000936Jiangsu Huaxicun Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $733,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,60 Mr | 元6,82 Mr | 元6,50 Mr | 元6,43 Mr | 元6,72 Mr | 元8,68 Mr | 元13,17 Mr | 元12,12 Mr | 元11,13 Mr | 元8,77 Mr | 元3,90 Mr | 元3,48 Mr | 元2,85 Mr | 元2,97 Mr | 元3,02 Mr | 元3,54 Mr | 元2,83 Mr | 元2,60 Mr | 元2,85 Mr | 元2,67 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元659,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,06 Mr | 元1,06 Mr | 元1,12 Mr | 元1,10 Mr | 元1,13 Mr | 元3,29 Mr | 元3,76 Mr | 元4,50 Mr | 元3,98 Mr | 元2,23 Mr | 元610,00 Mn | 元700,00 Mn | 元691,00 Mn | 元746,00 Mn | 元820,00 Mn | 元1,04 Mr | 元1,28 Mr | 元1,01 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr |
| Net Borç† | 元121,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,47 Mr | 元3,30 Mr | 元2,86 Mr | 元2,92 Mr | 元2,41 Mr | 元2,35 Mr | 元3,19 Mr | 元2,93 Mr | 元2,84 Mr | 元2,12 Mr | 元2,01 Mr | 元2,06 Mr | 元2,21 Mr | 元2,64 Mr | 元3,50 Mr | 元3,24 Mr | 元2,42 Mr | 元2,87 Mr | 元4,26 Mr | 元4,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元275,26 Mn | 元219,54 Mn | 元151,60 Mn | 元211,07 Mn | 元255,08 Mn | 元276,84 Mn | 元214,74 Mn | 元282,63 Mn | 元290,96 Mn | 元265,91 Mn | 元171,68 Mn | 元128,27 Mn | 元91,15 Mn | 元138,09 Mn | 元215,02 Mn | 元362,51 Mn | 元170,13 Mn | 元188,97 Mn | 元219,08 Mn | 元154,36 Mn |
| FAVÖK | 元190,23 Mn | 元186,17 Mn | 元120,87 Mn | 元185,56 Mn | 元249,45 Mn | 元170,98 Mn | 元7,29 Mn | 元155,24 Mn | 元172,32 Mn | 元132,06 Mn | 元150,14 Mn | 元150,76 Mn | 元134,23 Mn | 元176,95 Mn | 元256,39 Mn | 元403,28 Mn | 元196,43 Mn | 元241,35 Mn | 元264,54 Mn | 元189,98 Mn |
| Net Kâr | 元74,99 Mn | 元131,61 Mn | 元72,39 Mn | 元196,81 Mn | 元341,64 Mn | -元332,74 Mn | 元561,84 Mn | 元320,98 Mn | 元195,40 Mn | 元604,45 Mn | 元85,80 Mn | 元56,31 Mn | 元44,82 Mn | 元138,48 Mn | 元152,02 Mn | 元181,77 Mn | 元90,90 Mn | 元76,49 Mn | 元70,66 Mn | 元53,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,15 | 0,08 | 0,21 | 0,39 | -0,38 | 0,63 | 0,36 | 0,22 | 0,68 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,19 | 0,20 | 0,24 | 0,12 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元245,13 Mn | -元15,13 Mn | -元73,85 Mn | 元34,23 Mn | 元199,95 Mn | 元185,16 Mn | 元686,61 Mn | -元187,50 Mn | 元143,38 Mn | 元271,65 Mn | 元130,61 Mn | -元159,90 Mn | 元140,80 Mn | 元132,09 Mn | -元23,28 Mn | 元258,69 Mn | -元21,23 Mn | 元411,66 Mn | 元79,69 Mn | 元175,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元27,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,0% | 15,6% | 17,2% | 17,0% | 16,8% | 37,9% | 28,6% | 37,2% | 35,8% | 25,4% | 15,6% | 20,1% | 24,2% | 25,1% | 27,2% | 29,3% | 45,3% | 38,7% | 42,6% | 43,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,48 | 0,44 | 0,45 | 0,36 | 0,27 | 0,24 | 0,24 | 0,25 | 0,24 | 0,52 | 0,59 | 0,77 | 0,89 | 1,16 | 0,91 | 0,86 | 1,11 | 1,49 | 1,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,65 | 0,56 | 0,57 | 0,47 | 0,46 | 0,62 | 0,57 | 0,56 | 0,42 | 0,39 | 0,40 | 0,43 | 0,52 | 0,69 | 0,64 | 0,48 | 0,56 | 0,83 | 0,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 6,6% | 5,3% | 7,2% | 10,6% | 11,8% | 6,7% | 9,7% | 10,3% | 12,5% | 8,5% | 6,2% | 4,1% | 5,2% | 6,2% | 11,2% | 7,0% | 6,6% | 5,1% | 3,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 5,6% | 4,2% | 6,3% | 10,4% | 7,3% | 0,2% | 5,3% | 6,1% | 6,2% | 7,5% | 7,3% | 6,1% | 6,7% | 7,3% | 12,5% | 8,1% | 8,4% | 6,2% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 4,0% | 2,5% | 6,7% | 14,2% | -14,1% | 17,6% | 11,0% | 6,9% | 28,5% | 4,3% | 2,7% | 2,0% | 5,2% | 4,3% | 5,6% | 3,8% | 2,7% | 1,7% | 1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | -0,5% | -2,6% | 1,2% | 8,3% | 7,9% | 21,6% | -6,4% | 5,1% | 12,8% | 6,5% | -7,8% | 6,4% | 5,0% | -0,7% | 8,0% | -0,9% | 14,3% | 1,9% | 4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |