002012Zhejiang Kan Specialities Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $513,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,90 Mr | 元1,80 Mr | 元1,96 Mr | 元2,30 Mr | 元2,41 Mr | 元2,25 Mr | 元1,84 Mr | 元1,86 Mr | 元1,78 Mr | 元1,75 Mr | 元1,62 Mr | 元1,59 Mr | 元1,65 Mr | 元1,61 Mr | 元1,66 Mr | 元1,19 Mr | 元1,07 Mr | 元731,00 Mn | 元696,28 Mn | 元889,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元513,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元158,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元69,25 Mn | 元28,19 Mn | 元178,05 Mn | 元253,94 Mn | 元322,30 Mn | 元387,20 Mn | 元234,22 Mn | 元342,07 Mn | 元290,16 Mn | 元275,73 Mn | 元193,05 Mn | 元147,81 Mn | 元248,76 Mn | 元234,50 Mn | 元392,90 Mn | 元513,91 Mn | 元535,77 Mn | 元302,81 Mn | 元285,91 Mn | 元441,20 Mn |
| Net Borç† | -元735,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元625,87 Mn | 元589,20 Mn | 元822,45 Mn | 元1,38 Mr | 元1,82 Mr | 元1,54 Mr | 元1,14 Mr | 元1,12 Mr | 元1,02 Mr | 元934,10 Mn | 元887,52 Mn | 元926,95 Mn | 元974,76 Mn | 元860,25 Mn | 元956,74 Mn | 元820,03 Mn | 元556,88 Mn | 元380,81 Mn | 元332,99 Mn | 元318,48 Mn |
| Brüt Kâr | 元98,13 Mn | 元94,77 Mn | 元119,50 Mn | 元255,43 Mn | 元423,25 Mn | 元493,97 Mn | 元256,35 Mn | 元228,31 Mn | 元234,03 Mn | 元233,45 Mn | 元227,24 Mn | 元244,88 Mn | 元267,56 Mn | 元266,45 Mn | 元325,31 Mn | 元273,95 Mn | 元190,43 Mn | 元105,27 Mn | 元79,45 Mn | 元85,48 Mn |
| FAVÖK | 元39,75 Mn | 元38,73 Mn | 元28,55 Mn | 元136,90 Mn | 元272,12 Mn | 元314,54 Mn | 元129,85 Mn | 元115,52 Mn | 元113,00 Mn | 元117,94 Mn | 元120,40 Mn | 元148,65 Mn | 元122,06 Mn | 元185,22 Mn | 元223,61 Mn | 元198,22 Mn | 元144,57 Mn | 元82,25 Mn | 元43,26 Mn | 元60,95 Mn |
| Net Kâr | 元31,70 Mn | 元5,74 Mn | 元47,47 Mn | 元53,42 Mn | 元94,05 Mn | 元92,59 Mn | 元46,39 Mn | 元24,81 Mn | 元30,61 Mn | 元8,69 Mn | 元19,30 Mn | 元40,60 Mn | 元14,56 Mn | 元85,98 Mn | 元118,14 Mn | 元105,80 Mn | 元61,04 Mn | 元22,28 Mn | -元16,46 Mn | 元8,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,01 | 0,10 | 0,11 | 0,20 | 0,20 | 0,10 | 0,05 | 0,07 | 0,02 | 0,04 | 0,09 | 0,03 | 0,18 | 0,30 | 0,27 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元30,11 Mn | 元61,28 Mn | -元29,68 Mn | 元177,84 Mn | 元162,76 Mn | 元62,23 Mn | 元122,16 Mn | 元46,25 Mn | 元57,13 Mn | 元68,26 Mn | 元17,40 Mn | 元218,83 Mn | -元84,39 Mn | 元42,44 Mn | 元44,29 Mn | 元66,88 Mn | -元24,40 Mn | 元24,37 Mn | 元5,18 Mn | -元94,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 1,6% | 9,1% | 11,0% | 13,3% | 17,2% | 12,7% | 18,4% | 16,3% | 15,8% | 11,9% | 9,3% | 15,1% | 14,6% | 23,7% | 43,1% | 49,9% | 41,4% | 41,1% | 49,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,33 | 0,42 | 0,60 | 0,75 | 0,69 | 0,62 | 0,60 | 0,58 | 0,53 | 0,55 | 0,58 | 0,59 | 0,53 | 0,58 | 0,69 | 0,52 | 0,52 | 0,48 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,34 | 0,47 | 0,80 | 1,05 | 0,89 | 0,66 | 0,65 | 0,59 | 0,54 | 0,51 | 0,53 | 0,56 | 0,50 | 0,55 | 0,47 | 0,32 | 0,22 | 0,19 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 16,1% | 14,5% | 18,5% | 23,2% | 32,0% | 22,4% | 20,3% | 22,9% | 25,0% | 25,6% | 26,4% | 27,4% | 31,0% | 34,0% | 33,4% | 34,2% | 27,6% | 23,9% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 6,6% | 3,5% | 9,9% | 14,9% | 20,4% | 11,4% | 10,3% | 11,0% | 12,6% | 13,6% | 16,0% | 12,5% | 21,5% | 23,4% | 24,2% | 26,0% | 21,6% | 13,0% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | 1,0% | 5,8% | 3,9% | 5,2% | 6,0% | 4,1% | 2,2% | 3,0% | 0,9% | 2,2% | 4,4% | 1,5% | 10,0% | 12,3% | 12,9% | 11,0% | 5,9% | -4,9% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,8% | 10,4% | -3,6% | 12,9% | 8,9% | 4,0% | 10,7% | 4,1% | 5,6% | 7,3% | 2,0% | 23,6% | -8,7% | 4,9% | 4,6% | 8,2% | -4,4% | 6,4% | 1,6% | -29,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |