000993Fujian Mindong Electric Power Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,34 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,65 Mr | 元3,68 Mr | 元3,38 Mr | 元4,43 Mr | 元4,34 Mr | 元4,31 Mr | 元3,81 Mr | 元3,87 Mr | 元4,45 Mr | 元3,86 Mr | 元3,42 Mr | 元3,86 Mr | 元4,19 Mr | 元3,62 Mr | 元2,80 Mr | 元2,79 Mr | 元2,49 Mr | 元2,50 Mr | 元2,43 Mr | 元2,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元456,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元601,58 Mn | 元621,56 Mn | 元396,15 Mn | 元546,94 Mn | 元740,51 Mn | 元1,42 Mr | 元1,33 Mr | 元1,44 Mr | 元1,59 Mr | 元1,45 Mr | 元1,33 Mr | 元1,36 Mr | 元1,49 Mr | 元953,80 Mn | 元930,50 Mn | 元914,09 Mn | 元819,37 Mn | 元816,92 Mn | 元732,64 Mn | 元606,53 Mn |
| Net Borç† | -元78,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元594,19 Mn | 元598,91 Mn | 元1,49 Mr | 元728,09 Mn | 元580,66 Mn | 元367,29 Mn | 元589,11 Mn | 元554,44 Mn | 元896,00 Mn | 元638,90 Mn | 元884,57 Mn | 元1,03 Mr | 元1,55 Mr | 元1,21 Mr | 元363,69 Mn | 元502,35 Mn | 元489,40 Mn | 元546,46 Mn | 元257,49 Mn | 元290,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元269,81 Mn | 元285,12 Mn | 元473,58 Mn | 元299,55 Mn | 元259,00 Mn | 元95,38 Mn | 元278,73 Mn | 元219,41 Mn | 元301,62 Mn | 元349,80 Mn | 元383,67 Mn | 元396,60 Mn | 元328,10 Mn | 元258,81 Mn | 元97,30 Mn | 元149,18 Mn | 元194,04 Mn | 元215,69 Mn | 元115,07 Mn | 元155,00 Mn |
| FAVÖK | 元270,96 Mn | 元293,11 Mn | 元468,54 Mn | 元334,21 Mn | 元287,98 Mn | 元79,41 Mn | 元290,94 Mn | 元202,35 Mn | 元276,68 Mn | 元272,73 Mn | 元273,73 Mn | 元314,08 Mn | 元258,20 Mn | 元213,39 Mn | 元87,76 Mn | 元168,69 Mn | 元155,57 Mn | 元153,55 Mn | 元107,00 Mn | 元131,00 Mn |
| Net Kâr | 元58,88 Mn | 元169,32 Mn | 元234,51 Mn | 元184,32 Mn | 元120,14 Mn | -元80,70 Mn | 元105,48 Mn | -元390,38 Mn | 元22,59 Mn | 元26,33 Mn | 元22,91 Mn | 元26,00 Mn | 元61,49 Mn | 元56,18 Mn | 元18,55 Mn | 元103,81 Mn | 元90,43 Mn | 元49,77 Mn | 元21,47 Mn | 元36,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,37 | 0,51 | 0,40 | 0,26 | -0,18 | 0,23 | -0,85 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,16 | 0,15 | 0,05 | 0,28 | 0,24 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元175,13 Mn | 元163,05 Mn | 元36,76 Mn | 元346,80 Mn | 元624,20 Mn | 元283,06 Mn | 元24,79 Mn | -元254,10 Mn | -元184,95 Mn | 元223,82 Mn | -元87,22 Mn | 元55,92 Mn | 元32,60 Mn | 元140,47 Mn | 元52,47 Mn | 元26,24 Mn | 元98,79 Mn | -元155,76 Mn | 元34,51 Mn | -元6,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,5% | 16,9% | 11,7% | 12,3% | 17,1% | 33,1% | 34,7% | 37,2% | 35,7% | 37,5% | 38,9% | 35,2% | 35,6% | 26,3% | 33,2% | 32,8% | 32,9% | 32,7% | 30,2% | 29,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,16 | 0,44 | 0,16 | 0,13 | 0,09 | 0,15 | 0,14 | 0,20 | 0,17 | 0,26 | 0,27 | 0,37 | 0,33 | 0,13 | 0,18 | 0,20 | 0,22 | 0,11 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,23 | 0,57 | 0,28 | 0,22 | 0,14 | 0,23 | 0,21 | 0,34 | 0,24 | 0,34 | 0,39 | 0,59 | 0,46 | 0,14 | 0,19 | 0,19 | 0,21 | 0,10 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,4% | 47,6% | 31,7% | 41,1% | 44,6% | 26,0% | 47,3% | 39,6% | 33,7% | 54,8% | 43,4% | 38,5% | 21,1% | 21,4% | 26,8% | 29,7% | 39,6% | 39,5% | 44,7% | 53,4% |
| FAVÖK Marjı | 45,6% | 48,9% | 31,3% | 45,9% | 49,6% | 21,6% | 49,4% | 36,5% | 30,9% | 42,7% | 30,9% | 30,5% | 16,6% | 17,6% | 24,1% | 33,6% | 31,8% | 28,1% | 41,6% | 45,1% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 28,3% | 15,7% | 25,3% | 20,7% | -22,0% | 17,9% | -70,4% | 2,5% | 4,1% | 2,6% | 2,5% | 4,0% | 4,6% | 5,1% | 20,7% | 18,5% | 9,1% | 8,3% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,5% | 27,2% | 2,5% | 47,6% | 107,5% | 77,1% | 4,2% | -45,8% | -20,6% | 35,0% | -9,9% | 5,4% | 2,1% | 11,6% | 14,4% | 5,2% | 20,2% | -28,5% | 13,4% | -2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |