002027Focus Media Information Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,05 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,44 Mr | 元23,11 Mr | 元24,36 Mr | 元25,24 Mr | 元25,56 Mr | 元23,81 Mr | 元18,77 Mr | 元18,99 Mr | 元15,55 Mr | 元12,13 Mr | 元12,50 Mr | 元8,85 Mr | 元683,77 Mn | 元910,03 Mn | 元930,62 Mn | 元1,04 Mr | 元1,07 Mr | 元939,91 Mn | 元1,45 Mr | 元1,36 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元14,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,81 Mr | 元2,97 Mr | 元3,24 Mr | 元2,81 Mr | 元2,83 Mr | 元2,57 Mr | 元921,61 Mn | 元940,32 Mn | 元849,45 Mn | 元652,08 Mn | 元47,80 Mn | 元0,00 | 元148,60 Mn | 元145,94 Mn | 元106,92 Mn | 元170,66 Mn | 元270,40 Mn | 元77,19 Mn | 元455,64 Mn | 元217,93 Mn |
| Net Borç† | -元5,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,69 Mr | 元12,02 Mr | 元11,67 Mr | 元9,25 Mr | 元14,76 Mr | 元12,03 Mr | 元11,85 Mr | 元14,12 Mr | 元11,62 Mr | 元10,21 Mr | 元8,32 Mr | 元7,23 Mr | 元1,42 Mr | 元1,34 Mr | 元1,27 Mr | 元1,64 Mr | 元1,96 Mr | 元2,03 Mr | 元3,02 Mr | 元3,37 Mr |
| Brüt Kâr | 元8,88 Mr | 元7,82 Mr | 元7,50 Mr | 元5,38 Mr | 元9,86 Mr | 元7,57 Mr | 元5,17 Mr | 元9,18 Mr | 元8,33 Mr | 元7,18 Mr | 元5,76 Mr | 元4,98 Mr | 元12,49 Mn | 元98,14 Mn | 元79,40 Mn | 元109,74 Mn | 元44,07 Mn | 元97,55 Mn | 元183,47 Mn | 元195,18 Mn |
| FAVÖK | 元8,42 Mr | 元8,00 Mr | 元8,01 Mr | 元5,68 Mr | 元9,74 Mr | 元4,88 Mr | 元2,03 Mr | 元6,13 Mr | 元5,78 Mr | 元4,65 Mr | 元3,51 Mr | 元2,55 Mr | -元87,69 Mn | 元22,58 Mn | -元47,96 Mn | 元26,29 Mn | -元51,19 Mn | 元10,36 Mn | 元56,42 Mn | 元93,43 Mn |
| Net Kâr | 元2,95 Mr | 元5,16 Mr | 元4,83 Mr | 元2,79 Mr | 元6,06 Mr | 元4,00 Mr | 元1,88 Mr | 元5,82 Mr | 元6,00 Mr | 元4,45 Mr | 元3,39 Mr | 元2,41 Mr | -元123,67 Mn | 元8,20 Mn | -元54,77 Mn | 元9,70 Mn | -元68,21 Mn | 元4,47 Mn | 元52,32 Mn | 元58,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,36 | 0,33 | 0,19 | 0,42 | 0,28 | 0,13 | 0,40 | 0,41 | 0,31 | 2,25 | 2,38 | -0,12 | 0,01 | -0,05 | 0,01 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元53,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元7,12 Mr | 元6,44 Mr | 元7,54 Mr | 元6,79 Mr | 元9,42 Mr | 元5,31 Mr | 元3,21 Mr | 元2,20 Mr | 元3,97 Mr | 元4,71 Mr | 元2,54 Mr | 元2,41 Mr | -元44,52 Mn | -元75,48 Mn | -元57,87 Mn | -元56,02 Mn | 元130,15 Mn | 元83,72 Mn | -元125,20 Mn | 元40,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元157,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,7% | 12,8% | 13,3% | 11,1% | 11,1% | 10,8% | 4,9% | 5,0% | 5,5% | 5,4% | 0,4% | 0,0% | 21,7% | 16,0% | 11,5% | 16,4% | 25,3% | 8,2% | 31,5% | 16,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,52 | 0,48 | 0,37 | 0,58 | 0,51 | 0,63 | 0,74 | 0,75 | 0,84 | 0,67 | 0,82 | 2,07 | 1,47 | 1,36 | 1,58 | 1,83 | 2,16 | 2,09 | 2,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,82 | 0,80 | 0,63 | 1,01 | 0,82 | 0,81 | 0,97 | 0,79 | 0,70 | 0,57 | 0,49 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,13 | 0,14 | 0,21 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 70,0% | 65,1% | 64,3% | 58,2% | 66,8% | 62,9% | 43,7% | 65,1% | 71,7% | 70,3% | 69,3% | 68,9% | 0,9% | 7,3% | 6,3% | 6,7% | 2,2% | 4,8% | 6,1% | 5,8% |
| FAVÖK Marjı | 66,4% | 66,6% | 68,7% | 61,4% | 66,0% | 40,5% | 17,1% | 43,4% | 49,7% | 45,5% | 42,2% | 35,3% | -6,2% | 1,7% | -3,8% | 1,6% | -2,6% | 0,5% | 1,9% | 2,8% |
| Net Kâr Marjı | 23,2% | 42,9% | 41,4% | 30,2% | 41,1% | 33,3% | 15,8% | 41,2% | 51,7% | 43,6% | 40,7% | 33,4% | -8,7% | 0,6% | -4,3% | 0,6% | -3,5% | 0,2% | 1,7% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 56,1% | 53,6% | 64,6% | 73,5% | 63,8% | 44,1% | 27,1% | 15,6% | 34,2% | 46,1% | 30,5% | 33,4% | -3,1% | -5,7% | -4,6% | -3,4% | 6,6% | 4,1% | -4,1% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 298,38 | +%1,66 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 724,47 | -%19,13 | |
| BYD Company Limited Class A | 84,60 | +%0,31 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,50 | +%1,03 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 347,60 | -%20,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,98 | -%9,97 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,32 | -%10,92 |