002003Zhejiang Weixing Industrial Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,95 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,86 Mr | 元6,29 Mr | 元6,03 Mr | 元4,78 Mr | 元4,04 Mr | 元3,40 Mr | 元3,47 Mr | 元3,17 Mr | 元3,03 Mr | 元2,67 Mr | 元2,15 Mr | 元2,13 Mr | 元2,07 Mr | 元2,39 Mr | 元2,31 Mr | 元1,80 Mr | 元1,45 Mr | 元1,38 Mr | 元1,08 Mr | 元772,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,16 Mr | 元892,56 Mn | 元769,89 Mn | 元895,11 Mn | 元559,96 Mn | 元291,22 Mn | 元393,45 Mn | 元206,01 Mn | 元61,73 Mn | 元83,61 Mn | 元4,25 Mn | 元23,35 Mn | 元11,45 Mn | 元349,41 Mn | 元315,83 Mn | 元225,44 Mn | 元171,81 Mn | 元123,47 Mn | 元231,58 Mn | 元161,81 Mn |
| Net Borç† | -元55,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,77 Mr | 元4,64 Mr | 元3,88 Mr | 元3,61 Mr | 元3,33 Mr | 元2,48 Mr | 元2,71 Mr | 元2,69 Mr | 元2,60 Mr | 元2,15 Mr | 元1,86 Mr | 元1,82 Mr | 元1,75 Mr | 元1,84 Mr | 元1,92 Mr | 元1,83 Mr | 元1,40 Mr | 元1,48 Mr | 元1,15 Mr | 元826,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,88 Mr | 元1,83 Mr | 元1,51 Mr | 元1,33 Mr | 元1,21 Mr | 元904,32 Mn | 元983,80 Mn | 元1,04 Mr | 元1,07 Mr | 元879,71 Mn | 元714,33 Mn | 元677,24 Mn | 元641,18 Mn | 元616,20 Mn | 元628,86 Mn | 元668,43 Mn | 元508,48 Mn | 元496,20 Mn | 元370,50 Mn | 元250,07 Mn |
| FAVÖK | 元1,14 Mr | 元1,10 Mr | 元880,22 Mn | 元766,69 Mn | 元719,44 Mn | 元510,16 Mn | 元494,21 Mn | 元567,09 Mn | 元634,09 Mn | 元541,46 Mn | 元429,23 Mn | 元423,41 Mn | 元414,07 Mn | 元371,88 Mn | 元377,94 Mn | 元418,08 Mn | 元304,48 Mn | 元291,56 Mn | 元237,96 Mn | 元148,36 Mn |
| Net Kâr | 元644,60 Mn | 元700,33 Mn | 元558,11 Mn | 元488,65 Mn | 元448,64 Mn | 元396,27 Mn | 元290,64 Mn | 元310,29 Mn | 元364,56 Mn | 元295,48 Mn | 元247,58 Mn | 元236,00 Mn | 元209,27 Mn | 元169,03 Mn | 元196,17 Mn | 元256,07 Mn | 元172,48 Mn | 元156,43 Mn | 元115,72 Mn | 元68,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,60 | 0,54 | 0,49 | 0,45 | 0,40 | 0,30 | 0,32 | 0,38 | 0,31 | 0,27 | 0,26 | 0,24 | 0,19 | 0,22 | 0,31 | 0,21 | 0,20 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元161,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元263,24 Mn | 元324,17 Mn | 元16,40 Mn | 元62,06 Mn | 元185,11 Mn | 元281,34 Mn | 元235,71 Mn | 元147,89 Mn | 元275,63 Mn | 元175,06 Mn | 元222,16 Mn | 元218,88 Mn | 元217,23 Mn | 元192,70 Mn | -元92,71 Mn | -元31,33 Mn | 元202,80 Mn | 元7,19 Mn | -元134,83 Mn | -元41,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元871,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,9% | 14,2% | 12,8% | 18,7% | 13,9% | 8,6% | 11,3% | 6,5% | 2,0% | 3,1% | 0,2% | 1,1% | 0,6% | 14,6% | 13,7% | 12,6% | 11,9% | 8,9% | 21,5% | 20,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,74 | 0,64 | 0,75 | 0,83 | 0,73 | 0,78 | 0,85 | 0,86 | 0,80 | 0,86 | 0,86 | 0,85 | 0,77 | 0,83 | 1,02 | 0,96 | 1,07 | 1,07 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,03 | 1,01 | 0,84 | 0,78 | 0,72 | 0,54 | 0,59 | 0,58 | 0,56 | 0,47 | 0,40 | 0,40 | 0,38 | 0,40 | 0,42 | 0,40 | 0,30 | 0,32 | 0,25 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,5% | 39,4% | 38,8% | 37,0% | 36,2% | 36,5% | 36,2% | 38,6% | 41,1% | 40,9% | 38,5% | 37,1% | 36,6% | 33,5% | 32,8% | 36,5% | 36,4% | 33,6% | 32,3% | 30,3% |
| FAVÖK Marjı | 23,9% | 23,8% | 22,7% | 21,3% | 21,6% | 20,6% | 18,2% | 21,1% | 24,4% | 25,2% | 23,1% | 23,2% | 23,6% | 20,2% | 19,7% | 22,9% | 21,8% | 19,7% | 20,7% | 18,0% |
| Net Kâr Marjı | 13,5% | 15,1% | 14,4% | 13,5% | 13,5% | 16,0% | 10,7% | 11,5% | 14,0% | 13,7% | 13,3% | 12,9% | 11,9% | 9,2% | 10,2% | 14,0% | 12,4% | 10,6% | 10,1% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | 7,0% | 0,4% | 1,7% | 5,6% | 11,3% | 8,7% | 5,5% | 10,6% | 8,1% | 12,0% | 12,0% | 12,4% | 10,5% | -4,8% | -1,7% | 14,5% | 0,5% | -11,7% | -5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |