002037Poly Union Chemical Holding Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $487,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,64 Mr | 元17,15 Mr | 元16,53 Mr | 元16,28 Mr | 元15,93 Mr | 元15,30 Mr | 元12,77 Mr | 元11,05 Mr | 元9,71 Mr | 元7,31 Mr | 元8,31 Mr | 元7,78 Mr | 元6,09 Mr | 元4,63 Mr | 元2,81 Mr | 元1,85 Mr | 元1,30 Mr | 元936,58 Mn | 元791,86 Mn | 元737,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,42 Mr | 元6,59 Mr | 元8,08 Mr | 元7,15 Mr | 元6,68 Mr | 元5,84 Mr | 元4,51 Mr | 元4,00 Mr | 元3,39 Mr | 元1,71 Mr | 元3,10 Mr | 元2,91 Mr | 元2,56 Mr | 元1,59 Mr | 元1,25 Mr | 元566,52 Mn | 元305,02 Mn | 元143,52 Mn | 元105,87 Mn | 元105,31 Mn |
| Net Borç† | 元5,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,68 Mr | 元6,49 Mr | 元6,76 Mr | 元6,35 Mr | 元5,99 Mr | 元5,94 Mr | 元4,99 Mr | 元6,00 Mr | 元5,32 Mr | 元3,36 Mr | 元3,09 Mr | 元3,81 Mr | 元3,33 Mr | 元3,03 Mr | 元2,37 Mr | 元1,55 Mr | 元1,16 Mr | 元857,47 Mn | 元651,13 Mn | 元605,77 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,02 Mr | 元1,19 Mr | 元1,15 Mr | 元933,83 Mn | 元1,23 Mr | 元1,29 Mr | 元1,30 Mr | 元1,24 Mr | 元1,17 Mr | 元830,96 Mn | 元787,47 Mn | 元988,76 Mn | 元864,32 Mn | 元666,71 Mn | 元618,11 Mn | 元453,41 Mn | 元390,28 Mn | 元264,13 Mn | 元197,84 Mn | 元197,17 Mn |
| FAVÖK | -元120,14 Mn | 元529,00 Mn | -元174,14 Mn | -元442,44 Mn | 元355,03 Mn | 元601,11 Mn | 元694,20 Mn | 元603,55 Mn | 元559,40 Mn | 元400,28 Mn | 元415,50 Mn | 元569,34 Mn | 元488,98 Mn | 元425,49 Mn | 元396,10 Mn | 元261,31 Mn | 元195,03 Mn | 元114,13 Mn | 元98,43 Mn | 元94,56 Mn |
| Net Kâr | -元849,17 Mn | 元38,05 Mn | -元662,32 Mn | -元785,77 Mn | -元59,24 Mn | 元125,88 Mn | 元146,37 Mn | 元177,45 Mn | 元151,48 Mn | 元61,94 Mn | 元81,20 Mn | 元219,93 Mn | 元206,17 Mn | 元200,95 Mn | 元200,46 Mn | 元112,51 Mn | 元75,77 Mn | 元37,81 Mn | 元37,52 Mn | 元39,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,75 | 0,08 | -1,37 | -1,62 | -0,12 | 0,26 | 0,30 | 0,36 | 0,46 | 0,19 | 0,25 | 0,67 | 0,63 | 0,66 | 0,73 | 0,41 | 0,27 | 0,14 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元187,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元105,44 Mn | 元123,77 Mn | -元810,02 Mn | -元516,15 Mn | -元161,88 Mn | -元770,27 Mn | 元114,13 Mn | -元504,44 Mn | 元497,84 Mn | 元699,06 Mn | 元68,77 Mn | -元738,89 Mn | -元476,00 Mn | -元384,46 Mn | -元31,50 Mn | -元162,12 Mn | -元78,04 Mn | 元31,38 Mn | -元22,85 Mn | -元10,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元214,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,0% | 38,4% | 48,8% | 43,9% | 41,9% | 38,2% | 35,3% | 36,2% | 34,9% | 23,3% | 37,3% | 37,4% | 42,0% | 34,3% | 44,3% | 30,6% | 23,5% | 15,3% | 13,4% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,38 | 0,41 | 0,39 | 0,38 | 0,39 | 0,39 | 0,54 | 0,55 | 0,46 | 0,37 | 0,49 | 0,55 | 0,65 | 0,84 | 0,84 | 0,90 | 0,92 | 0,82 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,59 | 3,49 | 3,63 | 3,41 | 3,22 | 3,19 | 2,68 | 3,22 | 2,86 | 1,81 | 1,66 | 2,05 | 1,79 | 1,63 | 1,28 | 0,83 | 0,62 | 0,46 | 0,35 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,3% | 18,4% | 17,0% | 14,7% | 20,6% | 21,7% | 26,0% | 20,7% | 21,9% | 24,7% | 25,5% | 25,9% | 26,0% | 22,0% | 26,0% | 29,3% | 33,6% | 30,8% | 30,4% | 32,5% |
| FAVÖK Marjı | -1,8% | 8,2% | -2,6% | -7,0% | 5,9% | 10,1% | 13,9% | 10,1% | 10,5% | 11,9% | 13,5% | 14,9% | 14,7% | 14,1% | 16,7% | 16,9% | 16,8% | 13,3% | 15,1% | 15,6% |
| Net Kâr Marjı | -12,7% | 0,6% | -9,8% | -12,4% | -1,0% | 2,1% | 2,9% | 3,0% | 2,8% | 1,8% | 2,6% | 5,8% | 6,2% | 6,6% | 8,4% | 7,3% | 6,5% | 4,4% | 5,8% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 1,9% | -12,0% | -8,1% | -2,7% | -13,0% | 2,3% | -8,4% | 9,4% | 20,8% | 2,2% | -19,4% | -14,3% | -12,7% | -1,3% | -10,5% | -6,7% | 3,7% | -3,5% | -1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |