000983Shanxi Coking Coal Energy Group Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元109,18 Mr | 元109,95 Mr | 元93,60 Mr | 元95,91 Mr | 元93,50 Mr | 元70,98 Mr | 元71,48 Mr | 元65,06 Mr | 元57,86 Mr | 元53,88 Mr | 元52,23 Mr | 元48,20 Mr | 元46,16 Mr | 元45,13 Mr | 元38,76 Mr | 元29,03 Mr | 元23,16 Mr | 元16,47 Mr | 元12,17 Mr | 元10,46 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元11,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元62,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元46,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元39,73 Mr | 元41,16 Mr | 元22,23 Mr | 元27,01 Mr | 元32,53 Mr | 元20,54 Mr | 元22,08 Mr | 元22,38 Mr | 元21,76 Mr | 元20,93 Mr | 元20,51 Mr | 元17,00 Mr | 元15,70 Mr | 元14,70 Mr | 元8,99 Mr | 元8,53 Mr | 元7,63 Mr | 元2,64 Mr | 元2,53 Mr | 元2,58 Mr |
| Net Borç† | 元27,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元36,93 Mr | 元45,02 Mr | 元52,59 Mr | 元61,80 Mr | 元53,77 Mr | 元32,33 Mr | 元34,39 Mr | 元32,04 Mr | 元28,41 Mr | 元19,46 Mr | 元17,97 Mr | 元24,08 Mr | 元29,12 Mr | 元30,85 Mr | 元30,02 Mr | 元16,94 Mr | 元12,34 Mr | 元13,25 Mr | 元7,80 Mr | 元6,98 Mr |
| Brüt Kâr | 元10,75 Mr | 元13,60 Mr | 元17,67 Mr | 元23,85 Mr | 元18,22 Mr | 元7,26 Mr | 元10,14 Mr | 元9,86 Mr | 元9,19 Mr | 元5,90 Mr | 元5,24 Mr | 元6,19 Mr | 元7,78 Mr | 元8,39 Mr | 元8,75 Mr | 元7,26 Mr | 元5,31 Mr | 元6,20 Mr | 元3,43 Mr | 元2,68 Mr |
| FAVÖK | 元7,96 Mr | 元9,98 Mr | 元16,25 Mr | 元22,92 Mr | 元15,94 Mr | 元7,15 Mr | 元7,84 Mr | 元6,33 Mr | 元5,68 Mr | 元3,64 Mr | 元3,26 Mr | 元3,55 Mr | 元5,20 Mr | 元6,24 Mr | 元7,62 Mr | 元5,73 Mr | 元4,21 Mr | 元5,11 Mr | 元2,25 Mr | — |
| Net Kâr | 元1,20 Mr | 元3,11 Mr | 元6,77 Mr | 元10,75 Mr | 元5,10 Mr | 元1,96 Mr | 元2,12 Mr | 元1,80 Mr | 元1,57 Mr | 元434,08 Mn | 元141,05 Mn | 元273,20 Mn | 元1,06 Mr | 元1,81 Mr | 元2,82 Mr | 元2,64 Mr | 元2,23 Mr | 元2,96 Mr | 元1,29 Mr | 元964,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,56 | 1,23 | 2,63 | 1,25 | 0,48 | 0,52 | 0,44 | 0,38 | 0,11 | 0,03 | 0,07 | 0,26 | 0,44 | 0,69 | 0,65 | 0,54 | 0,72 | 0,31 | 0,24 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,49 Mr | -元22,76 Mr | 元12,27 Mr | 元15,38 Mr | 元12,82 Mr | 元2,55 Mr | 元5,62 Mr | 元4,13 Mr | 元3,15 Mr | 元37,93 Mn | -元1,27 Mr | -元738,99 Mn | 元844,94 Mn | -元474,88 Mn | 元867,14 Mn | 元1,06 Mr | -元353,34 Mn | 元1,17 Mr | 元1,27 Mr | 元19,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,4% | 37,4% | 23,7% | 28,2% | 34,8% | 28,9% | 30,9% | 34,4% | 37,6% | 38,9% | 39,3% | 35,3% | 34,0% | 32,6% | 23,2% | 29,4% | 32,9% | 16,0% | 20,8% | 24,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,41 | 0,56 | 0,64 | 0,58 | 0,46 | 0,48 | 0,49 | 0,49 | 0,36 | 0,34 | 0,50 | 0,63 | 0,68 | 0,77 | 0,58 | 0,53 | 0,80 | 0,64 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,96 | 1,13 | 1,32 | 1,15 | 0,69 | 0,74 | 0,69 | 0,61 | 0,42 | 0,38 | 0,52 | 0,62 | 0,66 | 0,64 | 0,36 | 0,26 | 0,28 | 0,17 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,1% | 30,2% | 33,6% | 38,6% | 33,9% | 22,5% | 29,5% | 30,8% | 32,3% | 30,3% | 29,2% | 25,7% | 26,7% | 27,2% | 29,2% | 42,9% | 43,0% | 46,8% | 43,9% | 38,4% |
| FAVÖK Marjı | 21,6% | 22,2% | 30,9% | 37,1% | 29,6% | 22,1% | 22,8% | 19,8% | 20,0% | 18,7% | 18,1% | 14,8% | 17,9% | 20,2% | 25,4% | 33,8% | 34,2% | 38,6% | 28,9% | — |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 6,9% | 12,9% | 17,4% | 9,5% | 6,1% | 6,2% | 5,6% | 5,5% | 2,2% | 0,8% | 1,1% | 3,6% | 5,9% | 9,4% | 15,6% | 18,1% | 22,3% | 16,5% | 13,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | -50,6% | 23,3% | 24,9% | 23,8% | 7,9% | 16,3% | 12,9% | 11,1% | 0,2% | -7,1% | -3,1% | 2,9% | -1,5% | 2,9% | 6,3% | -2,9% | 8,8% | 16,3% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |