000935Sichuan Hexie Shuangma Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,42 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,80 Mr | 元8,99 Mr | 元8,19 Mr | 元7,21 Mr | 元6,49 Mr | 元5,53 Mr | 元4,85 Mr | 元4,17 Mr | 元6,11 Mr | 元5,41 Mr | 元5,45 Mr | 元6,00 Mr | 元4,82 Mr | 元4,89 Mr | 元4,94 Mr | 元1,32 Mr | 元974,01 Mn | 元986,77 Mn | 元870,14 Mn | 元1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元481,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,21 Mr | 元783,63 Mn | 元106,89 Mn | 元190,06 Mn | 元134,99 Mn | 元135,80 Mn | 元171,42 Mn | 元329,80 Mn | 元1,58 Mr | 元1,19 Mr | 元1,45 Mr | 元1,39 Mr | 元864,42 Mn | 元920,92 Mn | 元1,02 Mr | 元550,75 Mn | 元277,91 Mn | 元542,34 Mn | 元527,17 Mn | 元463,34 Mn |
| Net Borç† | 元649,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,20 Mr | 元1,07 Mr | 元1,21 Mr | 元1,21 Mr | 元1,21 Mr | 元1,46 Mr | 元1,79 Mr | 元1,93 Mr | 元2,73 Mr | 元2,25 Mr | 元1,96 Mr | 元2,53 Mr | 元2,00 Mr | 元1,86 Mr | 元2,03 Mr | 元635,95 Mn | 元714,93 Mn | 元584,31 Mn | 元542,23 Mn | 元573,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元433,77 Mn | 元473,67 Mn | 元597,63 Mn | 元491,46 Mn | 元576,09 Mn | 元670,73 Mn | 元834,40 Mn | 元889,45 Mn | 元576,28 Mn | 元394,26 Mn | 元191,24 Mn | 元545,61 Mn | 元334,04 Mn | 元157,37 Mn | 元416,69 Mn | 元134,58 Mn | 元174,98 Mn | 元129,97 Mn | 元17,55 Mn | 元63,44 Mn |
| FAVÖK | 元315,83 Mn | 元426,02 Mn | 元540,61 Mn | 元401,71 Mn | 元471,16 Mn | 元629,07 Mn | 元838,57 Mn | 元920,09 Mn | 元599,38 Mn | 元455,67 Mn | 元219,74 Mn | 元611,19 Mn | 元402,14 Mn | 元257,33 Mn | 元527,24 Mn | 元116,53 Mn | 元164,25 Mn | 元128,26 Mn | 元11,38 Mn | 元20,56 Mn |
| Net Kâr | 元298,28 Mn | 元309,38 Mn | 元985,47 Mn | 元825,12 Mn | 元988,73 Mn | 元888,75 Mn | 元728,68 Mn | 元695,66 Mn | 元203,67 Mn | 元84,54 Mn | -元113,72 Mn | 元103,67 Mn | 元68,46 Mn | 元8,51 Mn | 元162,65 Mn | 元33,93 Mn | 元210,19 Mn | 元53,58 Mn | -元315,91 Mn | -元105,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,41 | 1,30 | 1,08 | 1,30 | 1,16 | 0,95 | 0,91 | 0,27 | 0,11 | -0,16 | 0,17 | 0,11 | 0,01 | 0,26 | 0,11 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元58,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元312,33 Mn | 元418,18 Mn | 元330,86 Mn | 元355,06 Mn | 元368,18 Mn | 元690,45 Mn | 元881,74 Mn | 元665,87 Mn | 元528,42 Mn | 元490,41 Mn | 元134,82 Mn | 元584,19 Mn | 元258,94 Mn | 元74,32 Mn | -元322,82 Mn | -元137,22 Mn | 元224,57 Mn | 元26,39 Mn | 元3,28 Mn | 元10,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元65,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 8,7% | 1,3% | 2,6% | 2,1% | 2,5% | 3,5% | 7,9% | 25,8% | 22,1% | 26,6% | 23,1% | 17,9% | 18,8% | 20,6% | 41,7% | 28,5% | 55,0% | 60,6% | 41,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,12 | 0,15 | 0,17 | 0,19 | 0,26 | 0,37 | 0,46 | 0,45 | 0,42 | 0,36 | 0,42 | 0,42 | 0,38 | 0,41 | 0,48 | 0,73 | 0,59 | 0,62 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,23 | 0,25 | 0,35 | 0,29 | 0,25 | 0,32 | 0,26 | 0,24 | 0,26 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,1% | 44,3% | 49,5% | 40,7% | 47,5% | 46,0% | 46,6% | 46,2% | 21,1% | 17,5% | 9,8% | 21,6% | 16,7% | 8,5% | 20,6% | 21,2% | 24,5% | 22,2% | 3,2% | 11,1% |
| FAVÖK Marjı | 26,3% | 39,8% | 44,8% | 33,3% | 38,9% | 43,2% | 46,9% | 47,8% | 22,0% | 20,2% | 11,2% | 24,2% | 20,1% | 13,9% | 26,0% | 18,3% | 23,0% | 22,0% | 2,1% | 3,6% |
| Net Kâr Marjı | 24,9% | 28,9% | 81,6% | 68,3% | 81,6% | 61,0% | 40,7% | 36,1% | 7,5% | 3,8% | -5,8% | 4,1% | 3,4% | 0,5% | 8,0% | 5,3% | 29,4% | 9,2% | -58,3% | -18,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,0% | 39,1% | 27,4% | 29,4% | 30,4% | 47,4% | 49,3% | 34,6% | 19,4% | 21,8% | 6,9% | 23,1% | 12,9% | 4,0% | -15,9% | -21,6% | 31,4% | 4,5% | 0,6% | 1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |