002006Zhejiang Jinggong Integration Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,85 Mr | 元4,14 Mr | 元2,58 Mr | 元2,59 Mr | 元2,51 Mr | 元2,07 Mr | 元1,72 Mr | 元1,92 Mr | 元1,78 Mr | 元1,62 Mr | 元1,56 Mr | 元1,67 Mr | 元2,01 Mr | 元2,21 Mr | 元2,70 Mr | 元1,74 Mr | 元1,34 Mr | 元1,31 Mr | 元1,05 Mr | 元1,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,06 Mr | 元861,62 Mn | 元400,27 Mn | 元404,23 Mn | 元442,74 Mn | 元385,40 Mn | 元338,97 Mn | 元347,55 Mn | 元273,74 Mn | 元264,36 Mn | 元306,89 Mn | 元469,08 Mn | 元694,97 Mn | 元710,48 Mn | 元693,54 Mn | 元646,49 Mn | 元769,06 Mn | 元849,09 Mn | 元543,27 Mn | 元493,15 Mn |
| Net Borç† | -元192,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,68 Mr | 元1,73 Mr | 元1,53 Mr | 元2,35 Mr | 元1,72 Mr | 元1,07 Mr | 元864,55 Mn | 元997,88 Mn | 元948,32 Mn | 元695,30 Mn | 元644,95 Mn | 元898,39 Mn | 元741,03 Mn | 元731,58 Mn | 元2,34 Mr | 元973,95 Mn | 元639,56 Mn | 元593,19 Mn | 元488,98 Mn | 元399,32 Mn |
| Brüt Kâr | 元520,22 Mn | 元479,26 Mn | 元468,40 Mn | 元623,90 Mn | 元350,24 Mn | 元247,42 Mn | 元131,76 Mn | 元185,91 Mn | 元267,01 Mn | 元209,99 Mn | 元157,73 Mn | 元141,29 Mn | 元79,96 Mn | 元137,03 Mn | 元735,65 Mn | 元216,18 Mn | 元117,95 Mn | 元123,35 Mn | 元100,61 Mn | 元93,96 Mn |
| FAVÖK | 元227,31 Mn | 元179,19 Mn | 元176,54 Mn | 元337,53 Mn | 元133,00 Mn | 元67,85 Mn | -元51,58 Mn | -元1,54 Mn | 元139,14 Mn | 元108,42 Mn | 元60,75 Mn | 元68,13 Mn | -元146,14 Mn | -元84,38 Mn | 元534,09 Mn | 元152,29 Mn | 元27,92 Mn | 元66,48 Mn | 元51,45 Mn | 元45,81 Mn |
| Net Kâr | 元185,50 Mn | 元146,95 Mn | 元180,36 Mn | 元293,31 Mn | 元107,84 Mn | 元28,34 Mn | -元121,01 Mn | 元5,73 Mn | 元99,14 Mn | 元62,86 Mn | 元15,86 Mn | 元12,59 Mn | -元198,06 Mn | -元194,68 Mn | 元401,68 Mn | 元91,18 Mn | 元23,22 Mn | -元47,93 Mn | 元5,21 Mn | 元3,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,36 | 0,32 | 0,40 | 0,64 | 0,24 | 0,06 | -0,27 | 0,01 | 0,22 | 0,14 | 0,03 | 0,03 | -0,44 | -0,43 | 0,90 | 0,21 | 0,05 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元129,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元266,82 Mn | 元39,05 Mn | -元150,87 Mn | 元315,06 Mn | 元142,47 Mn | 元196,76 Mn | -元42,28 Mn | -元115,33 Mn | -元107,34 Mn | 元157,60 Mn | 元142,77 Mn | 元48,26 Mn | -元27,68 Mn | -元383,24 Mn | -元64,98 Mn | 元125,97 Mn | 元107,24 Mn | -元5,93 Mn | -元8,20 Mn | -元167,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元414,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,9% | 20,8% | 15,5% | 15,6% | 17,6% | 18,6% | 19,7% | 18,1% | 15,4% | 16,3% | 19,7% | 28,2% | 34,5% | 32,1% | 25,7% | 37,1% | 57,3% | 64,6% | 51,6% | 48,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,42 | 0,59 | 0,91 | 0,69 | 0,51 | 0,50 | 0,52 | 0,53 | 0,43 | 0,41 | 0,54 | 0,37 | 0,33 | 0,87 | 0,56 | 0,48 | 0,45 | 0,46 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,70 | 0,62 | 0,96 | 0,70 | 0,44 | 0,35 | 0,41 | 0,39 | 0,28 | 0,26 | 0,37 | 0,30 | 0,30 | 0,96 | 0,40 | 0,26 | 0,24 | 0,20 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,9% | 27,8% | 30,6% | 26,6% | 20,3% | 23,2% | 15,2% | 18,6% | 28,2% | 30,2% | 24,5% | 15,7% | 10,8% | 18,7% | 31,4% | 22,2% | 18,4% | 20,8% | 20,6% | 23,5% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 10,4% | 11,5% | 14,4% | 7,7% | 6,4% | -6,0% | -0,2% | 14,7% | 15,6% | 9,4% | 7,6% | -19,7% | -11,5% | 22,8% | 15,6% | 4,4% | 11,2% | 10,5% | 11,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | 8,5% | 11,8% | 12,5% | 6,3% | 2,7% | -14,0% | 0,6% | 10,5% | 9,0% | 2,5% | 1,4% | -26,7% | -26,6% | 17,1% | 9,4% | 3,6% | -8,1% | 1,1% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,8% | 2,3% | -9,9% | 13,4% | 8,3% | 18,5% | -4,9% | -11,6% | -11,3% | 22,7% | 22,1% | 5,4% | -3,7% | -52,4% | -2,8% | 12,9% | 16,8% | -1,0% | -1,7% | -41,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,34 | -%0,78 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,44 | +%0,84 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,47 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,70 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,30 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,00 | -%0,66 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,79 | +%0,31 |