000995Gansu Huangtai Wine-Marketing Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $287,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元522,34 Mn | 元490,27 Mn | 元482,94 Mn | 元486,16 Mn | 元473,11 Mn | 元458,87 Mn | 元454,59 Mn | 元227,73 Mn | 元252,21 Mn | 元353,55 Mn | 元536,29 Mn | 元495,79 Mn | 元468,44 Mn | 元447,87 Mn | 元439,28 Mn | 元428,87 Mn | 元480,88 Mn | 元565,65 Mn | 元623,23 Mn | 元642,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元57,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元351,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元170,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元135,10 Mn | 元141,20 Mn | 元122,03 Mn | 元126,21 Mn | 元134,78 Mn | 元113,83 Mn | 元125,61 Mn | 元199,59 Mn | 元186,02 Mn | 元195,78 Mn | 元279,67 Mn | 元201,56 Mn | 元161,04 Mn | 元143,62 Mn | 元59,42 Mn | 元37,60 Mn | 元56,60 Mn | 元109,60 Mn | 元113,60 Mn | 元117,60 Mn |
| Net Borç† | 元78,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元143,86 Mn | 元144,33 Mn | 元127,96 Mn | 元109,23 Mn | 元71,24 Mn | 元82,84 Mn | 元66,79 Mn | 元19,30 Mn | 元34,02 Mn | 元170,49 Mn | 元92,62 Mn | 元48,58 Mn | 元91,10 Mn | 元112,25 Mn | 元87,61 Mn | 元55,56 Mn | 元74,22 Mn | 元84,13 Mn | 元92,66 Mn | 元111,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元78,75 Mn | 元77,12 Mn | 元59,24 Mn | 元52,65 Mn | 元25,58 Mn | 元41,80 Mn | 元34,99 Mn | -元7,38 Mn | -元5,28 Mn | 元17,48 Mn | 元41,66 Mn | 元18,06 Mn | 元44,74 Mn | 元52,38 Mn | 元28,82 Mn | 元13,55 Mn | 元11,03 Mn | 元11,17 Mn | 元19,16 Mn | 元42,63 Mn |
| FAVÖK | 元35,64 Mn | 元32,78 Mn | 元13,77 Mn | 元16,74 Mn | -元3,21 Mn | 元27,53 Mn | 元38,38 Mn | -元44,72 Mn | -元129,01 Mn | -元102,31 Mn | 元24,65 Mn | -元5,61 Mn | 元25,40 Mn | 元39,63 Mn | -元3,41 Mn | -元30,79 Mn | -元21,55 Mn | -元7,24 Mn | 元8,76 Mn | 元31,07 Mn |
| Net Kâr | 元14,12 Mn | 元27,70 Mn | -元15,01 Mn | 元7,36 Mn | -元13,55 Mn | 元33,48 Mn | 元68,21 Mn | -元95,48 Mn | -元187,63 Mn | -元165,62 Mn | 元1,34 Mn | -元39,29 Mn | -元29,31 Mn | 元10,13 Mn | 元4,83 Mn | -元59,40 Mn | 元7,02 Mn | -元58,81 Mn | -元50,83 Mn | 元3,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,16 | -0,08 | 0,04 | -0,08 | 0,19 | 0,38 | -0,54 | -1,06 | -0,93 | 0,01 | -0,22 | -0,17 | 0,06 | 0,03 | -0,33 | 0,04 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元24,43 Mn | 元28,23 Mn | 元3,93 Mn | 元6,82 Mn | 元4,07 Mn | -元3,49 Mn | -元117,74 Mn | -元9,07 Mn | -元29,22 Mn | 元9,14 Mn | -元89,99 Mn | -元74,52 Mn | -元23,47 Mn | 元20,90 Mn | -元24,06 Mn | 元14,06 Mn | 元28,13 Mn | -元364.000 | 元14,29 Mn | -元10,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 28,8% | 25,3% | 26,0% | 28,5% | 24,8% | 27,6% | 87,6% | 73,8% | 55,4% | 52,1% | 40,7% | 34,4% | 32,1% | 13,5% | 8,8% | 11,8% | 19,4% | 18,2% | 18,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,29 | 0,26 | 0,22 | 0,15 | 0,18 | 0,15 | 0,08 | 0,13 | 0,48 | 0,17 | 0,10 | 0,19 | 0,25 | 0,20 | 0,13 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,84 | 0,75 | 0,64 | 0,42 | 0,48 | 0,39 | 0,11 | 0,20 | 1,00 | 0,54 | 0,28 | 0,53 | 0,66 | 0,51 | 0,33 | 0,43 | 0,49 | 0,54 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,7% | 53,4% | 46,3% | 48,2% | 35,9% | 50,5% | 52,4% | -38,3% | -15,5% | 10,3% | 45,0% | 37,2% | 49,1% | 46,7% | 32,9% | 24,4% | 14,9% | 13,3% | 20,7% | 38,3% |
| FAVÖK Marjı | 24,8% | 22,7% | 10,8% | 15,3% | -4,5% | 33,2% | 57,5% | -231,7% | -379,2% | -60,0% | 26,6% | -11,5% | 27,9% | 35,3% | -3,9% | -55,4% | -29,0% | -8,6% | 9,5% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 19,2% | -11,7% | 6,7% | -19,0% | 40,4% | 102,1% | -494,7% | -551,5% | -97,1% | 1,5% | -80,9% | -32,2% | 9,0% | 5,5% | -106,9% | 9,5% | -69,9% | -54,9% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,0% | 19,6% | 3,1% | 6,2% | 5,7% | -4,2% | -176,3% | -47,0% | -85,9% | 5,4% | -97,2% | -153,4% | -25,8% | 18,6% | -27,5% | 25,3% | 37,9% | -0,4% | 15,4% | -9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |