002047Shenzhen Bauing Construction Holding Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $762,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,46 Mr | 元1,41 Mr | 元9,46 Mr | 元9,13 Mr | 元10,65 Mr | 元12,07 Mr | 元10,20 Mr | 元9,25 Mr | 元8,38 Mr | 元8,76 Mr | 元6,90 Mr | 元4,92 Mr | 元2,79 Mr | 元1,92 Mr | 元1,17 Mr | 元1,32 Mr | 元1,22 Mr | 元1,42 Mr | 元1,36 Mr | 元1,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元305,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元50,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元573,74 Mn | 元893,21 Mn | 元2,99 Mr | 元3,56 Mr | 元4,50 Mr | 元5,62 Mr | 元4,29 Mr | 元3,40 Mr | 元2,67 Mr | 元2,84 Mr | 元1,66 Mr | 元1,22 Mr | 元1,18 Mr | 元506,46 Mn | 元137,83 Mn | 元119,21 Mn | 元44,63 Mn | 元137,14 Mn | 元140,76 Mn | 元81,99 Mn |
| Net Borç† | 元268,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元639,72 Mn | 元2,10 Mr | 元4,10 Mr | 元3,72 Mr | 元4,65 Mr | 元5,94 Mr | 元6,66 Mr | 元6,84 Mr | 元7,14 Mr | 元6,75 Mr | 元6,64 Mr | 元5,21 Mr | 元3,60 Mr | 元2,82 Mr | 元1,34 Mr | 元1,45 Mr | 元1,37 Mr | 元1,62 Mr | 元1,76 Mr | 元1,66 Mr |
| Brüt Kâr | 元110,11 Mn | 元94,95 Mn | 元271,77 Mn | 元261,45 Mn | 元570,42 Mn | 元937,43 Mn | 元1,07 Mr | 元1,15 Mr | 元1,07 Mr | 元1,09 Mr | 元945,52 Mn | 元663,71 Mn | 元494,33 Mn | 元357,78 Mn | 元134,60 Mn | 元222,45 Mn | 元303,67 Mn | 元276,48 Mn | 元240,14 Mn | 元211,24 Mn |
| FAVÖK | 元75,54 Mn | -元444,78 Mn | -元758,21 Mn | -元1,90 Mr | -元1,69 Mr | 元387,47 Mn | 元506,59 Mn | 元729,26 Mn | 元642,13 Mn | 元680,85 Mn | 元598,93 Mn | 元455,71 Mn | 元352,76 Mn | 元247,47 Mn | -元99,25 Mn | 元23,38 Mn | 元108,07 Mn | 元79,03 Mn | 元87,43 Mn | 元63,02 Mn |
| Net Kâr | 元59,21 Mn | -元742,30 Mn | -元970,53 Mn | -元2,19 Mr | -元1,65 Mr | 元110,97 Mn | 元208,90 Mn | 元285,11 Mn | 元366,77 Mn | 元339,51 Mn | 元335,42 Mn | 元268,79 Mn | 元219,90 Mn | 元152,20 Mn | -元107,35 Mn | 元5,73 Mn | 元68,67 Mn | 元43,60 Mn | 元54,81 Mn | 元32,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,49 | -0,64 | -1,45 | -1,24 | 0,08 | 0,16 | 0,21 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,22 | 0,29 | 0,21 | -0,24 | 0,01 | 0,15 | — | — | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元25,57 Mn | -元310,08 Mn | -元463,97 Mn | -元333,06 Mn | -元46,93 Mn | 元664,08 Mn | 元743,39 Mn | -元807,06 Mn | -元412,54 Mn | -元583,46 Mn | 元251,02 Mn | -元808,15 Mn | -元487,02 Mn | 元73,27 Mn | -元70,35 Mn | -元40,14 Mn | 元2,75 Mn | -元194,69 Mn | 元96,04 Mn | -元60,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,3% | 63,3% | 31,6% | 38,9% | 42,3% | 46,5% | 42,1% | 36,8% | 31,8% | 32,5% | 24,1% | 24,8% | 42,2% | 26,4% | 11,8% | 9,0% | 3,6% | 9,6% | 10,4% | 7,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 1,49 | 0,43 | 0,41 | 0,44 | 0,49 | 0,65 | 0,74 | 0,85 | 0,77 | 0,96 | 1,06 | 1,29 | 1,47 | 1,15 | 1,10 | 1,12 | 1,14 | 1,30 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 12,59 | 41,41 | 80,78 | 73,20 | 91,64 | 116,91 | 131,08 | 134,66 | 140,65 | 132,98 | 130,67 | 102,51 | 70,94 | 55,49 | 26,34 | 28,58 | 26,92 | 31,83 | 34,67 | 32,71 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 4,5% | 6,6% | 7,0% | 12,3% | 15,8% | 16,1% | 16,9% | 15,0% | 16,1% | 14,2% | 12,7% | 13,7% | 12,7% | 10,1% | 15,3% | 22,2% | 17,1% | 13,6% | 12,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,8% | -21,1% | -18,5% | -51,2% | -36,2% | 6,5% | 7,6% | 10,7% | 9,0% | 10,1% | 9,0% | 8,8% | 9,8% | 8,8% | -7,4% | 1,6% | 7,9% | 4,9% | 5,0% | 3,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | -35,3% | -23,7% | -58,8% | -35,5% | 1,9% | 3,1% | 4,2% | 5,1% | 5,0% | 5,1% | 5,2% | 6,1% | 5,4% | -8,0% | 0,4% | 5,0% | 2,7% | 3,1% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,0% | -14,7% | -11,3% | -9,0% | -1,0% | 11,2% | 11,2% | -11,8% | -5,8% | -8,6% | 3,8% | -15,5% | -13,5% | 2,6% | -5,3% | -2,8% | 0,2% | -12,0% | 5,5% | -3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |