000962Ningxia Orient Tantalum Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,72 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,94 Mr | 元3,06 Mr | 元2,82 Mr | 元2,00 Mr | 元1,65 Mr | 元1,52 Mr | 元1,65 Mr | 元1,81 Mr | 元2,04 Mr | 元2,82 Mr | 元3,17 Mr | 元4,11 Mr | 元4,81 Mr | 元4,67 Mr | 元4,61 Mr | 元3,59 Mr | 元2,92 Mr | 元2,19 Mr | 元1,61 Mr | 元1,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元247,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元848,02 Mn | 元185,73 Mn | 元191,65 Mn | 元211,22 Mn | 元140,93 Mn | 元125,00 Mn | 元305,00 Mn | 元540,00 Mn | 元740,00 Mn | 元1,15 Mr | 元1,50 Mr | 元1,79 Mr | 元1,79 Mr | 元1,71 Mr | 元1,53 Mr | 元1,41 Mr | 元966,32 Mn | 元702,71 Mn | 元172,90 Mn | 元36,56 Mn |
| Net Borç† | 元600,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,55 Mr | 元1,28 Mr | 元1,10 Mr | 元978,88 Mn | 元793,82 Mn | 元666,77 Mn | 元591,08 Mn | 元1,09 Mr | 元937,78 Mn | 元855,20 Mn | 元1,07 Mr | 元2,44 Mr | 元2,87 Mr | 元2,24 Mr | 元2,32 Mr | 元1,64 Mr | 元1,19 Mr | 元1,04 Mr | 元900,45 Mn | 元730,73 Mn |
| Brüt Kâr | 元278,49 Mn | 元218,31 Mn | 元166,97 Mn | 元129,36 Mn | 元171,52 Mn | 元109,15 Mn | 元73,39 Mn | 元149,69 Mn | -元13,18 Mn | -元109,25 Mn | -元159,20 Mn | 元7,99 Mn | 元207,15 Mn | 元255,97 Mn | 元493,09 Mn | 元319,12 Mn | 元123,80 Mn | 元167,60 Mn | 元196,52 Mn | 元155,45 Mn |
| FAVÖK | 元226,33 Mn | 元166,22 Mn | 元120,82 Mn | 元91,40 Mn | 元94,08 Mn | 元68,73 Mn | 元54,82 Mn | 元136,02 Mn | 元30,25 Mn | 元16,77 Mn | -元335,33 Mn | -元63,25 Mn | 元229,98 Mn | 元229,11 Mn | 元360,38 Mn | 元216,51 Mn | 元107,13 Mn | 元123,68 Mn | 元152,67 Mn | 元117,04 Mn |
| Net Kâr | 元258,26 Mn | 元213,22 Mn | 元187,13 Mn | 元170,55 Mn | 元88,32 Mn | 元49,31 Mn | 元41,16 Mn | 元29,89 Mn | -元380,02 Mn | 元29,00 Mn | -元637,13 Mn | -元336,67 Mn | 元3,54 Mn | 元104,22 Mn | 元236,21 Mn | 元82,19 Mn | 元37,61 Mn | 元68,78 Mn | 元73,04 Mn | 元44,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,51 | 0,43 | 0,41 | 0,39 | 0,20 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | -0,86 | 0,07 | -1,45 | -0,76 | 0,01 | 0,24 | 0,65 | 0,21 | 0,10 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元24,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元786,49 Mn | -元260,13 Mn | 元11,34 Mn | 元6,02 Mn | 元42,22 Mn | -元8,52 Mn | 元261,44 Mn | 元57,46 Mn | 元234,21 Mn | 元336,92 Mn | 元257,17 Mn | 元110,02 Mn | -元219,81 Mn | -元268,16 Mn | -元669,00 Mn | -元206,81 Mn | -元279,99 Mn | -元408,19 Mn | -元16,39 Mn | 元110,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元468,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,5% | 6,1% | 6,8% | 10,6% | 8,5% | 8,2% | 18,5% | 29,9% | 36,2% | 40,8% | 47,4% | 43,4% | 37,3% | 36,6% | 33,2% | 39,4% | 33,1% | 32,1% | 10,8% | 2,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,42 | 0,39 | 0,49 | 0,48 | 0,44 | 0,36 | 0,60 | 0,46 | 0,30 | 0,34 | 0,59 | 0,60 | 0,48 | 0,50 | 0,46 | 0,41 | 0,47 | 0,56 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,46 | 0,39 | 0,35 | 0,28 | 0,24 | 0,21 | 0,39 | 0,34 | 0,31 | 0,38 | 0,88 | 1,03 | 0,81 | 0,83 | 0,59 | 0,43 | 0,37 | 0,32 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,0% | 17,1% | 15,2% | 13,2% | 21,6% | 16,4% | 12,4% | 13,7% | -1,4% | -12,8% | -14,9% | 0,3% | 7,2% | 11,4% | 21,3% | 19,5% | 10,4% | 16,1% | 21,8% | 21,3% |
| FAVÖK Marjı | 14,6% | 13,0% | 11,0% | 9,3% | 11,9% | 10,3% | 9,3% | 12,5% | 3,2% | 2,0% | -31,3% | -2,6% | 8,0% | 10,2% | 15,5% | 13,2% | 9,0% | 11,9% | 17,0% | 16,0% |
| Net Kâr Marjı | 16,7% | 16,7% | 17,0% | 17,4% | 11,1% | 7,4% | 7,0% | 2,7% | -40,5% | 3,4% | -59,5% | -13,8% | 0,1% | 4,6% | 10,2% | 5,0% | 3,2% | 6,6% | 8,1% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -50,8% | -20,3% | 1,0% | 0,6% | 5,3% | -1,3% | 44,2% | 5,3% | 25,0% | 39,4% | 24,0% | 4,5% | -7,7% | -12,0% | -28,8% | -12,6% | -23,6% | -39,3% | -1,8% | 15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |