002036LianChuang Electronic Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $997,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,50 Mr | 元16,09 Mr | 元15,28 Mr | 元15,03 Mr | 元12,97 Mr | 元12,35 Mr | 元8,97 Mr | 元6,85 Mr | 元4,90 Mr | 元3,87 Mr | 元2,87 Mr | 元2,00 Mr | 元779,79 Mn | 元743,54 Mn | 元746,39 Mn | 元676,93 Mn | 元636,78 Mn | 元614,39 Mn | 元570,74 Mn | 元488,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元698,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,96 Mr | 元9,91 Mr | 元9,18 Mr | 元8,52 Mr | 元6,81 Mr | 元6,56 Mr | 元5,07 Mr | 元3,78 Mr | 元2,03 Mr | 元1,35 Mr | 元854,15 Mn | 元645,85 Mn | 元116,00 Mn | 元89,47 Mn | 元107,00 Mn | 元68,86 Mn | 元39,51 Mn | 元22,28 Mn | 元21,04 Mn | 元11,26 Mn |
| Net Borç† | 元8,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,26 Mr | 元10,21 Mr | 元9,84 Mr | 元10,92 Mr | 元10,54 Mr | 元7,53 Mr | 元6,07 Mr | 元4,79 Mr | 元5,04 Mr | 元2,96 Mr | 元1,41 Mr | 元1,46 Mr | 元426,85 Mn | 元392,89 Mn | 元423,88 Mn | 元339,34 Mn | 元259,42 Mn | 元286,33 Mn | 元296,31 Mn | 元247,07 Mn |
| Brüt Kâr | 元592,01 Mn | 元698,63 Mn | 元587,06 Mn | 元1,13 Mr | 元920,26 Mn | 元814,25 Mn | 元880,22 Mn | 元591,92 Mn | 元640,39 Mn | 元433,78 Mn | 元330,58 Mn | 元309,20 Mn | 元68,83 Mn | 元63,42 Mn | 元76,79 Mn | 元48,50 Mn | 元44,19 Mn | 元51,80 Mn | 元61,21 Mn | 元56,36 Mn |
| FAVÖK | 元335,74 Mn | 元425,44 Mn | -元116,29 Mn | 元770,93 Mn | 元640,97 Mn | 元545,28 Mn | 元726,91 Mn | 元571,33 Mn | 元523,97 Mn | 元312,26 Mn | 元239,46 Mn | 元215,84 Mn | 元54,24 Mn | 元50,87 Mn | 元61,80 Mn | 元38,87 Mn | 元34,30 Mn | 元39,23 Mn | 元46,08 Mn | 元35,91 Mn |
| Net Kâr | -元1,01 Mr | -元552,82 Mn | -元992,39 Mn | 元93,76 Mn | 元112,44 Mn | 元163,75 Mn | 元259,59 Mn | 元245,69 Mn | 元283,70 Mn | 元210,48 Mn | 元161,90 Mn | 元140,32 Mn | 元16,94 Mn | 元14,31 Mn | 元17,51 Mn | 元9,86 Mn | 元7,78 Mn | 元17,32 Mn | 元16,58 Mn | 元61,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,97 | -0,53 | -0,94 | 0,09 | 0,10 | 0,17 | 0,28 | 0,27 | 0,30 | 0,21 | 0,27 | 0,27 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元475,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元633,89 Mn | -元1,01 Mr | -元1,52 Mr | -元532,42 Mn | -元457,95 Mn | -元1,86 Mr | -元254,72 Mn | -元573,36 Mn | -元425,39 Mn | -元414,69 Mn | -元373,63 Mn | -元181,07 Mn | 元5,57 Mn | 元13,73 Mn | 元5,99 Mn | -元41,88 Mn | -元13,73 Mn | -元71,55 Mn | -元34,68 Mn | -元11,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元983,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,3% | 61,6% | 60,1% | 56,7% | 52,5% | 53,1% | 56,5% | 55,2% | 41,5% | 34,9% | 29,8% | 32,2% | 14,9% | 12,0% | 14,3% | 10,2% | 6,2% | 3,6% | 3,7% | 2,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,63 | 0,64 | 0,73 | 0,81 | 0,61 | 0,68 | 0,70 | 1,03 | 0,77 | 0,49 | 0,73 | 0,55 | 0,53 | 0,57 | 0,50 | 0,41 | 0,47 | 0,52 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,75 | 7,11 | 6,86 | 7,61 | 7,35 | 5,25 | 4,23 | 3,34 | 3,51 | 2,06 | 0,99 | 1,01 | 0,30 | 0,27 | 0,30 | 0,24 | 0,18 | 0,20 | 0,21 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,2% | 6,8% | 6,0% | 10,4% | 8,7% | 10,8% | 14,5% | 12,4% | 12,7% | 14,6% | 23,4% | 21,2% | 16,1% | 16,1% | 18,1% | 14,3% | 17,0% | 18,1% | 20,7% | 22,8% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 4,2% | -1,2% | 7,1% | 6,1% | 7,2% | 12,0% | 11,9% | 10,4% | 10,5% | 16,9% | 14,8% | 12,7% | 12,9% | 14,6% | 11,5% | 13,2% | 13,7% | 15,6% | 14,5% |
| Net Kâr Marjı | -12,3% | -5,4% | -10,1% | 0,9% | 1,1% | 2,2% | 4,3% | 5,1% | 5,6% | 7,1% | 11,4% | 9,6% | 4,0% | 3,6% | 4,1% | 2,9% | 3,0% | 6,0% | 5,6% | 24,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,7% | -9,9% | -15,5% | -4,9% | -4,3% | -24,7% | -4,2% | -12,0% | -8,4% | -14,0% | -26,4% | -12,4% | 1,3% | 3,5% | 1,4% | -12,3% | -5,3% | -25,0% | -11,7% | -4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |