000950C.Q. Pharmaceutical Holding Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,33 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元66,32 Mr | 元66,63 Mr | 元63,48 Mr | 元57,19 Mr | 元49,70 Mr | 元42,75 Mr | 元25,48 Mr | 元20,24 Mr | 元15,20 Mr | 元19,09 Mr | 元6,09 Mr | 元6,83 Mr | 元6,55 Mr | 元5,31 Mr | 元4,45 Mr | 元4,23 Mr | 元4,30 Mr | 元2,49 Mr | 元1,21 Mr | 元1,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元49,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元28,14 Mr | 元28,87 Mr | 元27,22 Mr | 元27,20 Mr | 元22,79 Mr | 元18,65 Mr | 元9,16 Mr | 元6,31 Mr | 元2,94 Mr | 元7,70 Mr | 元3,81 Mr | 元4,11 Mr | 元3,33 Mr | 元2,35 Mr | 元1,60 Mr | 元1,41 Mr | 元1,37 Mr | 元1,12 Mr | 元340,65 Mn | 元355,84 Mn |
| Net Borç† | 元21,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元82,33 Mr | 元80,46 Mr | 元78,27 Mr | 元67,71 Mr | 元62,42 Mr | 元45,14 Mr | 元33,80 Mr | 元25,73 Mr | 元23,01 Mr | 元23,38 Mr | 元3,32 Mr | 元2,96 Mr | 元3,43 Mr | 元3,32 Mr | 元2,59 Mr | 元2,08 Mr | 元2,17 Mr | 元1,44 Mr | 元1,02 Mr | 元973,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,40 Mr | 元5,47 Mr | 元5,73 Mr | 元5,36 Mr | 元5,30 Mr | 元4,02 Mr | 元2,92 Mr | 元2,15 Mr | 元1,97 Mr | 元1,63 Mr | 元184,35 Mn | 元25,12 Mn | 元321,53 Mn | 元484,21 Mn | 元396,30 Mn | 元302,98 Mn | 元349,81 Mn | 元388,55 Mn | 元367,79 Mn | 元361,82 Mn |
| FAVÖK | 元1,54 Mr | 元1,78 Mr | 元2,35 Mr | 元2,64 Mr | 元2,54 Mr | 元1,87 Mr | 元1,36 Mr | 元929,81 Mn | 元1,07 Mr | 元630,02 Mn | 元156,20 Mn | -元23,19 Mn | 元262,06 Mn | 元358,49 Mn | 元250,72 Mn | 元266,44 Mn | 元351,21 Mn | — | — | 元340,68 Mn |
| Net Kâr | 元386,72 Mn | 元282,99 Mn | 元624,63 Mn | 元952,28 Mn | 元1,01 Mr | 元884,34 Mn | 元788,02 Mn | 元690,67 Mn | 元1,11 Mr | 元264,42 Mn | -元367,22 Mn | -元361,47 Mn | 元7,28 Mn | 元121,37 Mn | 元90,89 Mn | 元132,34 Mn | 元169,03 Mn | 元272,75 Mn | 元145,44 Mn | 元82,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,16 | 0,36 | 0,55 | 0,58 | 0,51 | 0,46 | 0,40 | 0,64 | 0,44 | -0,61 | -0,60 | 0,01 | 0,20 | 0,15 | — | 0,22 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元469.748 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元544,36 Mn | -元371,41 Mn | 元300,33 Mn | 元40,88 Mn | -元204,17 Mn | 元284,60 Mn | -元584,61 Mn | -元1,98 Mr | -元1,23 Mr | -元396,20 Mn | 元56,43 Mn | -元590,67 Mn | -元972,43 Mn | -元72,80 Mn | -元313,67 Mn | -元475,64 Mn | -元978,60 Mn | 元67,54 Mn | 元256,65 Mn | 元289,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元299,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,4% | 43,3% | 42,9% | 47,6% | 45,9% | 43,6% | 36,0% | 31,2% | 19,3% | 40,3% | 62,6% | 60,2% | 50,9% | 44,3% | 35,9% | 33,3% | 31,9% | 44,8% | 28,2% | 33,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,24 | 1,21 | 1,23 | 1,18 | 1,26 | 1,06 | 1,33 | 1,27 | 1,51 | 1,22 | 0,55 | 0,43 | 0,52 | 0,63 | 0,58 | 0,49 | 0,51 | 0,58 | 0,84 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,97 | 4,86 | 4,73 | 4,09 | 3,77 | 2,73 | 2,04 | 1,55 | 1,39 | 1,41 | 0,20 | 0,18 | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,09 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,6% | 6,8% | 7,3% | 7,9% | 8,5% | 8,9% | 8,6% | 8,4% | 8,6% | 7,0% | 5,6% | 0,8% | 9,4% | 14,6% | 15,3% | 14,6% | 16,1% | 27,1% | 36,1% | 37,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,9% | 2,2% | 3,0% | 3,9% | 4,1% | 4,1% | 4,0% | 3,6% | 4,6% | 2,7% | 4,7% | -0,8% | 7,6% | 10,8% | 9,7% | 12,8% | 16,2% | — | — | 35,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 0,4% | 0,8% | 1,4% | 1,6% | 2,0% | 2,3% | 2,7% | 4,8% | 1,1% | -11,1% | -12,2% | 0,2% | 3,7% | 3,5% | 6,4% | 7,8% | 19,0% | 14,3% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,7% | -0,5% | 0,4% | 0,1% | -0,3% | 0,6% | -1,7% | -7,7% | -5,3% | -1,7% | 1,7% | -20,0% | -28,3% | -2,2% | -12,1% | -22,9% | -45,1% | 4,7% | 25,2% | 29,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |