002020Zhejiang Jingxin Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,37 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,13 Mr | 元8,48 Mr | 元7,99 Mr | 元7,36 Mr | 元6,55 Mr | 元5,69 Mr | 元5,63 Mr | 元5,03 Mr | 元4,90 Mr | 元3,29 Mr | 元2,94 Mr | 元2,06 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr | 元1,20 Mr | 元947,59 Mn | 元917,22 Mn | 元948,33 Mn | 元1,01 Mr | 元772,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元530,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元483,65 Mn | 元603,29 Mn | 元652,49 Mn | 元640,45 Mn | 元407,89 Mn | 元518,00 Mn | 元612,73 Mn | 元381,41 Mn | 元185,57 Mn | 元341,17 Mn | 元215,14 Mn | 元292,55 Mn | 元232,63 Mn | 元335,97 Mn | 元290,98 Mn | 元468,04 Mn | 元488,56 Mn | 元556,15 Mn | 元579,58 Mn | 元342,11 Mn |
| Net Borç† | -元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,05 Mr | 元4,14 Mr | 元3,98 Mr | 元3,76 Mr | 元3,45 Mr | 元3,24 Mr | 元3,62 Mr | 元2,92 Mr | 元2,20 Mr | 元1,86 Mr | 元1,40 Mr | 元1,23 Mr | 元966,96 Mn | 元851,42 Mn | 元705,05 Mn | 元630,25 Mn | 元496,33 Mn | 元467,53 Mn | 元942,38 Mn | 元432,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,94 Mr | 元1,97 Mr | 元1,93 Mr | 元1,90 Mr | 元1,82 Mr | 元1,88 Mr | 元2,29 Mr | 元1,83 Mr | 元1,26 Mr | 元963,53 Mn | 元690,27 Mn | 元559,49 Mn | 元386,46 Mn | 元285,73 Mn | 元176,88 Mn | 元182,32 Mn | 元149,31 Mn | 元142,68 Mn | 元127,90 Mn | 元119,07 Mn |
| FAVÖK | 元1,06 Mr | 元1,02 Mr | 元800,65 Mn | 元818,32 Mn | 元750,60 Mn | 元669,41 Mn | 元595,15 Mn | 元449,92 Mn | 元358,98 Mn | 元313,05 Mn | 元224,92 Mn | 元169,19 Mn | 元114,20 Mn | 元93,05 Mn | 元86,48 Mn | 元66,50 Mn | 元59,52 Mn | 元52,40 Mn | 元43,10 Mn | 元55,19 Mn |
| Net Kâr | 元757,98 Mn | 元711,96 Mn | 元618,90 Mn | 元662,25 Mn | 元612,54 Mn | 元653,07 Mn | 元520,40 Mn | 元369,28 Mn | 元264,38 Mn | 元199,75 Mn | 元166,04 Mn | 元107,08 Mn | 元64,35 Mn | 元31,68 Mn | 元29,12 Mn | 元12,90 Mn | 元3,75 Mn | -元17,73 Mn | 元1,50 Mn | 元14,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,92 | 0,83 | 0,72 | 0,77 | 0,75 | 0,83 | 0,64 | 0,43 | 0,33 | 0,26 | 0,22 | 0,17 | 0,11 | 0,05 | 0,06 | 0,03 | — | -0,04 | 0,00 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元339,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元605,66 Mn | 元537,90 Mn | 元305,18 Mn | 元458,52 Mn | 元4,49 Mn | 元279,51 Mn | 元349,77 Mn | 元333,21 Mn | 元297,33 Mn | 元170,64 Mn | 元42,85 Mn | 元116,36 Mn | 元2,75 Mn | -元23,23 Mn | -元2,45 Mn | -元96,32 Mn | 元115,20 Mn | -元13,83 Mn | -元142,44 Mn | -元92,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元202,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,0% | 7,1% | 8,2% | 8,7% | 6,2% | 9,1% | 10,9% | 7,6% | 3,8% | 10,4% | 7,3% | 14,2% | 17,6% | 25,8% | 24,3% | 49,4% | 53,3% | 58,6% | 57,4% | 44,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,49 | 0,50 | 0,51 | 0,53 | 0,57 | 0,64 | 0,58 | 0,45 | 0,56 | 0,48 | 0,59 | 0,73 | 0,65 | 0,59 | 0,67 | 0,54 | 0,49 | 0,93 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,70 | 0,68 | 0,64 | 0,59 | 0,55 | 0,62 | 0,50 | 0,37 | 0,32 | 0,24 | 0,21 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,16 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,0% | 47,7% | 48,5% | 50,6% | 52,7% | 58,1% | 63,3% | 62,9% | 57,3% | 51,9% | 49,2% | 45,6% | 40,0% | 33,6% | 25,1% | 28,9% | 30,1% | 30,5% | 13,6% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | 26,2% | 24,7% | 20,1% | 21,8% | 21,8% | 20,7% | 16,4% | 15,4% | 16,3% | 16,9% | 16,0% | 13,8% | 11,8% | 10,9% | 12,3% | 10,6% | 12,0% | 11,2% | 4,6% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 18,7% | 17,2% | 15,6% | 17,6% | 17,8% | 20,2% | 14,4% | 12,7% | 12,0% | 10,8% | 11,8% | 8,7% | 6,7% | 3,7% | 4,1% | 2,0% | 0,8% | -3,8% | 0,2% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,0% | 13,0% | 7,7% | 12,2% | 0,1% | 8,6% | 9,7% | 11,4% | 13,5% | 9,2% | 3,1% | 9,5% | 0,3% | -2,7% | -0,3% | -15,3% | 23,2% | -3,0% | -15,1% | -21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |