000951Sinotruk Jinan Truck Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,55 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元50,18 Mr | 元41,35 Mr | 元37,08 Mr | 元34,37 Mr | 元35,48 Mr | 元37,12 Mr | 元24,00 Mr | 元22,06 Mr | 元27,03 Mr | 元20,32 Mr | 元16,96 Mr | 元16,70 Mr | 元15,75 Mr | 元13,76 Mr | 元18,78 Mr | 元20,02 Mr | 元16,12 Mr | 元11,79 Mr | 元9,61 Mr | 元7,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元8,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元32,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元17,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,59 Mr | 元9,12 Mr | 元7,17 Mr | 元6,11 Mr | 元5,65 Mr | 元10,20 Mr | 元6,70 Mr | 元7,59 Mr | 元10,65 Mr | 元8,02 Mr | 元7,23 Mr | 元6,54 Mr | 元5,59 Mr | 元4,92 Mr | 元9,39 Mr | 元8,99 Mr | 元9,08 Mr | 元6,74 Mr | 元5,02 Mr | 元4,62 Mr |
| Net Borç† | -元191,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元57,64 Mr | 元44,85 Mr | 元42,04 Mr | 元28,80 Mr | 元55,96 Mr | 元59,88 Mr | 元39,74 Mr | 元40,31 Mr | 元37,27 Mr | 元21,08 Mr | 元19,30 Mr | 元23,79 Mr | 元21,39 Mr | 元19,30 Mr | 元26,01 Mr | 元28,90 Mr | 元20,36 Mr | 元18,63 Mr | 元16,82 Mr | 元9,67 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,36 Mr | 元3,77 Mr | 元3,23 Mr | 元1,71 Mr | 元3,97 Mr | 元5,60 Mr | 元4,06 Mr | 元3,48 Mr | 元3,67 Mr | 元2,16 Mr | 元1,89 Mr | 元2,23 Mr | 元2,01 Mr | 元1,31 Mr | 元2,04 Mr | 元2,80 Mr | 元1,64 Mr | 元1,62 Mr | 元2,12 Mr | 元1,34 Mr |
| FAVÖK | 元2,88 Mr | 元2,42 Mr | 元1,94 Mr | 元771,90 Mn | 元2,18 Mr | 元3,41 Mr | 元2,41 Mr | 元1,87 Mr | 元2,01 Mr | 元1,12 Mr | 元838,90 Mn | 元1,13 Mr | 元970,65 Mn | 元507,15 Mn | 元1,30 Mr | 元1,54 Mr | 元895,06 Mn | 元953,64 Mn | 元1,48 Mr | 元875,74 Mn |
| Net Kâr | 元1,67 Mr | 元1,48 Mr | 元1,08 Mr | 元213,72 Mn | 元1,04 Mr | 元1,88 Mr | 元1,22 Mr | 元905,14 Mn | 元897,58 Mn | 元418,18 Mn | 元278,52 Mn | 元431,30 Mn | 元380,63 Mn | 元46,47 Mn | 元362,36 Mn | 元672,69 Mn | 元427,90 Mn | 元472,87 Mn | 元717,49 Mn | 元263,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,43 | 1,27 | 0,92 | 0,18 | 0,90 | 2,00 | 1,30 | 0,96 | 0,96 | 0,44 | 0,29 | 0,46 | 0,41 | 0,05 | 0,38 | 0,71 | 0,46 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元893,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元325,96 Mn | 元4,96 Mr | 元1,63 Mr | 元6,59 Mr | 元1,61 Mr | 元3,16 Mr | 元2,25 Mr | 元1,75 Mr | 元710,83 Mn | -元589,28 Mn | 元172,70 Mn | -元9,71 Mn | 元68,78 Mn | 元996,91 Mn | -元97,87 Mn | -元182,28 Mn | -元187,25 Mn | -元843,77 Mn | -元410,49 Mn | 元431,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元264,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,1% | 22,1% | 19,3% | 17,8% | 15,9% | 27,5% | 27,9% | 34,4% | 39,4% | 39,5% | 42,6% | 39,2% | 35,5% | 35,8% | 50,0% | 44,9% | 56,4% | 57,1% | 52,2% | 59,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,08 | 1,13 | 0,84 | 1,58 | 1,61 | 1,66 | 1,83 | 1,38 | 1,04 | 1,14 | 1,42 | 1,36 | 1,40 | 1,38 | 1,44 | 1,26 | 1,58 | 1,75 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,31 | 2,58 | 2,42 | 1,66 | 3,22 | 3,44 | 2,29 | 2,32 | 2,14 | 1,21 | 1,11 | 1,37 | 1,23 | 1,11 | 1,50 | 1,66 | 1,17 | 1,07 | 0,97 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,6% | 8,4% | 7,7% | 5,9% | 7,1% | 9,3% | 10,2% | 8,6% | 9,9% | 10,2% | 9,8% | 9,4% | 9,4% | 6,8% | 7,9% | 9,7% | 8,0% | 8,7% | 12,6% | 13,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 5,4% | 4,6% | 2,7% | 3,9% | 5,7% | 6,1% | 4,6% | 5,4% | 5,3% | 4,3% | 4,8% | 4,5% | 2,6% | 5,0% | 5,3% | 4,4% | 5,1% | 8,8% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 3,3% | 2,6% | 0,7% | 1,9% | 3,1% | 3,1% | 2,2% | 2,4% | 2,0% | 1,4% | 1,8% | 1,8% | 0,2% | 1,4% | 2,3% | 2,1% | 2,5% | 4,3% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 11,1% | 3,9% | 22,9% | 2,9% | 5,3% | 5,7% | 4,3% | 1,9% | -2,8% | 0,9% | -0,0% | 0,3% | 5,2% | -0,4% | -0,6% | -0,9% | -4,5% | -2,4% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |