002007Hualan Biological Engineering Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,26 Mr | 元16,31 Mr | 元16,11 Mr | 元14,74 Mr | 元11,54 Mr | 元10,04 Mr | 元7,58 Mr | 元6,49 Mr | 元5,22 Mr | 元4,65 Mr | 元4,02 Mr | 元3,77 Mr | 元3,64 Mr | 元2,98 Mr | 元2,76 Mr | 元2,58 Mr | 元2,01 Mr | 元1,26 Mr | 元958,23 Mn | 元815,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元774,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元13,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元547,20 Mn | 元1,01 Mr | 元1,01 Mr | 元1,13 Mr | 元1,06 Mr | 元564,84 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元150,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元300.000 | 元0,00 | 元10,00 Mn | 元165,00 Mn | 元144,87 Mn |
| Net Borç† | -元3,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,58 Mr | 元4,36 Mr | 元5,32 Mr | 元4,50 Mr | 元4,42 Mr | 元5,00 Mr | 元3,68 Mr | 元3,20 Mr | 元2,36 Mr | 元1,92 Mr | 元1,46 Mr | 元1,23 Mr | 元1,11 Mr | 元958,14 Mn | 元945,62 Mn | 元1,26 Mr | 元1,22 Mr | 元475,14 Mn | 元351,14 Mn | 元352,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,51 Mr | 元2,56 Mr | 元3,59 Mr | 元2,84 Mr | 元2,92 Mr | 元3,53 Mr | 元2,30 Mr | 元2,00 Mr | 元1,41 Mr | 元1,11 Mr | 元815,64 Mn | 元740,90 Mn | 元651,56 Mn | 元551,09 Mn | 元637,54 Mn | 元967,48 Mn | 元927,63 Mn | 元285,71 Mn | 元188,83 Mn | 元136,88 Mn |
| FAVÖK | 元1,41 Mr | 元1,45 Mr | 元2,08 Mr | 元1,51 Mr | 元1,79 Mr | 元2,18 Mr | 元1,60 Mr | 元1,33 Mr | 元977,68 Mn | 元992,35 Mn | 元694,92 Mn | 元622,99 Mn | 元564,57 Mn | 元393,67 Mn | 元520,51 Mn | 元863,00 Mn | 元839,55 Mn | 元263,86 Mn | 元159,53 Mn | 元113,48 Mn |
| Net Kâr | 元940,40 Mn | 元1,09 Mr | 元1,48 Mr | 元1,08 Mr | 元1,30 Mr | 元1,61 Mr | 元1,28 Mr | 元1,14 Mr | 元820,82 Mn | 元780,31 Mn | 元589,12 Mn | 元538,42 Mn | 元475,34 Mn | 元299,79 Mn | 元370,72 Mn | 元612,36 Mn | 元608,48 Mn | 元187,26 Mn | 元120,43 Mn | 元79,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 0,59 | 0,81 | 0,59 | 0,71 | 0,89 | 0,70 | 0,63 | 0,45 | 0,43 | 0,32 | 0,30 | 0,26 | 0,17 | 0,21 | 0,34 | 0,34 | 0,11 | 0,07 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元295,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元944,67 Mn | 元938,85 Mn | 元680,37 Mn | 元632,25 Mn | 元747,75 Mn | 元809,64 Mn | 元1,21 Mr | 元1,20 Mr | 元129,88 Mn | 元162,67 Mn | 元373,82 Mn | 元412,44 Mn | 元302,79 Mn | 元370,62 Mn | 元199,60 Mn | 元459,87 Mn | 元445,30 Mn | 元34,28 Mn | -元34,90 Mn | -元70,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元197,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 6,2% | 6,3% | 7,6% | 9,2% | 5,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 17,2% | 17,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,27 | 0,33 | 0,31 | 0,38 | 0,50 | 0,49 | 0,49 | 0,45 | 0,41 | 0,36 | 0,33 | 0,30 | 0,32 | 0,34 | 0,49 | 0,61 | 0,38 | 0,37 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,33 | 0,40 | 0,34 | 0,33 | 0,37 | 0,28 | 0,24 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,9% | 58,8% | 67,4% | 63,2% | 66,1% | 70,6% | 62,4% | 62,6% | 59,7% | 57,5% | 55,7% | 60,0% | 58,8% | 57,5% | 67,4% | 76,7% | 76,0% | 60,1% | 53,8% | 38,8% |
| FAVÖK Marjı | 30,8% | 33,3% | 39,2% | 33,6% | 40,6% | 43,7% | 43,3% | 41,5% | 41,5% | 51,6% | 47,5% | 50,5% | 51,0% | 41,1% | 55,0% | 68,4% | 68,8% | 55,5% | 45,4% | 32,1% |
| Net Kâr Marjı | 20,6% | 24,9% | 27,9% | 23,9% | 29,4% | 32,2% | 34,8% | 35,6% | 34,8% | 40,5% | 40,3% | 43,6% | 42,9% | 31,3% | 39,2% | 48,5% | 49,9% | 39,4% | 34,3% | 22,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,6% | 21,5% | 12,8% | 14,1% | 16,9% | 16,2% | 33,0% | 37,6% | 5,5% | 8,5% | 25,5% | 33,4% | 27,3% | 38,7% | 21,1% | 36,5% | 36,5% | 7,2% | -9,9% | -20,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |