001288Sichuan Zigong Conveying Machine Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,67 Mr | 元4,91 Mr | 元3,54 Mr | 元2,62 Mr | 元2,38 Mr | 元1,88 Mr | 元1,74 Mr | 元1,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,21 Mr | 元1,78 Mr | 元862,83 Mn | 元320,77 Mn | 元240,34 Mn | 元251,48 Mn | 元159,76 Mn | 元230,45 Mn |
| Net Borç† | 元508,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||
| Ciro | 元1,78 Mr | 元1,53 Mr | 元1,05 Mr | 元910,69 Mn | 元784,95 Mn | 元690,94 Mn | 元774,65 Mn | 元782,06 Mn |
| Brüt Kâr | 元459,58 Mn | 元433,99 Mn | 元238,44 Mn | 元216,06 Mn | 元192,58 Mn | 元208,06 Mn | 元205,67 Mn | 元189,93 Mn |
| FAVÖK | 元211,03 Mn | 元240,83 Mn | 元129,39 Mn | 元94,72 Mn | 元111,30 Mn | 元122,20 Mn | 元112,74 Mn | 元124,63 Mn |
| Net Kâr | 元195,74 Mn | 元157,32 Mn | 元102,29 Mn | 元86,26 Mn | 元85,30 Mn | 元101,27 Mn | 元94,20 Mn | 元98,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,74 | 0,70 | 0,46 | 0,39 | 0,38 | 0,45 | 0,42 | 0,44 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元606,46 Mn | 元15,56 Mn | -元72,52 Mn | -元52,29 Mn | 元65,16 Mn | 元102,07 Mn | 元6,32 Mn | 元136,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元327,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||
| Borç / Aktif | 39,0% | 36,2% | 24,4% | 12,2% | 10,1% | 13,3% | 9,2% | 13,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,31 | 0,30 | 0,35 | 0,33 | 0,37 | 0,45 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,61 | 0,42 | 0,36 | 0,31 | 0,28 | 0,31 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,8% | 28,3% | 22,7% | 23,7% | 24,5% | 30,1% | 26,6% | 24,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,8% | 15,7% | 12,3% | 10,4% | 14,2% | 17,7% | 14,6% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | 10,3% | 9,7% | 9,5% | 10,9% | 14,7% | 12,2% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -34,0% | 1,0% | -6,9% | -5,7% | 8,3% | 14,8% | 0,8% | 17,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |