002022Shanghai Kehua Bio-Engineering Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $444,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,65 Mr | 元5,24 Mr | 元6,81 Mr | 元8,82 Mr | 元5,28 Mr | 元6,01 Mr | 元3,70 Mr | 元3,53 Mr | 元2,72 Mr | 元2,32 Mr | 元2,07 Mr | 元1,43 Mr | 元1,37 Mr | 元1,29 Mr | 元1,20 Mr | 元1,09 Mr | 元925,84 Mn | 元737,31 Mn | 元612,64 Mn | 元484,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元857,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元749,40 Mn | 元522,31 Mn | 元1,07 Mr | 元1,01 Mr | 元856,62 Mn | 元1,15 Mr | 元536,81 Mn | 元418,03 Mn | 元51,93 Mn | 元38,83 Mn | 元52,73 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元43,00 Mn | 元58,00 Mn | 元58,00 Mn | 元49,00 Mn | 元23,00 Mn | 元33,50 Mn | 元26,00 Mn |
| Net Borç† | -元168,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,64 Mr | 元1,75 Mr | 元2,42 Mr | 元6,92 Mr | 元4,26 Mr | 元4,13 Mr | 元2,41 Mr | 元1,98 Mr | 元1,59 Mr | 元1,39 Mr | 元1,15 Mr | 元1,21 Mr | 元1,10 Mr | 元1,00 Mr | 元866,18 Mn | 元780,95 Mn | 元620,46 Mn | 元484,92 Mn | 元409,76 Mn | 元355,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元424,79 Mn | 元502,66 Mn | 元908,87 Mn | 元3,50 Mr | 元2,23 Mr | 元2,30 Mr | 元950,06 Mn | 元728,76 Mn | 元599,84 Mn | 元533,89 Mn | 元452,72 Mn | 元527,25 Mn | 元517,35 Mn | 元474,13 Mn | 元430,00 Mn | 元417,85 Mn | 元354,33 Mn | 元295,11 Mn | 元240,53 Mn | 元193,42 Mn |
| FAVÖK | -元430,79 Mn | -元401,87 Mn | 元81,46 Mn | 元2,33 Mr | 元1,53 Mr | 元1,51 Mr | 元456,05 Mn | 元349,57 Mn | 元314,29 Mn | 元301,63 Mn | 元245,58 Mn | 元356,01 Mn | 元343,55 Mn | 元291,68 Mn | 元275,38 Mn | 元249,27 Mn | 元229,79 Mn | 元179,99 Mn | 元133,15 Mn | 元105,22 Mn |
| Net Kâr | -元732,14 Mn | -元640,60 Mn | -元234,01 Mn | 元971,56 Mn | 元721,02 Mn | 元675,36 Mn | 元202,48 Mn | 元207,78 Mn | 元217,76 Mn | 元232,40 Mn | 元210,62 Mn | 元291,97 Mn | 元288,33 Mn | 元239,83 Mn | 元226,75 Mn | 元225,26 Mn | 元204,34 Mn | 元166,08 Mn | 元118,00 Mn | 元74,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,46 | -1,27 | -0,46 | 1,82 | 1,36 | 1,31 | 0,39 | 0,40 | 0,42 | 0,45 | 0,42 | 0,59 | 0,59 | 0,49 | 0,46 | 0,46 | 0,42 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元167,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元114,82 Mn | -元292,02 Mn | -元782,66 Mn | 元1,73 Mr | 元549,82 Mn | 元1,11 Mr | 元109,08 Mn | 元2,96 Mn | 元25,63 Mn | 元182,19 Mn | 元139,67 Mn | 元148,99 Mn | 元163,86 Mn | 元150,02 Mn | 元157,22 Mn | 元203,92 Mn | 元177,48 Mn | 元119,96 Mn | 元95,12 Mn | 元62,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元139,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 10,0% | 15,7% | 11,4% | 16,2% | 19,1% | 14,5% | 11,8% | 1,9% | 1,7% | 2,5% | 0,0% | 0,0% | 3,3% | 4,8% | 5,3% | 5,3% | 3,1% | 5,5% | 5,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,33 | 0,36 | 0,78 | 0,81 | 0,69 | 0,65 | 0,56 | 0,58 | 0,60 | 0,55 | 0,85 | 0,81 | 0,78 | 0,72 | 0,72 | 0,67 | 0,66 | 0,67 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,57 | 0,79 | 2,26 | 1,39 | 1,35 | 0,78 | 0,65 | 0,52 | 0,45 | 0,37 | 0,39 | 0,36 | 0,33 | 0,28 | 0,25 | 0,20 | 0,16 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,9% | 28,7% | 37,5% | 50,5% | 52,3% | 55,6% | 39,5% | 36,8% | 37,8% | 38,5% | 39,5% | 43,6% | 46,8% | 47,2% | 49,6% | 53,5% | 57,1% | 60,9% | 58,7% | 54,4% |
| FAVÖK Marjı | -26,3% | -22,9% | 3,4% | 33,7% | 35,9% | 36,7% | 19,0% | 17,7% | 19,8% | 21,8% | 21,4% | 29,4% | 31,1% | 29,0% | 31,8% | 31,9% | 37,0% | 37,1% | 32,5% | 29,6% |
| Net Kâr Marjı | -44,7% | -36,5% | -9,7% | 14,0% | 16,9% | 16,3% | 8,4% | 10,5% | 13,7% | 16,8% | 18,4% | 24,1% | 26,1% | 23,9% | 26,2% | 28,8% | 32,9% | 34,2% | 28,8% | 20,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | -16,6% | -32,3% | 25,0% | 12,9% | 26,9% | 4,5% | 0,1% | 1,6% | 13,1% | 12,2% | 12,3% | 14,8% | 14,9% | 18,2% | 26,1% | 28,6% | 24,7% | 23,2% | 17,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |