002017Eastcompeace Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,23 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,04 Mr | 元2,98 Mr | 元2,97 Mr | 元2,88 Mr | 元2,29 Mr | 元2,08 Mr | 元2,10 Mr | 元1,65 Mr | 元1,55 Mr | 元1,59 Mr | 元1,55 Mr | 元1,58 Mr | 元1,42 Mr | 元1,32 Mr | 元1,18 Mr | 元1,04 Mr | 元914,71 Mn | 元659,01 Mn | 元616,18 Mn | 元593,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元127,92 Mn | 元199,29 Mn | 元147,35 Mn | 元251,83 Mn | 元115,70 Mn | 元40,26 Mn | 元79,34 Mn | 元111,67 Mn | 元67,62 Mn | 元150,79 Mn | 元226,01 Mn | 元268,36 Mn | 元229,51 Mn | 元250,03 Mn | 元184,31 Mn | 元74,15 Mn | 元395.216 | 元9,59 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,31 Mr | 元1,38 Mr | 元1,38 Mr | 元1,28 Mr | 元1,07 Mr | 元1,06 Mr | 元1,17 Mr | 元1,15 Mr | 元1,18 Mr | 元1,49 Mr | 元1,43 Mr | 元1,28 Mr | 元1,16 Mr | 元1,03 Mr | 元930,35 Mn | 元851,88 Mn | 元763,98 Mn | 元833,98 Mn | 元759,16 Mn | 元538,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元407,84 Mn | 元443,96 Mn | 元452,73 Mn | 元377,27 Mn | 元247,96 Mn | 元256,84 Mn | 元267,99 Mn | 元291,80 Mn | 元283,25 Mn | 元383,87 Mn | 元353,87 Mn | 元302,86 Mn | 元271,26 Mn | 元258,81 Mn | 元253,85 Mn | 元231,65 Mn | 元181,74 Mn | 元210,04 Mn | 元153,46 Mn | 元107,70 Mn |
| FAVÖK | 元150,78 Mn | 元196,34 Mn | 元177,32 Mn | 元103,41 Mn | 元44,35 Mn | 元62,18 Mn | 元72,68 Mn | 元76,61 Mn | 元60,65 Mn | 元91,70 Mn | 元123,33 Mn | 元85,47 Mn | 元69,04 Mn | 元75,35 Mn | 元83,31 Mn | 元63,00 Mn | 元50,47 Mn | 元238,04 Mn | 元67,93 Mn | 元26,27 Mn |
| Net Kâr | 元163,14 Mn | 元189,81 Mn | 元171,84 Mn | 元91,74 Mn | 元43,46 Mn | 元35,46 Mn | 元39,51 Mn | 元39,21 Mn | 元37,73 Mn | 元81,71 Mn | 元64,32 Mn | 元57,56 Mn | 元43,97 Mn | 元38,64 Mn | 元35,50 Mn | 元32,63 Mn | 元31,39 Mn | 元42,05 Mn | 元40,79 Mn | 元22,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,33 | 0,30 | 0,16 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元136,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元210,79 Mn | 元174,38 Mn | 元210,79 Mn | 元248,41 Mn | 元188,21 Mn | 元110,30 Mn | 元155,80 Mn | 元65,13 Mn | 元86,89 Mn | 元135,64 Mn | 元154,81 Mn | 元108,65 Mn | 元55,16 Mn | 元61,44 Mn | 元21,50 Mn | -元134,76 Mn | 元56,87 Mn | 元18,25 Mn | -元58,04 Mn | -元67,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元25,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,2% | 6,7% | 5,0% | 8,7% | 5,1% | 1,9% | 3,8% | 6,8% | 4,4% | 9,5% | 14,6% | 17,0% | 16,2% | 18,9% | 15,6% | 7,1% | 0,0% | 1,5% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,46 | 0,46 | 0,44 | 0,47 | 0,51 | 0,56 | 0,70 | 0,76 | 0,94 | 0,93 | 0,81 | 0,82 | 0,78 | 0,79 | 0,82 | 0,84 | 1,27 | 1,23 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,75 | 0,75 | 0,70 | 0,58 | 0,58 | 0,64 | 0,63 | 0,65 | 0,81 | 0,78 | 0,70 | 0,64 | 0,56 | 0,51 | 0,47 | 0,42 | 0,46 | 0,41 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,0% | 32,2% | 32,9% | 29,5% | 23,2% | 24,3% | 22,8% | 25,4% | 24,0% | 25,8% | 24,7% | 23,6% | 23,3% | 25,2% | 27,3% | 27,2% | 23,8% | 25,2% | 20,2% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 14,2% | 12,9% | 8,1% | 4,2% | 5,9% | 6,2% | 6,7% | 5,1% | 6,2% | 8,6% | 6,7% | 5,9% | 7,3% | 9,0% | 7,4% | 6,6% | 28,5% | 8,9% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,4% | 13,8% | 12,5% | 7,2% | 4,1% | 3,4% | 3,4% | 3,4% | 3,2% | 5,5% | 4,5% | 4,5% | 3,8% | 3,8% | 3,8% | 3,8% | 4,1% | 5,0% | 5,4% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | 12,6% | 15,3% | 19,4% | 17,6% | 10,4% | 13,3% | 5,7% | 7,4% | 9,1% | 10,8% | 8,5% | 4,7% | 6,0% | 2,3% | -15,8% | 7,4% | 2,2% | -7,6% | -12,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |