000975Shanjin International Gold Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,55 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,74 Mr | 元18,19 Mr | 元16,30 Mr | 元16,16 Mr | 元15,93 Mr | 元12,92 Mr | 元11,89 Mr | 元10,68 Mr | 元11,32 Mr | 元4,90 Mr | 元4,91 Mr | 元4,94 Mr | 元4,79 Mr | 元1,66 Mr | 元1,23 Mr | 元1,17 Mr | 元1,14 Mr | 元1,23 Mr | 元1,07 Mr | 元1,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,24 Mr | 元1,76 Mr | 元1,61 Mr | 元2,26 Mr | 元2,42 Mr | 元876,04 Mn | 元790,25 Mn | 元312,20 Mn | 元264,50 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元7,00 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元17,08 Mr | 元13,58 Mr | 元7,89 Mr | 元8,20 Mr | 元9,03 Mr | 元7,90 Mr | 元5,14 Mr | 元4,81 Mr | 元2,21 Mr | 元749,73 Mn | 元706,23 Mn | 元703,20 Mn | 元572,79 Mn | 元240,48 Mn | 元228,54 Mn | 元220,45 Mn | 元214,20 Mn | 元112,88 Mn | 元71,78 Mn | 元248,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,38 Mr | 元4,00 Mr | 元2,34 Mr | 元1,87 Mr | 元2,23 Mr | 元2,12 Mr | 元1,52 Mr | 元1,38 Mr | 元945,68 Mn | 元487,26 Mn | 元467,77 Mn | 元505,06 Mn | 元427,12 Mn | 元93,60 Mn | 元81,43 Mn | 元54,15 Mn | 元15,65 Mn | 元6,64 Mn | 元6,85 Mn | 元62,58 Mn |
| FAVÖK | 元5,08 Mr | 元3,88 Mr | 元2,97 Mr | 元2,71 Mr | 元2,63 Mr | 元2,37 Mr | 元1,73 Mr | 元1,58 Mr | 元1,05 Mr | 元468,33 Mn | 元477,55 Mn | 元480,03 Mn | 元404,44 Mn | 元62,52 Mn | 元65,39 Mn | 元37,60 Mn | 元26,32 Mn | -元28,57 Mn | -元24,11 Mn | 元47,30 Mn |
| Net Kâr | 元2,97 Mr | 元2,17 Mr | 元1,42 Mr | 元1,12 Mr | 元1,27 Mr | 元1,24 Mr | 元864,17 Mn | 元662,57 Mn | 元336,70 Mn | 元219,64 Mn | 元247,91 Mn | 元270,50 Mn | 元466,25 Mn | 元16,18 Mn | 元29,97 Mn | -元22,86 Mn | 元15,03 Mn | -元32,50 Mn | 元1,93 Mn | 元49,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,07 | 0,78 | 0,51 | 0,40 | 0,46 | 0,45 | 0,31 | 0,24 | 0,16 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,23 | 0,01 | 0,02 | -0,02 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元174,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,41 Mr | 元3,25 Mr | 元1,66 Mr | 元1,53 Mr | 元1,49 Mr | 元1,85 Mr | 元531,30 Mn | 元507,67 Mn | 元281,11 Mn | 元141,77 Mn | 元76,81 Mn | 元62,56 Mn | 元210,96 Mn | 元480,03 Mn | 元84,40 Mn | 元86,69 Mn | 元100,25 Mn | -元287,77 Mn | -元153,92 Mn | -元241,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,8% | 9,7% | 9,9% | 14,0% | 15,2% | 6,8% | 6,6% | 2,9% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,4% | 0,0% | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,75 | 0,48 | 0,51 | 0,57 | 0,61 | 0,43 | 0,45 | 0,20 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,12 | 0,15 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,09 | 0,07 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,02 | 0,81 | 0,47 | 0,49 | 0,54 | 0,47 | 0,31 | 0,29 | 0,13 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,5% | 29,5% | 29,6% | 22,7% | 24,7% | 26,8% | 29,6% | 28,7% | 42,7% | 65,0% | 66,2% | 71,8% | 74,6% | 38,9% | 35,6% | 24,6% | 7,3% | 5,9% | 9,5% | 25,2% |
| FAVÖK Marjı | 29,7% | 28,6% | 37,6% | 33,1% | 29,2% | 30,1% | 33,7% | 32,7% | 47,3% | 62,5% | 67,6% | 68,3% | 70,6% | 26,0% | 28,6% | 17,1% | 12,3% | -25,3% | -33,6% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | 17,4% | 16,0% | 18,0% | 13,7% | 14,1% | 15,7% | 16,8% | 13,8% | 15,2% | 29,3% | 35,1% | 38,5% | 81,4% | 6,7% | 13,1% | -10,4% | 7,0% | -28,8% | 2,7% | 20,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,9% | 23,9% | 21,1% | 18,7% | 16,4% | 23,4% | 10,3% | 10,5% | 12,7% | 18,9% | 10,9% | 8,9% | 36,8% | 199,6% | 36,9% | 39,3% | 46,8% | -254,9% | -214,4% | -97,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |