000952Hubei Guangji Pharmaceutical Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $325,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,31 Mr | 元2,79 Mr | 元3,03 Mr | 元2,47 Mr | 元2,05 Mr | 元1,98 Mr | 元1,77 Mr | 元1,69 Mr | 元1,64 Mr | 元1,63 Mr | 元1,62 Mr | 元1,58 Mr | 元1,61 Mr | 元1,62 Mr | 元1,57 Mr | 元1,38 Mr | 元1,30 Mr | 元1,19 Mr | 元973,79 Mn | 元785,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元278,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元626,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,44 Mr | 元1,49 Mr | 元1,40 Mr | 元759,61 Mn | 元378,26 Mn | 元387,42 Mn | 元599,93 Mn | 元596,36 Mn | 元629,73 Mn | 元684,21 Mn | 元739,07 Mn | 元603,87 Mn | 元382,73 Mn | 元503,81 Mn | 元426,99 Mn | 元338,48 Mn | 元288,48 Mn | 元110,76 Mn | 元82,15 Mn | 元225,15 Mn |
| Net Borç† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元621,13 Mn | 元623,22 Mn | 元733,59 Mn | 元794,32 Mn | 元781,47 Mn | 元684,62 Mn | 元725,89 Mn | 元834,06 Mn | 元795,16 Mn | 元708,70 Mn | 元556,23 Mn | 元484,11 Mn | 元485,29 Mn | 元392,32 Mn | 元452,15 Mn | 元483,32 Mn | 元448,20 Mn | 元571,78 Mn | 元794,02 Mn | 元394,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元137,11 Mn | 元74,25 Mn | 元167,52 Mn | 元267,81 Mn | 元283,83 Mn | 元260,76 Mn | 元323,65 Mn | 元459,02 Mn | 元389,02 Mn | 元354,33 Mn | 元165,36 Mn | 元30,60 Mn | 元46,60 Mn | 元2,00 Mn | 元85,29 Mn | 元88,18 Mn | 元94,35 Mn | 元230,60 Mn | 元456,83 Mn | 元119,91 Mn |
| FAVÖK | 元5,66 Mn | -元51,54 Mn | -元16,69 Mn | 元119,79 Mn | 元186,16 Mn | 元174,65 Mn | 元178,43 Mn | 元321,84 Mn | 元292,79 Mn | 元269,18 Mn | 元108,88 Mn | -元85,62 Mn | 元12,79 Mn | -元31,22 Mn | 元68,85 Mn | 元70,29 Mn | 元61,16 Mn | 元167,58 Mn | 元367,53 Mn | 元92,22 Mn |
| Net Kâr | -元404,49 Mn | -元295,29 Mn | -元140,25 Mn | 元50,33 Mn | 元110,11 Mn | 元74,65 Mn | 元86,94 Mn | 元171,73 Mn | 元105,21 Mn | 元141,84 Mn | 元20,92 Mn | -元218,73 Mn | 元2,42 Mn | -元95,56 Mn | 元4,85 Mn | 元13,98 Mn | 元43,00 Mn | 元98,77 Mn | 元196,62 Mn | 元16,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,18 | -0,86 | -0,41 | 0,14 | 0,32 | 0,22 | 0,29 | 0,58 | 0,35 | 0,47 | 0,07 | -0,72 | 0,01 | -0,32 | 0,02 | 0,05 | 0,14 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元35,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元24,79 Mn | -元154,28 Mn | -元715,10 Mn | -元156,66 Mn | -元18,94 Mn | 元24,99 Mn | 元24,56 Mn | 元154,12 Mn | 元99,16 Mn | 元54,44 Mn | -元142,93 Mn | -元168,88 Mn | 元45,58 Mn | -元9,44 Mn | -元119,08 Mn | -元38,08 Mn | -元180,03 Mn | 元938.000 | 元283,03 Mn | 元106,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元35,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 62,4% | 53,4% | 46,1% | 30,8% | 18,5% | 19,6% | 34,0% | 35,2% | 38,4% | 41,9% | 45,6% | 38,2% | 23,7% | 31,0% | 27,1% | 24,4% | 22,1% | 9,3% | 8,4% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,22 | 0,24 | 0,32 | 0,38 | 0,35 | 0,41 | 0,49 | 0,48 | 0,43 | 0,34 | 0,31 | 0,30 | 0,24 | 0,29 | 0,35 | 0,34 | 0,48 | 0,82 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 0,99 | 1,17 | 1,27 | 1,25 | 1,09 | 1,16 | 1,33 | 1,27 | 1,13 | 0,89 | 0,77 | 0,77 | 0,63 | 0,72 | 0,77 | 0,71 | 0,91 | 1,27 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,1% | 11,9% | 22,8% | 33,7% | 36,3% | 38,1% | 44,6% | 55,0% | 48,9% | 50,0% | 29,7% | 6,3% | 9,6% | 0,5% | 18,9% | 18,2% | 21,1% | 40,3% | 57,5% | 30,4% |
| FAVÖK Marjı | 0,9% | -8,3% | -2,3% | 15,1% | 23,8% | 25,5% | 24,6% | 38,6% | 36,8% | 38,0% | 19,6% | -17,7% | 2,6% | -8,0% | 15,2% | 14,5% | 13,6% | 29,3% | 46,3% | 23,4% |
| Net Kâr Marjı | -65,1% | -47,4% | -19,1% | 6,3% | 14,1% | 10,9% | 12,0% | 20,6% | 13,2% | 20,0% | 3,8% | -45,2% | 0,5% | -24,4% | 1,1% | 2,9% | 9,6% | 17,3% | 24,8% | 4,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | -24,8% | -97,5% | -19,7% | -2,4% | 3,6% | 3,4% | 18,5% | 12,5% | 7,7% | -25,7% | -34,9% | 9,4% | -2,4% | -26,3% | -7,9% | -40,2% | 0,2% | 35,6% | 27,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |