000965Tianjin Tianbao Infrastructure Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $541,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,88 Mr | 元14,65 Mr | 元13,50 Mr | 元12,82 Mr | 元12,85 Mr | 元11,16 Mr | 元9,12 Mr | 元9,68 Mr | 元10,30 Mr | 元8,39 Mr | 元6,70 Mr | 元5,19 Mr | 元5,38 Mr | 元4,64 Mr | 元4,74 Mr | 元4,76 Mr | 元3,92 Mr | 元3,31 Mr | 元1,00 Mr | 元822,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元825,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,39 Mr | 元3,32 Mr | 元2,88 Mr | 元3,07 Mr | 元2,96 Mr | 元2,62 Mr | 元1,63 Mr | 元1,78 Mr | 元2,05 Mr | 元1,60 Mr | 元799,58 Mn | 元0,00 | 元200,00 Mn | 元0,00 | 元258,40 Mn | 元295,00 Mn | 元50,00 Mn | 元133,00 Mn | 元129,19 Mn | 元96,65 Mn |
| Net Borç† | 元3,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,80 Mr | 元2,52 Mr | 元3,05 Mr | 元2,33 Mr | 元2,00 Mr | 元740,56 Mn | 元883,25 Mn | 元1,68 Mr | 元1,84 Mr | 元1,59 Mr | 元1,18 Mr | 元1,39 Mr | 元794,97 Mn | 元1,04 Mr | 元1,10 Mr | 元1,15 Mr | 元603,14 Mn | 元303,24 Mn | 元425,62 Mn | 元305,12 Mn |
| Brüt Kâr | 元351,68 Mn | 元524,74 Mn | 元452,80 Mn | 元628,77 Mn | 元759,81 Mn | 元406,39 Mn | 元339,79 Mn | 元705,90 Mn | 元1,02 Mr | 元531,85 Mn | 元286,12 Mn | 元385,18 Mn | 元242,50 Mn | 元262,70 Mn | 元339,54 Mn | 元315,68 Mn | 元206,63 Mn | 元142,98 Mn | 元148,69 Mn | 元21,24 Mn |
| FAVÖK | 元273,61 Mn | 元218,33 Mn | 元42,35 Mn | 元285,13 Mn | 元413,73 Mn | -元230,11 Mn | 元331,69 Mn | 元400,64 Mn | 元618,42 Mn | 元383,55 Mn | 元237,97 Mn | 元341,02 Mn | 元200,87 Mn | 元249,50 Mn | 元297,14 Mn | 元241,95 Mn | 元156,38 Mn | 元96,17 Mn | 元71,30 Mn | -元5,05 Mn |
| Net Kâr | 元19,21 Mn | 元16,85 Mn | 元20,04 Mn | 元23,30 Mn | 元49,51 Mn | -元390,25 Mn | 元189,76 Mn | 元96,10 Mn | 元410,86 Mn | 元290,63 Mn | 元186,88 Mn | 元265,16 Mn | 元167,26 Mn | 元158,93 Mn | 元251,94 Mn | 元214,16 Mn | 元157,89 Mn | 元114,67 Mn | 元105,60 Mn | -元67,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | -0,35 | 0,17 | 0,09 | 0,37 | 0,26 | 0,17 | 0,27 | 0,22 | 0,21 | 0,33 | 0,28 | 0,21 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,38 Mr | 元711,55 Mn | -元1,25 Mr | 元888,29 Mn | 元999,18 Mn | -元1,12 Mr | -元343,81 Mn | -元1,98 Mr | -元1,30 Mr | 元1,39 Mr | 元610,79 Mn | 元343,83 Mn | 元229,70 Mn | 元35,43 Mn | -元190,69 Mn | 元325,83 Mn | 元530,36 Mn | -元139,32 Mn | 元51,19 Mn | 元108,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元13,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 22,6% | 21,4% | 23,9% | 23,1% | 23,5% | 17,9% | 18,4% | 19,9% | 19,0% | 11,9% | 0,0% | 3,7% | 0,0% | 5,5% | 6,2% | 1,3% | 4,0% | 12,9% | 11,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,17 | 0,23 | 0,18 | 0,16 | 0,07 | 0,10 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,18 | 0,27 | 0,15 | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,15 | 0,09 | 0,42 | 0,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,38 | 0,46 | 0,35 | 0,30 | 0,11 | 0,13 | 0,25 | 0,28 | 0,24 | 0,18 | 0,21 | 0,12 | 0,16 | 0,17 | 0,17 | 0,09 | 0,05 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 20,8% | 14,8% | 27,0% | 38,0% | 54,9% | 38,5% | 42,0% | 55,1% | 33,4% | 24,1% | 27,7% | 30,5% | 25,2% | 30,8% | 27,5% | 34,3% | 47,1% | 34,9% | 7,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 8,7% | 1,4% | 12,2% | 20,7% | -31,1% | 37,6% | 23,9% | 33,5% | 24,1% | 20,1% | 24,5% | 25,3% | 23,9% | 27,0% | 21,1% | 25,9% | 31,7% | 16,8% | -1,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 0,7% | 0,7% | 1,0% | 2,5% | -52,7% | 21,5% | 5,7% | 22,3% | 18,3% | 15,8% | 19,1% | 21,0% | 15,2% | 22,9% | 18,7% | 26,2% | 37,8% | 24,8% | -22,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -49,4% | 28,2% | -41,1% | 38,2% | 49,9% | -151,3% | -38,9% | -117,6% | -70,3% | 87,5% | 51,5% | 24,8% | 28,9% | 3,4% | -17,3% | 28,4% | 87,9% | -45,9% | 12,0% | 35,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |