002042Huafu Fashion Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $921,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,74 Mr | 元17,18 Mr | 元17,04 Mr | 元18,14 Mr | 元20,14 Mr | 元17,62 Mr | 元18,34 Mr | 元18,54 Mr | 元16,03 Mr | 元11,00 Mr | 元9,40 Mr | 元8,86 Mr | 元7,92 Mr | 元8,01 Mr | 元7,57 Mr | 元6,00 Mr | 元4,30 Mr | 元423,72 Mn | 元426,17 Mn | 元533,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,49 Mr | 元8,99 Mr | 元8,51 Mr | 元9,03 Mr | 元9,84 Mr | 元9,59 Mr | 元9,42 Mr | 元9,31 Mr | 元6,66 Mr | 元5,06 Mr | 元4,56 Mr | 元4,14 Mr | 元3,64 Mr | 元3,71 Mr | 元3,56 Mr | 元2,13 Mr | 元2,13 Mr | 元106,83 Mn | 元192,06 Mn | 元220,12 Mn |
| Net Borç† | 元5,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,03 Mr | 元10,75 Mr | 元13,65 Mr | 元14,45 Mr | 元16,69 Mr | 元14,22 Mr | 元15,81 Mr | 元14,28 Mr | 元12,57 Mr | 元8,80 Mr | 元6,77 Mr | 元6,10 Mr | 元6,20 Mr | 元5,71 Mr | 元5,09 Mr | 元4,78 Mr | 元3,29 Mr | 元228,65 Mn | 元415,71 Mn | 元482,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元614,22 Mn | 元464,23 Mn | 元460,34 Mn | 元626,86 Mn | 元1,49 Mr | 元86,80 Mn | 元1,06 Mr | 元1,39 Mr | 元1,31 Mr | 元933,82 Mn | 元837,52 Mn | 元732,53 Mn | 元794,01 Mn | 元558,00 Mn | 元955,67 Mn | 元914,50 Mn | 元565,84 Mn | -元17,13 Mn | -元14,22 Mn | 元29,53 Mn |
| FAVÖK | 元651,93 Mn | 元378,31 Mn | 元522,96 Mn | 元423,10 Mn | 元1,25 Mr | 元44,97 Mn | 元910,80 Mn | 元1,12 Mr | 元1,01 Mr | 元759,23 Mn | 元673,78 Mn | 元480,98 Mn | 元594,93 Mn | 元351,99 Mn | 元777,04 Mn | 元681,77 Mn | 元413,10 Mn | -元26,97 Mn | -元2,21 Mn | 元29,27 Mn |
| Net Kâr | 元57,40 Mn | -元207,76 Mn | 元66,78 Mn | -元350,31 Mn | 元569,74 Mn | -元444,23 Mn | 元402,29 Mn | 元746,98 Mn | 元677,38 Mn | 元479,16 Mn | 元335,93 Mn | 元168,47 Mn | 元200,27 Mn | 元90,74 Mn | 元406,97 Mn | 元371,20 Mn | 元146,38 Mn | 元2,50 Mn | -元58,11 Mn | 元765.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,13 | 0,04 | -0,21 | 0,38 | -0,31 | 0,28 | 0,50 | 0,46 | 0,38 | 0,27 | 0,13 | 0,16 | 0,07 | 0,32 | 0,35 | 0,14 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元122,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元821,19 Mn | -元479,41 Mn | 元155,68 Mn | 元537,28 Mn | 元262,74 Mn | 元130,74 Mn | 元1,22 Mr | -元860,18 Mn | -元2,53 Mr | 元317,96 Mn | -元351,21 Mn | -元332,23 Mn | 元125,29 Mn | -元135,51 Mn | -元1,95 Mr | 元47,98 Mn | -元269,95 Mn | 元10,59 Mn | 元2,26 Mn | 元31,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元714,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,6% | 52,3% | 49,9% | 49,7% | 48,9% | 54,4% | 51,4% | 50,2% | 41,5% | 46,0% | 48,6% | 46,8% | 45,9% | 46,3% | 46,9% | 35,5% | 49,5% | 25,2% | 45,1% | 41,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,63 | 0,80 | 0,80 | 0,83 | 0,81 | 0,86 | 0,77 | 0,78 | 0,80 | 0,72 | 0,69 | 0,78 | 0,71 | 0,67 | 0,80 | 0,77 | 0,54 | 0,98 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,77 | 2,25 | 2,38 | 2,75 | 2,34 | 2,60 | 2,35 | 2,07 | 1,45 | 1,12 | 1,01 | 1,02 | 0,94 | 0,84 | 0,79 | 0,54 | 0,04 | 0,07 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,6% | 4,3% | 3,4% | 4,3% | 8,9% | 0,6% | 6,7% | 9,7% | 10,4% | 10,6% | 12,4% | 12,0% | 12,8% | 9,8% | 18,8% | 19,1% | 17,2% | -7,5% | -3,4% | 6,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 3,5% | 3,8% | 2,9% | 7,5% | 0,3% | 5,8% | 7,9% | 8,1% | 8,6% | 9,9% | 7,9% | 9,6% | 6,2% | 15,3% | 14,3% | 12,6% | -11,8% | -0,5% | 6,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | -1,9% | 0,5% | -2,4% | 3,4% | -3,1% | 2,5% | 5,2% | 5,4% | 5,4% | 5,0% | 2,8% | 3,2% | 1,6% | 8,0% | 7,8% | 4,4% | 1,1% | -14,0% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,2% | -4,5% | 1,1% | 3,7% | 1,6% | 0,9% | 7,7% | -6,0% | -20,2% | 3,6% | -5,2% | -5,4% | 2,0% | -2,4% | -38,3% | 1,0% | -8,2% | 4,6% | 0,5% | 6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |