002046Sinomach Precision Industry Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,02 Mr | 元6,19 Mr | 元5,17 Mr | 元5,25 Mr | 元4,93 Mr | 元4,75 Mr | 元4,62 Mr | 元4,61 Mr | 元3,74 Mr | 元3,88 Mr | 元2,24 Mr | 元2,29 Mr | 元2,07 Mr | 元1,90 Mr | 元1,19 Mr | 元869,68 Mn | 元714,61 Mn | 元448,17 Mn | 元392,80 Mn | 元355,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,51 Mr | 元1,50 Mr | 元1,10 Mr | 元1,15 Mr | 元1,08 Mr | 元1,09 Mr | 元1,14 Mr | 元1,25 Mr | 元921,03 Mn | 元967,50 Mn | 元591,66 Mn | 元487,00 Mn | 元577,44 Mn | 元429,91 Mn | 元299,37 Mn | 元135,60 Mn | 元72,32 Mn | 元18,16 Mn | 元2,08 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元320,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,01 Mr | 元2,63 Mr | 元2,76 Mr | 元3,41 Mr | 元3,30 Mr | 元2,33 Mr | 元2,06 Mr | 元2,04 Mr | 元1,47 Mr | 元1,36 Mr | 元422,20 Mn | 元510,00 Mn | 元647,70 Mn | 元656,54 Mn | 元612,41 Mn | 元520,86 Mn | 元361,81 Mn | 元280,32 Mn | 元223,91 Mn | 元192,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元966,86 Mn | 元866,36 Mn | 元845,08 Mn | 元763,01 Mn | 元635,12 Mn | 元502,91 Mn | 元457,54 Mn | 元441,72 Mn | 元394,74 Mn | 元284,60 Mn | 元48,96 Mn | 元123,21 Mn | 元133,96 Mn | 元144,17 Mn | 元134,82 Mn | 元113,10 Mn | 元99,23 Mn | 元83,78 Mn | 元72,66 Mn | 元68,35 Mn |
| FAVÖK | 元409,11 Mn | 元425,52 Mn | 元375,88 Mn | 元360,86 Mn | 元256,23 Mn | 元221,68 Mn | 元162,90 Mn | 元201,92 Mn | 元134,75 Mn | 元93,23 Mn | -元121,00 Mn | 元73,98 Mn | 元67,18 Mn | 元92,61 Mn | 元97,74 Mn | 元70,78 Mn | 元64,65 Mn | 元49,61 Mn | 元43,28 Mn | 元35,87 Mn |
| Net Kâr | 元260,34 Mn | 元279,80 Mn | 元258,80 Mn | 元233,25 Mn | 元127,38 Mn | 元62,27 Mn | 元27,51 Mn | 元22,91 Mn | 元16,37 Mn | 元95,62 Mn | -元178,33 Mn | 元17,57 Mn | 元38,09 Mn | 元64,78 Mn | 元63,54 Mn | 元47,84 Mn | 元39,90 Mn | 元33,73 Mn | 元35,39 Mn | 元31,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,49 | 0,53 | 0,49 | 0,44 | 0,24 | 0,12 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,27 | -0,52 | 0,06 | 0,13 | 0,22 | 0,25 | 0,18 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元244,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元841,69 Mn | -元129,48 Mn | 元159,68 Mn | 元73,90 Mn | -元24,81 Mn | 元240,83 Mn | -元97,56 Mn | -元163,92 Mn | -元31,44 Mn | -元98,35 Mn | -元80,59 Mn | -元183,92 Mn | -元257,65 Mn | -元129,79 Mn | -元125,93 Mn | -元22,37 Mn | -元71,71 Mn | 元841.000 | -元9,03 Mn | 元6,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元626,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,8% | 24,2% | 21,2% | 21,8% | 21,8% | 23,0% | 24,7% | 27,0% | 24,6% | 25,0% | 26,4% | 21,3% | 27,9% | 22,6% | 25,1% | 15,6% | 10,1% | 4,1% | 0,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,42 | 0,53 | 0,65 | 0,67 | 0,49 | 0,45 | 0,44 | 0,39 | 0,35 | 0,19 | 0,22 | 0,31 | 0,35 | 0,51 | 0,60 | 0,51 | 0,63 | 0,57 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,47 | 0,49 | 0,60 | 0,58 | 0,41 | 0,37 | 0,36 | 0,26 | 0,24 | 0,07 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,2% | 33,0% | 30,7% | 22,4% | 19,2% | 21,6% | 22,2% | 21,6% | 26,9% | 20,9% | 11,6% | 24,2% | 20,7% | 22,0% | 22,0% | 21,7% | 27,4% | 29,9% | 32,4% | 35,6% |
| FAVÖK Marjı | 13,6% | 16,2% | 13,6% | 10,6% | 7,8% | 9,5% | 7,9% | 9,9% | 9,2% | 6,8% | -28,7% | 14,5% | 10,4% | 14,1% | 16,0% | 13,6% | 17,9% | 17,7% | 19,3% | 18,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,7% | 10,7% | 9,4% | 6,8% | 3,9% | 2,7% | 1,3% | 1,1% | 1,1% | 7,0% | -42,2% | 3,4% | 5,9% | 9,9% | 10,4% | 9,2% | 11,0% | 12,0% | 15,8% | 16,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,0% | -4,9% | 5,8% | 2,2% | -0,8% | 10,3% | -4,7% | -8,0% | -2,1% | -7,2% | -19,1% | -36,1% | -39,8% | -19,8% | -20,6% | -4,3% | -19,8% | 0,3% | -4,0% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |