000981Sensteed Hi-Tech Group Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,07 Mr | 元10,91 Mr | 元14,55 Mr | 元17,89 Mr | 元21,52 Mr | 元22,14 Mr | 元25,63 Mr | 元36,94 Mr | 元43,94 Mr | 元36,65 Mr | 元24,72 Mr | 元26,50 Mr | 元24,01 Mr | 元18,77 Mr | 元16,25 Mr | 元12,56 Mr | 元447,62 Mn | 元428,81 Mn | 元655,15 Mn | 元720,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元309,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,07 Mr | 元4,90 Mr | 元6,44 Mr | 元7,14 Mr | 元13,07 Mr | 元10,05 Mr | 元10,24 Mr | 元11,96 Mr | 元15,92 Mr | 元15,48 Mr | 元11,87 Mr | 元12,94 Mr | 元10,79 Mr | 元7,71 Mr | 元6,08 Mr | 元3,70 Mr | 元0,00 | 元158,69 Mn | 元158,69 Mn | 元119,69 Mn |
| Net Borç† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,26 Mr | 元4,95 Mr | 元5,32 Mr | 元3,73 Mr | 元3,92 Mr | 元7,95 Mr | 元6,71 Mr | 元8,72 Mr | 元12,51 Mr | 元9,11 Mr | 元7,71 Mr | 元5,68 Mr | 元4,31 Mr | 元3,36 Mr | 元4,36 Mr | 元3,68 Mr | 元62,29 Mn | 元38,18 Mn | 元66,95 Mn | 元137,00 Mn |
| Brüt Kâr | 元342,93 Mn | 元609,33 Mn | 元448,30 Mn | 元50,86 Mn | 元228,03 Mn | 元1,27 Mr | 元340,03 Mn | 元2,19 Mr | 元3,07 Mr | 元2,51 Mr | 元1,10 Mr | 元1,42 Mr | 元1,27 Mr | 元1,27 Mr | 元1,32 Mr | 元932,45 Mn | 元16,75 Mn | -元270.793 | 元3,86 Mn | 元19,41 Mn |
| FAVÖK | -元208,31 Mn | -元95,15 Mn | -元611,78 Mn | -元768,25 Mn | -元1,13 Mr | 元897,71 Mn | -元1,12 Mr | 元1,09 Mr | 元2,02 Mr | 元1,81 Mr | 元509,74 Mn | 元1,04 Mr | 元882,36 Mn | 元889,51 Mn | 元873,10 Mn | 元731,88 Mn | -元26,51 Mn | -元204,43 Mn | -元126,04 Mn | -元28,39 Mn |
| Net Kâr | 元1,03 Mr | -元1,74 Mr | -元2,06 Mr | -元968,53 Mn | -元2,61 Mr | -元1,09 Mr | -元7,17 Mr | -元1,10 Mr | 元1,60 Mr | 元682,09 Mn | 元527,12 Mn | 元611,76 Mn | 元635,94 Mn | 元717,94 Mn | 元629,25 Mn | 元521,05 Mn | 元52,77 Mn | -元226,14 Mn | -元140,65 Mn | -元168,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | -0,17 | -0,21 | -0,10 | -0,65 | -0,27 | -1,78 | -0,27 | 0,40 | 0,26 | 0,20 | 0,24 | 0,25 | 0,28 | 0,26 | 0,83 | 0,08 | -0,36 | -0,22 | -0,27 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元260,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元287,20 Mn | 元320,41 Mn | -元1,11 Mr | -元1,00 Mr | -元681,48 Mn | -元323,34 Mn | 元186,39 Mn | -元781,81 Mn | -元659,94 Mn | 元209,64 Mn | 元2,78 Mr | -元570,03 Mn | -元97,24 Mn | -元631,85 Mn | -元2,44 Mr | -元1,44 Mr | 元325,52 Mn | -元11,23 Mn | -元8,21 Mn | -元299,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元155,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 44,9% | 44,3% | 39,9% | 60,8% | 45,4% | 39,9% | 32,4% | 36,2% | 42,2% | 48,0% | 48,8% | 44,9% | 41,1% | 37,4% | 29,4% | 0,0% | 37,0% | 24,2% | 16,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,45 | 0,37 | 0,21 | 0,18 | 0,36 | 0,26 | 0,24 | 0,28 | 0,25 | 0,31 | 0,21 | 0,18 | 0,18 | 0,27 | 0,29 | 0,14 | 0,09 | 0,10 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,15 | 1,75 | 1,88 | 1,32 | 1,39 | 2,82 | 2,38 | 3,09 | 4,43 | 3,23 | 2,73 | 2,01 | 1,53 | 1,19 | 1,55 | 1,31 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 12,3% | 8,4% | 1,4% | 5,8% | 15,9% | 5,1% | 25,1% | 24,6% | 27,5% | 14,3% | 25,0% | 29,5% | 37,9% | 30,4% | 25,3% | 26,9% | -0,7% | 5,8% | 14,2% |
| FAVÖK Marjı | -6,4% | -1,9% | -11,5% | -20,6% | -28,7% | 11,3% | -16,6% | 12,5% | 16,2% | 19,9% | 6,6% | 18,3% | 20,5% | 26,5% | 20,0% | 19,9% | -42,6% | -535,4% | -188,3% | -20,7% |
| Net Kâr Marjı | 31,5% | -35,2% | -38,7% | -26,0% | -66,6% | -13,7% | -107,0% | -12,6% | 12,8% | 7,5% | 6,8% | 10,8% | 14,7% | 21,4% | 14,4% | 14,1% | 84,7% | -592,3% | -210,1% | -122,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,8% | 6,5% | -20,9% | -26,9% | -17,4% | -4,1% | 2,8% | -9,0% | -5,3% | 2,3% | 36,0% | -10,0% | -2,3% | -18,8% | -55,9% | -39,1% | 522,6% | -29,4% | -12,3% | -218,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |