000985Daqing Huake Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $331,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元661,03 Mn | 元697,16 Mn | 元701,94 Mn | 元706,07 Mn | 元705,44 Mn | 元694,66 Mn | 元741,04 Mn | 元692,51 Mn | 元700,55 Mn | 元662,78 Mn | 元607,48 Mn | 元635,08 Mn | 元614,18 Mn | 元600,20 Mn | 元581,64 Mn | 元521,25 Mn | 元512,50 Mn | 元475,67 Mn | 元523,77 Mn | 元486,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元334,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元46,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元604,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元334,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,84 Mr | 元1,95 Mr | 元1,99 Mr | 元2,61 Mr | 元2,07 Mr | 元1,76 Mr | 元2,15 Mr | 元1,69 Mr | 元1,53 Mr | 元1,03 Mr | 元785,97 Mn | 元1,42 Mr | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,15 Mr | 元1,04 Mr | 元871,23 Mn | 元1,13 Mr | 元955,53 Mn | 元822,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元87,63 Mn | 元125,37 Mn | 元92,28 Mn | 元98,68 Mn | 元111,11 Mn | 元121,90 Mn | 元159,59 Mn | 元91,08 Mn | 元144,65 Mn | 元132,25 Mn | 元77,61 Mn | 元120,94 Mn | 元100,86 Mn | 元93,59 Mn | 元117,11 Mn | 元118,92 Mn | 元124,53 Mn | 元52,48 Mn | 元66,90 Mn | 元42,17 Mn |
| FAVÖK | 元35,36 Mn | 元80,88 Mn | 元34,57 Mn | 元44,93 Mn | 元47,65 Mn | 元44,23 Mn | 元80,89 Mn | 元19,96 Mn | 元85,37 Mn | 元84,18 Mn | 元16,16 Mn | 元64,61 Mn | 元53,32 Mn | 元37,16 Mn | 元63,03 Mn | 元66,26 Mn | 元84,41 Mn | 元32,59 Mn | 元99,85 Mn | 元36,52 Mn |
| Net Kâr | 元7,43 Mn | 元14,80 Mn | 元5,68 Mn | 元15,41 Mn | 元12,84 Mn | 元12,13 Mn | 元44,73 Mn | -元2,88 Mn | 元48,16 Mn | 元33,34 Mn | -元16,63 Mn | 元13,92 Mn | 元10,31 Mn | -元1,61 Mn | 元25,04 Mn | 元26,34 Mn | 元28,14 Mn | -元11,68 Mn | 元18,20 Mn | 元12,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,11 | 0,04 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,35 | -0,02 | 0,37 | 0,26 | -0,13 | 0,11 | 0,08 | -0,01 | 0,19 | 0,20 | 0,22 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元954.516 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元13,95 Mn | 元18,00 Mn | 元86,96 Mn | -元23,50 Mn | 元44,09 Mn | 元19,78 Mn | 元44,57 Mn | -元27,02 Mn | 元74,68 Mn | 元60,47 Mn | -元22,41 Mn | 元80,08 Mn | -元26,37 Mn | -元21,74 Mn | -元36,74 Mn | 元29,43 Mn | -元11,15 Mn | 元15,20 Mn | 元11,33 Mn | -元24,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元47,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,79 | 2,80 | 2,84 | 3,70 | 2,93 | 2,53 | 2,90 | 2,44 | 2,18 | 1,55 | 1,29 | 2,23 | 1,91 | 1,99 | 1,98 | 1,99 | 1,70 | 2,38 | 1,82 | 1,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,05 | 3,23 | 3,29 | 4,31 | 3,42 | 2,91 | 3,55 | 2,79 | 2,52 | 1,70 | 1,30 | 2,34 | 1,94 | 1,97 | 1,90 | 1,71 | 1,44 | 1,87 | 1,58 | 1,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,8% | 6,4% | 4,6% | 3,8% | 5,4% | 6,9% | 7,4% | 5,4% | 9,5% | 12,9% | 9,9% | 8,5% | 8,6% | 7,9% | 10,2% | 11,5% | 14,3% | 4,6% | 7,0% | 5,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,9% | 4,1% | 1,7% | 1,7% | 2,3% | 2,5% | 3,8% | 1,2% | 5,6% | 8,2% | 2,1% | 4,6% | 4,5% | 3,1% | 5,5% | 6,4% | 9,7% | 2,9% | 10,4% | 4,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | 0,8% | 0,3% | 0,6% | 0,6% | 0,7% | 2,1% | -0,2% | 3,2% | 3,2% | -2,1% | 1,0% | 0,9% | -0,1% | 2,2% | 2,5% | 3,2% | -1,0% | 1,9% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | 0,9% | 4,4% | -0,9% | 2,1% | 1,1% | 2,1% | -1,6% | 4,9% | 5,9% | -2,9% | 5,6% | -2,3% | -1,8% | -3,2% | 2,8% | -1,3% | 1,3% | 1,2% | -3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |