002041Shandong Denghai Seeds Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,95 Mr | 元4,88 Mr | 元4,80 Mr | 元4,63 Mr | 元4,21 Mr | 元3,76 Mr | 元3,70 Mr | 元3,76 Mr | 元4,45 Mr | 元4,47 Mr | 元4,30 Mr | 元3,95 Mr | 元3,50 Mr | 元2,94 Mr | 元2,29 Mr | 元1,95 Mr | 元1,57 Mr | 元1,13 Mr | 元981,71 Mn | 元869,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元806,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元52,17 Mn | 元40,10 Mn | 元28,81 Mn | 元29,89 Mn | 元11,31 Mn | 元10,36 Mn | 元12,02 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元4,00 Mn | 元5,00 Mn | 元9,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元3,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,10 Mr | 元1,25 Mr | 元1,55 Mr | 元1,33 Mr | 元1,09 Mr | 元894,93 Mn | 元823,07 Mn | 元760,95 Mn | 元803,76 Mn | 元1,60 Mr | 元1,53 Mr | 元1,48 Mr | 元1,50 Mr | 元1,17 Mr | 元1,15 Mr | 元937,73 Mn | 元579,02 Mn | 元414,55 Mn | 元297,49 Mn | 元283,33 Mn |
| Brüt Kâr | 元296,34 Mn | 元324,10 Mn | 元420,77 Mn | 元394,98 Mn | 元354,72 Mn | 元212,35 Mn | 元222,19 Mn | 元225,10 Mn | 元311,77 Mn | 元833,63 Mn | 元795,45 Mn | 元841,56 Mn | 元876,97 Mn | 元682,86 Mn | 元661,06 Mn | 元606,87 Mn | 元330,76 Mn | 元223,66 Mn | 元144,47 Mn | 元111,73 Mn |
| FAVÖK | 元84,97 Mn | 元12,52 Mn | 元246,36 Mn | 元269,02 Mn | 元227,59 Mn | 元71,85 Mn | -元27,46 Mn | 元13,29 Mn | 元114,30 Mn | 元565,91 Mn | 元528,72 Mn | 元539,16 Mn | 元610,86 Mn | 元454,18 Mn | 元432,43 Mn | 元419,68 Mn | 元206,39 Mn | 元121,74 Mn | 元77,34 Mn | 元34,67 Mn |
| Net Kâr | 元91,65 Mn | 元56,63 Mn | 元255,78 Mn | 元253,22 Mn | 元232,80 Mn | 元101,96 Mn | 元41,58 Mn | 元32,53 Mn | 元166,70 Mn | 元442,20 Mn | 元368,39 Mn | 元380,37 Mn | 元337,68 Mn | 元257,77 Mn | 元232,22 Mn | 元208,75 Mn | 元93,62 Mn | 元2,60 Mn | 元7,19 Mn | 元5,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,06 | 0,29 | 0,29 | 0,26 | 0,12 | 0,05 | 0,04 | 0,19 | 0,50 | 0,42 | 0,43 | 0,38 | 0,29 | 0,26 | 0,24 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元73,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元134,00 Mn | 元42,10 Mn | 元111,49 Mn | 元19,28 Mn | 元351,73 Mn | 元395,26 Mn | 元213,87 Mn | -元19,13 Mn | -元265,11 Mn | 元89,93 Mn | 元574,68 Mn | 元688,56 Mn | 元536,25 Mn | 元366,88 Mn | 元30,73 Mn | 元344,72 Mn | 元441,03 Mn | 元166,78 Mn | 元45,04 Mn | -元19,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元145,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 0,8% | 0,6% | 0,6% | 0,3% | 0,3% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 2,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,26 | 0,32 | 0,29 | 0,26 | 0,24 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,36 | 0,36 | 0,37 | 0,43 | 0,40 | 0,50 | 0,48 | 0,37 | 0,37 | 0,30 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,31 | 0,39 | 0,33 | 0,27 | 0,22 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,40 | 0,38 | 0,37 | 0,37 | 0,29 | 0,29 | 0,23 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,9% | 26,0% | 27,1% | 29,8% | 32,4% | 23,7% | 27,0% | 29,6% | 38,8% | 52,0% | 52,0% | 56,9% | 58,3% | 58,3% | 57,3% | 64,7% | 57,1% | 54,0% | 48,6% | 39,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 1,0% | 15,9% | 20,3% | 20,8% | 8,0% | -3,3% | 1,7% | 14,2% | 35,3% | 34,5% | 36,4% | 40,6% | 38,8% | 37,5% | 44,8% | 35,6% | 29,4% | 26,0% | 12,2% |
| Net Kâr Marjı | 8,3% | 4,5% | 16,5% | 19,1% | 21,3% | 11,4% | 5,1% | 4,3% | 20,7% | 27,6% | 24,1% | 25,7% | 22,4% | 22,0% | 20,1% | 22,3% | 16,2% | 0,6% | 2,4% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | 3,4% | 7,2% | 1,5% | 32,1% | 44,2% | 26,0% | -2,5% | -33,0% | 5,6% | 37,5% | 46,5% | 35,6% | 31,3% | 2,7% | 36,8% | 76,2% | 40,2% | 15,1% | -6,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |