002023Sichuan Haite High-Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,03 Mr | 元7,09 Mr | 元7,38 Mr | 元7,04 Mr | 元6,72 Mr | 元7,30 Mr | 元7,07 Mr | 元6,19 Mr | 元6,25 Mr | 元5,93 Mr | 元4,59 Mr | 元2,95 Mr | 元2,36 Mr | 元1,70 Mr | 元1,42 Mr | 元1,23 Mr | 元858,17 Mn | 元733,86 Mn | 元573,82 Mn | 元548,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元747,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,44 Mr | 元2,05 Mr | 元2,45 Mr | 元2,02 Mr | 元2,17 Mr | 元2,58 Mr | 元2,34 Mr | 元1,60 Mr | 元1,64 Mr | 元1,23 Mr | 元623,93 Mn | 元1,09 Mr | 元603,15 Mn | 元550,23 Mn | 元360,61 Mn | 元237,87 Mn | 元175,00 Mn | 元162,18 Mn | 元41,70 Mn | 元13,93 Mn |
| Net Borç† | 元491,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,55 Mr | 元1,31 Mr | 元1,05 Mr | 元903,34 Mn | 元842,56 Mn | 元945,42 Mn | 元788,47 Mn | 元501,98 Mn | 元412,54 Mn | 元490,99 Mn | 元423,56 Mn | 元492,96 Mn | 元422,53 Mn | 元290,30 Mn | 元228,00 Mn | 元204,97 Mn | 元225,42 Mn | 元202,62 Mn | 元187,41 Mn | 元145,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元442,87 Mn | 元371,57 Mn | 元344,36 Mn | 元317,78 Mn | 元242,51 Mn | 元304,32 Mn | 元265,90 Mn | 元159,23 Mn | 元126,86 Mn | 元206,45 Mn | 元212,47 Mn | 元297,46 Mn | 元239,76 Mn | 元151,91 Mn | 元118,61 Mn | 元114,82 Mn | 元123,85 Mn | 元80,11 Mn | 元67,71 Mn | 元58,70 Mn |
| FAVÖK | 元413,88 Mn | 元406,71 Mn | 元382,44 Mn | 元352,09 Mn | 元187,98 Mn | 元335,73 Mn | 元288,38 Mn | 元133,38 Mn | 元63,65 Mn | 元160,70 Mn | 元156,36 Mn | 元257,71 Mn | 元215,69 Mn | 元142,59 Mn | 元103,66 Mn | 元91,63 Mn | 元101,44 Mn | 元57,51 Mn | 元53,05 Mn | 元43,05 Mn |
| Net Kâr | -元534,51 Mn | 元70,88 Mn | 元46,84 Mn | 元12,90 Mn | 元737,33 Mn | 元31,70 Mn | 元76,31 Mn | 元64,05 Mn | 元34,37 Mn | 元40,77 Mn | 元39,65 Mn | 元157,97 Mn | 元127,07 Mn | 元81,09 Mn | 元61,08 Mn | 元58,21 Mn | 元55,12 Mn | 元35,29 Mn | 元37,72 Mn | 元31,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,72 | 0,10 | 0,06 | 0,02 | 0,99 | 0,04 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,23 | 0,19 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元467,52 Mn | 元307,51 Mn | -元231,75 Mn | 元416,68 Mn | -元92,35 Mn | 元76,35 Mn | -元910,70 Mn | -元59,82 Mn | -元542,80 Mn | -元345,05 Mn | -元579,62 Mn | -元468,56 Mn | -元68,25 Mn | -元153,30 Mn | -元143,45 Mn | -元157,78 Mn | -元536.330 | -元42,95 Mn | 元23,91 Mn | -元11,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元126,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 28,9% | 33,2% | 28,7% | 32,3% | 35,4% | 33,0% | 25,8% | 26,2% | 20,7% | 13,6% | 36,9% | 25,6% | 32,3% | 25,5% | 19,4% | 20,4% | 22,1% | 7,3% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,19 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,17 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,17 | 0,26 | 0,28 | 0,33 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,35 | 0,28 | 0,24 | 0,23 | 0,26 | 0,21 | 0,14 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,6% | 28,3% | 32,9% | 35,2% | 28,8% | 32,2% | 33,7% | 31,7% | 30,7% | 42,0% | 50,2% | 60,3% | 56,7% | 52,3% | 52,0% | 56,0% | 54,9% | 39,5% | 36,1% | 40,3% |
| FAVÖK Marjı | 26,7% | 31,0% | 36,5% | 39,0% | 22,3% | 35,5% | 36,6% | 26,6% | 15,4% | 32,7% | 36,9% | 52,3% | 51,0% | 49,1% | 45,5% | 44,7% | 45,0% | 28,4% | 28,3% | 29,6% |
| Net Kâr Marjı | -34,5% | 5,4% | 4,5% | 1,4% | 87,5% | 3,4% | 9,7% | 12,8% | 8,3% | 8,3% | 9,4% | 32,0% | 30,1% | 27,9% | 26,8% | 28,4% | 24,5% | 17,4% | 20,1% | 21,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,1% | 23,4% | -22,1% | 46,1% | -11,0% | 8,1% | -115,5% | -11,9% | -131,6% | -70,3% | -136,8% | -95,1% | -16,2% | -52,8% | -62,9% | -77,0% | -0,2% | -21,2% | 12,8% | -8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,11 | -%2,76 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 701,74 | -%4,53 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,53 | -%0,79 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,76 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 334,23 | -%4,86 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,30 | +%0,39 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,14 | -%2,19 |