002032Zhejiang Supor Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,74 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,46 Mr | 元13,32 Mr | 元13,16 Mr | 元12,95 Mr | 元13,90 Mr | 元12,47 Mr | 元11,85 Mr | 元10,63 Mr | 元9,46 Mr | 元7,85 Mr | 元7,40 Mr | 元6,63 Mr | 元5,74 Mr | 元4,96 Mr | 元4,41 Mr | 元3,94 Mr | 元3,27 Mr | 元2,65 Mr | 元2,37 Mr | 元1,68 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,49 Mr | 元1,52 Mr | 元1,67 Mr | 元1,27 Mr | 元740,84 Mn | 元426,09 Mn | 元290,59 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元8,00 Mn | 元403,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元22,67 Mr | 元22,32 Mr | 元21,19 Mr | 元20,07 Mr | 元21,52 Mr | 元18,51 Mr | 元19,75 Mr | 元17,76 Mr | 元14,47 Mr | 元11,87 Mr | 元10,84 Mr | 元9,48 Mr | 元8,33 Mr | 元6,84 Mr | 元7,08 Mr | 元5,62 Mr | 元4,12 Mr | 元3,53 Mr | 元2,88 Mr | 元2,08 Mr |
| Brüt Kâr | 元5,47 Mr | 元5,32 Mr | 元5,19 Mr | 元5,01 Mr | 元4,81 Mr | 元4,75 Mr | 元6,00 Mr | 元5,35 Mr | 元4,31 Mr | 元3,57 Mr | 元3,09 Mr | 元2,71 Mr | 元2,34 Mr | 元1,96 Mr | 元1,90 Mr | 元1,56 Mr | 元1,28 Mr | 元999,37 Mn | 元781,65 Mn | 元561,48 Mn |
| FAVÖK | 元2,47 Mr | 元2,64 Mr | 元2,59 Mr | 元2,38 Mr | 元2,30 Mr | 元2,03 Mr | 元2,14 Mr | 元1,91 Mr | 元1,56 Mr | 元1,47 Mr | 元1,19 Mr | 元954,82 Mn | 元830,80 Mn | 元661,56 Mn | 元681,62 Mn | 元575,29 Mn | 元452,79 Mn | 元363,83 Mn | 元321,90 Mn | 元249,59 Mn |
| Net Kâr | 元2,10 Mr | 元2,24 Mr | 元2,18 Mr | 元2,07 Mr | 元1,94 Mr | 元1,85 Mr | 元1,92 Mr | 元1,67 Mr | 元1,33 Mr | 元1,08 Mr | 元889,00 Mn | 元689,89 Mn | 元588,51 Mn | 元469,14 Mn | 元475,64 Mn | 元403,93 Mn | 元310,42 Mn | 元236,51 Mn | 元171,94 Mn | 元99,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,63 | 2,82 | 2,73 | 2,56 | 2,40 | 2,26 | 2,34 | 2,03 | 1,62 | 1,31 | 1,08 | 0,84 | 0,71 | 0,57 | 0,57 | 0,49 | 0,38 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元475,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,52 Mr | 元2,44 Mr | 元1,97 Mr | 元3,18 Mr | 元1,85 Mr | 元1,83 Mr | 元1,32 Mr | 元1,90 Mr | 元986,87 Mn | 元1,31 Mr | 元1,06 Mr | 元730,14 Mn | 元490,40 Mn | 元763,51 Mn | 元3,99 Mn | -元110,29 Mn | 元144,54 Mn | 元30,29 Mn | 元39,02 Mn | 元71,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元200,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,1% | 11,4% | 12,7% | 9,8% | 5,3% | 3,4% | 2,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,68 | 1,68 | 1,61 | 1,55 | 1,55 | 1,48 | 1,67 | 1,67 | 1,53 | 1,51 | 1,47 | 1,43 | 1,45 | 1,38 | 1,60 | 1,43 | 1,26 | 1,33 | 1,22 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,59 | 3,53 | 3,35 | 3,18 | 3,41 | 2,93 | 3,13 | 2,81 | 2,29 | 1,88 | 1,72 | 1,50 | 1,32 | 1,08 | 1,12 | 0,89 | 0,65 | 0,56 | 0,46 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 23,9% | 24,5% | 25,0% | 22,3% | 25,7% | 30,4% | 30,1% | 29,8% | 30,1% | 28,5% | 28,6% | 28,1% | 28,6% | 26,9% | 27,7% | 31,0% | 28,3% | 27,1% | 27,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 11,8% | 12,2% | 11,9% | 10,7% | 11,0% | 10,8% | 10,8% | 10,8% | 12,3% | 11,0% | 10,1% | 10,0% | 9,7% | 9,6% | 10,2% | 11,0% | 10,3% | 11,2% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,2% | 10,1% | 10,3% | 10,3% | 9,0% | 10,0% | 9,7% | 9,4% | 9,2% | 9,1% | 8,2% | 7,3% | 7,1% | 6,9% | 6,7% | 7,2% | 7,5% | 6,7% | 6,0% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,1% | 10,9% | 9,3% | 15,8% | 8,6% | 9,9% | 6,7% | 10,7% | 6,8% | 11,1% | 9,8% | 7,7% | 5,9% | 11,2% | 0,1% | -2,0% | 3,5% | 0,9% | 1,4% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |