002019Yifan Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,67 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,85 Mr | 元12,29 Mr | 元11,50 Mr | 元12,54 Mr | 元12,17 Mr | 元11,71 Mr | 元11,07 Mr | 元9,77 Mr | 元8,77 Mr | 元6,98 Mr | 元4,55 Mr | 元3,33 Mr | 元1,08 Mr | 元1,08 Mr | 元1,19 Mr | 元1,22 Mr | 元1,15 Mr | 元856,27 Mn | 元884,42 Mn | 元582,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元732,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,36 Mr | 元2,29 Mr | 元2,00 Mr | 元2,18 Mr | 元2,34 Mr | 元1,88 Mr | 元2,12 Mr | 元1,55 Mr | 元1,05 Mr | 元2,04 Mr | 元918,25 Mn | 元432,77 Mn | 元448,39 Mn | 元487,97 Mn | 元560,64 Mn | 元430,00 Mn | 元170,00 Mn | 元225,00 Mn | 元209,00 Mn | 元223,66 Mn |
| Net Borç† | 元1,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,11 Mr | 元5,13 Mr | 元4,04 Mr | 元3,82 Mr | 元4,39 Mr | 元5,37 Mr | 元5,16 Mr | 元4,60 Mr | 元4,33 Mr | 元3,47 Mr | 元2,42 Mr | 元1,67 Mr | 元693,20 Mn | 元640,59 Mn | 元493,29 Mn | 元379,88 Mn | 元405,94 Mn | 元476,37 Mn | 元763,14 Mn | 元346,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,32 Mr | 元2,35 Mr | 元1,85 Mr | 元1,78 Mr | 元1,70 Mr | 元2,40 Mr | 元2,28 Mr | 元1,95 Mr | 元2,41 Mr | 元1,70 Mr | 元941,27 Mn | 元650,94 Mn | 元177,86 Mn | 元130,04 Mn | 元94,90 Mn | 元86,47 Mn | 元135,54 Mn | 元200,29 Mn | 元487,86 Mn | 元121,45 Mn |
| FAVÖK | 元803,53 Mn | 元735,46 Mn | 元289,27 Mn | 元408,12 Mn | 元486,62 Mn | 元1,21 Mr | 元1,22 Mr | 元1,08 Mr | 元1,70 Mr | 元1,03 Mr | 元456,42 Mn | 元326,62 Mn | 元115,55 Mn | 元42,87 Mn | 元1,65 Mn | 元12,84 Mn | 元73,87 Mn | 元106,75 Mn | 元398,17 Mn | 元60,09 Mn |
| Net Kâr | 元402,02 Mn | 元385,97 Mn | -元551,07 Mn | 元191,22 Mn | 元278,40 Mn | 元968,39 Mn | 元903,47 Mn | 元737,44 Mn | 元1,31 Mr | 元704,76 Mn | 元360,57 Mn | 元237,91 Mn | 元25,61 Mn | 元14,32 Mn | -元230,29 Mn | -元197,55 Mn | 元30,37 Mn | 元41,24 Mn | 元240,19 Mn | 元8,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,32 | -0,45 | 0,15 | 0,23 | 0,79 | 0,74 | 0,61 | 1,15 | 0,64 | 0,33 | 0,35 | 0,05 | 0,02 | -0,42 | -0,36 | 0,06 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元277,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元100,73 Mn | 元15,24 Mn | -元151,20 Mn | -元68,18 Mn | -元264,87 Mn | 元399,81 Mn | 元82,27 Mn | 元448,27 Mn | 元654,32 Mn | 元517,72 Mn | 元164,32 Mn | 元51,56 Mn | 元28,10 Mn | -元37,76 Mn | -元152,56 Mn | -元230,61 Mn | -元92,68 Mn | -元39,15 Mn | 元76,64 Mn | -元25,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元559,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,4% | 18,7% | 17,4% | 17,4% | 19,2% | 16,0% | 19,1% | 15,9% | 12,0% | 29,2% | 20,2% | 13,0% | 41,6% | 45,1% | 46,9% | 35,2% | 14,8% | 26,3% | 23,6% | 38,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,42 | 0,35 | 0,30 | 0,36 | 0,46 | 0,47 | 0,47 | 0,49 | 0,50 | 0,53 | 0,50 | 0,64 | 0,59 | 0,41 | 0,31 | 0,35 | 0,56 | 0,86 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,59 | 0,46 | 0,44 | 0,50 | 0,62 | 0,59 | 0,53 | 0,50 | 0,40 | 0,28 | 0,19 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,3% | 45,9% | 45,8% | 46,6% | 38,8% | 44,6% | 44,2% | 42,4% | 55,8% | 48,9% | 39,0% | 38,9% | 25,7% | 20,3% | 19,2% | 22,8% | 33,4% | 42,0% | 63,9% | 35,1% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 14,3% | 7,2% | 10,7% | 11,1% | 22,6% | 23,7% | 23,6% | 39,3% | 29,7% | 18,9% | 19,5% | 16,7% | 6,7% | 0,3% | 3,4% | 18,2% | 22,4% | 52,2% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 7,9% | 7,5% | -13,6% | 5,0% | 6,3% | 18,0% | 17,5% | 16,0% | 30,2% | 20,3% | 14,9% | 14,2% | 3,7% | 2,2% | -46,7% | -52,0% | 7,5% | 8,7% | 31,5% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | 0,3% | -3,7% | -1,8% | -6,0% | 7,4% | 1,6% | 9,8% | 15,1% | 14,9% | 6,8% | 3,1% | 4,1% | -5,9% | -30,9% | -60,7% | -22,8% | -8,2% | 10,0% | -7,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |