000932Hunan Valin Steel Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,68 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元148,54 Mr | 元148,11 Mr | 元133,13 Mr | 元119,69 Mr | 元106,56 Mr | 元90,74 Mr | 元82,93 Mr | 元83,12 Mr | 元76,12 Mr | 元70,95 Mr | 元76,50 Mr | 元73,09 Mr | 元70,79 Mr | 元65,64 Mr | 元85,97 Mr | 元74,72 Mr | 元64,35 Mr | 元50,66 Mr | 元48,60 Mr | 元38,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元10,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元77,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元69,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元54,21 Mr | 元59,04 Mr | 元43,75 Mr | 元37,37 Mr | 元31,99 Mr | 元32,63 Mr | 元33,44 Mr | 元35,90 Mr | 元48,22 Mr | 元48,52 Mr | 元54,14 Mr | 元45,88 Mr | 元44,46 Mr | 元40,95 Mr | 元55,77 Mr | 元46,01 Mr | 元31,79 Mr | 元25,63 Mr | 元22,17 Mr | 元18,72 Mr |
| Net Borç† | 元22,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元121,62 Mr | 元146,13 Mr | 元164,85 Mr | 元168,42 Mr | 元170,82 Mr | 元116,24 Mr | 元106,93 Mr | 元100,86 Mr | 元76,38 Mr | 元49,76 Mr | 元41,31 Mr | 元55,48 Mr | 元59,48 Mr | 元59,12 Mr | 元73,75 Mr | 元60,55 Mr | 元41,49 Mr | 元56,30 Mr | 元43,84 Mr | 元34,10 Mr |
| Brüt Kâr | 元11,73 Mr | 元11,31 Mr | 元15,77 Mr | 元17,17 Mr | 元21,20 Mr | 元16,14 Mr | 元14,02 Mr | 元17,51 Mr | 元10,21 Mr | 元3,10 Mr | 元895,26 Mn | 元4,07 Mr | 元2,81 Mr | 元636,48 Mn | 元2,29 Mr | 元746,57 Mn | 元3,04 Mr | 元5,76 Mr | 元5,84 Mr | 元4,28 Mr |
| FAVÖK | 元8,13 Mr | 元7,21 Mr | 元10,52 Mr | 元11,85 Mr | 元15,26 Mr | 元11,94 Mr | 元12,11 Mr | 元15,46 Mr | 元9,90 Mr | 元3,58 Mr | 元1,28 Mr | 元4,58 Mr | 元3,51 Mr | 元1,50 Mr | 元3,58 Mr | 元2,22 Mr | 元3,90 Mr | 元5,55 Mr | 元6,07 Mr | 元4,37 Mr |
| Net Kâr | 元2,61 Mr | 元2,03 Mr | 元5,08 Mr | 元6,38 Mr | 元9,68 Mr | 元6,40 Mr | 元4,39 Mr | 元7,38 Mr | 元4,12 Mr | -元1,06 Mr | -元2,96 Mr | 元74,63 Mn | 元105,78 Mn | -元3,25 Mr | 元70,14 Mn | -元2,64 Mr | 元120,04 Mn | 元952,97 Mn | 元1,61 Mr | 元1,07 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,29 | 0,74 | 0,92 | 1,48 | 1,02 | 1,04 | 1,75 | 0,98 | -0,25 | -0,70 | 0,02 | 0,03 | -0,77 | 0,02 | -0,69 | 0,03 | 0,25 | 0,52 | 0,35 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,02 Mr | 元1,24 Mr | -元921,86 Mn | 元3,46 Mr | 元2,02 Mr | 元7,86 Mr | 元7,40 Mr | 元14,69 Mr | 元4,02 Mr | 元5,57 Mr | 元2,68 Mr | 元4,15 Mr | -元1,56 Mr | 元4,74 Mr | 元3,02 Mr | -元11,45 Mr | -元6,69 Mr | -元2,77 Mr | -元1,30 Mr | -元1,40 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,5% | 39,9% | 32,9% | 31,2% | 30,0% | 36,0% | 40,3% | 43,2% | 63,3% | 68,4% | 70,8% | 62,8% | 62,8% | 62,4% | 64,9% | 61,6% | 49,4% | 50,6% | 45,6% | 49,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,99 | 1,24 | 1,41 | 1,60 | 1,28 | 1,29 | 1,21 | 1,00 | 0,70 | 0,54 | 0,76 | 0,84 | 0,90 | 0,86 | 0,81 | 0,64 | 1,11 | 0,90 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,76 | 2,11 | 2,38 | 2,44 | 2,47 | 1,68 | 1,55 | 1,46 | 1,10 | 0,72 | 0,60 | 0,80 | 0,86 | 0,86 | 1,07 | 0,88 | 0,60 | 0,81 | 0,63 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | 7,7% | 9,6% | 10,2% | 12,4% | 13,9% | 13,1% | 17,4% | 13,4% | 6,2% | 2,2% | 7,3% | 4,7% | 1,1% | 3,1% | 1,2% | 7,3% | 10,2% | 13,3% | 12,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 4,9% | 6,4% | 7,0% | 8,9% | 10,3% | 11,3% | 15,3% | 13,0% | 7,2% | 3,1% | 8,3% | 5,9% | 2,5% | 4,8% | 3,7% | 9,4% | 9,9% | 13,9% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 1,4% | 3,1% | 3,8% | 5,7% | 5,5% | 4,1% | 7,3% | 5,4% | -2,1% | -7,2% | 0,1% | 0,2% | -5,5% | 0,1% | -4,4% | 0,3% | 1,7% | 3,7% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | 0,8% | -0,6% | 2,1% | 1,2% | 6,8% | 6,9% | 14,6% | 5,3% | 11,2% | 6,5% | 7,5% | -2,6% | 8,0% | 4,1% | -18,9% | -16,1% | -4,9% | -3,0% | -4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |