000987Guangzhou Yuexiu Capital Holdings Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,50 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元213,20 Mr | 元219,81 Mr | 元187,17 Mr | 元173,29 Mr | 元153,33 Mr | 元124,05 Mr | 元114,53 Mr | 元96,06 Mr | 元76,74 Mr | 元66,85 Mr | 元3,32 Mr | 元3,45 Mr | 元3,61 Mr | 元3,56 Mr | 元3,40 Mr | 元2,90 Mr | 元2,26 Mr | 元1,97 Mr | 元1,72 Mr | 元1,45 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元16,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元163,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元49,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元150,14 Mr | 元149,41 Mr | 元132,07 Mr | 元119,62 Mr | 元105,17 Mr | 元82,50 Mr | 元68,45 Mr | 元59,67 Mr | 元42,14 Mr | 元37,43 Mr | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元127,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,59 Mr | 元5,74 Mr | 元14,59 Mr | 元14,56 Mr | 元13,38 Mr | 元9,56 Mr | 元10,34 Mr | 元9,53 Mr | 元6,55 Mr | 元5,71 Mr | 元2,76 Mr | 元3,31 Mr | 元4,04 Mr | 元4,41 Mr | 元4,40 Mr | 元3,56 Mr | 元2,94 Mr | 元2,47 Mr | 元2,15 Mr | 元1,76 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,37 Mr | 元5,44 Mr | 元6,23 Mr | 元6,66 Mr | 元6,99 Mr | 元5,76 Mr | 元6,18 Mr | 元5,63 Mr | 元2,18 Mr | 元2,36 Mr | 元645,34 Mn | 元741,17 Mn | 元830,29 Mn | 元935,46 Mn | 元891,66 Mn | 元640,11 Mn | 元650,83 Mn | 元489,36 Mn | 元427,68 Mn | 元339,23 Mn |
| FAVÖK | 元4,23 Mr | 元3,81 Mr | 元5,64 Mr | 元6,24 Mr | 元5,92 Mr | 元5,28 Mr | 元4,45 Mr | 元3,51 Mr | 元385,24 Mn | 元852,18 Mn | 元271,74 Mn | 元301,62 Mn | — | — | — | 元518,51 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | 元3,52 Mr | 元2,29 Mr | 元2,40 Mr | 元2,51 Mr | 元2,48 Mr | 元4,61 Mr | 元1,18 Mr | 元449,98 Mn | 元633,32 Mn | 元620,50 Mn | 元229,06 Mn | 元262,69 Mn | 元308,89 Mn | 元381,62 Mn | 元367,10 Mn | 元327,19 Mn | 元285,15 Mn | 元257,14 Mn | 元191,01 Mn | 元141,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,70 | 0,46 | 0,48 | 0,50 | 0,49 | 0,92 | 0,24 | 0,09 | 0,16 | 0,19 | 0,23 | 0,27 | 0,31 | 0,39 | 0,37 | 0,33 | 0,29 | 0,26 | 0,19 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,10 Mr | -元7,47 Mr | 元4,66 Mr | -元1,56 Mr | -元6,32 Mr | -元5,16 Mr | -元17,67 Mr | 元909,48 Mn | -元3,76 Mr | -元5,59 Mr | 元54,17 Mn | -元79,15 Mn | 元320,38 Mn | 元436,43 Mn | 元698,44 Mn | 元402,85 Mn | 元436,96 Mn | 元302,03 Mn | 元328,59 Mn | 元294,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 70,4% | 68,0% | 70,6% | 69,0% | 68,6% | 66,5% | 59,8% | 62,1% | 54,9% | 56,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,83 | 0,96 | 1,12 | 1,24 | 1,29 | 1,23 | 1,30 | 1,25 | 1,25 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,11 | 0,29 | 0,29 | 0,27 | 0,19 | 0,21 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,1% | 94,7% | 42,7% | 45,7% | 52,2% | 60,3% | 59,8% | 59,1% | 33,3% | 41,4% | 23,4% | 22,4% | 20,6% | 21,2% | 20,3% | 18,0% | 22,1% | 19,8% | 19,9% | 19,2% |
| FAVÖK Marjı | 92,2% | 66,3% | 38,6% | 42,8% | 44,3% | 55,2% | 43,0% | 36,8% | 5,9% | 14,9% | 9,8% | 9,1% | — | — | — | 14,5% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 76,6% | 40,0% | 16,5% | 17,2% | 18,5% | 48,3% | 11,4% | 4,7% | 9,7% | 10,9% | 8,3% | 7,9% | 7,7% | 8,7% | 8,3% | 9,2% | 9,7% | 10,4% | 8,9% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 67,4% | -130,1% | 31,9% | -10,7% | -47,2% | -54,0% | -170,9% | 9,5% | -57,4% | -98,0% | 2,0% | -2,4% | 7,9% | 9,9% | 15,9% | 11,3% | 14,9% | 12,2% | 15,3% | 16,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,11 | -%2,76 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 701,74 | -%4,53 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,53 | -%0,79 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,76 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 334,23 | -%4,86 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,30 | +%0,39 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,14 | -%2,19 |