002050Zhejiang Sanhua Intelligent Controls Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,41 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元49,59 Mr | 元36,52 Mr | 元31,96 Mr | 元27,96 Mr | 元23,62 Mr | 元17,12 Mr | 元14,79 Mr | 元13,94 Mr | 元12,35 Mr | 元9,55 Mr | 元8,04 Mr | 元7,02 Mr | 元6,59 Mr | 元4,93 Mr | 元4,85 Mr | 元4,47 Mr | 元2,43 Mr | 元2,28 Mr | 元837,71 Mn | 元712,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元14,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元16,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元32,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,60 Mr | 元8,59 Mr | 元7,46 Mr | 元9,43 Mr | 元8,08 Mr | 元3,78 Mr | 元3,19 Mr | 元3,07 Mr | 元2,38 Mr | 元1,86 Mr | 元2,08 Mr | 元2,32 Mr | 元2,14 Mr | 元1,22 Mr | 元1,24 Mr | 元1,18 Mr | 元632,04 Mn | 元633,14 Mn | 元213,34 Mn | 元155,62 Mn |
| Net Borç† | -元7,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元30,93 Mr | 元27,86 Mr | 元24,48 Mr | 元21,29 Mr | 元15,94 Mr | 元12,03 Mr | 元11,20 Mr | 元10,75 Mr | 元9,54 Mr | 元7,61 Mr | 元6,12 Mr | 元5,80 Mr | 元5,25 Mr | 元3,81 Mr | 元4,17 Mr | 元3,11 Mr | 元1,97 Mr | 元2,31 Mr | 元789,16 Mn | 元595,36 Mn |
| Brüt Kâr | 元8,62 Mr | 元7,36 Mr | 元6,53 Mr | 元5,34 Mr | 元3,88 Mr | 元3,17 Mr | 元3,14 Mr | 元2,91 Mr | 元2,87 Mr | 元2,17 Mr | 元1,65 Mr | 元1,51 Mr | 元1,23 Mr | 元904,52 Mn | 元950,72 Mn | 元770,13 Mn | 元542,60 Mn | 元535,02 Mn | 元149,15 Mn | 元119,99 Mn |
| FAVÖK | 元6,07 Mr | 元4,60 Mr | 元4,11 Mr | 元3,17 Mr | 元2,40 Mr | 元1,94 Mr | 元1,89 Mr | 元1,73 Mr | 元1,79 Mr | 元1,23 Mr | 元963,88 Mn | 元923,32 Mn | 元746,76 Mn | 元451,28 Mn | 元620,09 Mn | 元522,11 Mn | 元391,21 Mn | 元394,86 Mn | 元105,74 Mn | 元91,03 Mn |
| Net Kâr | 元4,06 Mr | 元3,10 Mr | 元2,92 Mr | 元2,57 Mr | 元1,68 Mr | 元1,46 Mr | 元1,42 Mr | 元1,29 Mr | 元1,24 Mr | 元990,95 Mn | 元605,41 Mn | 元487,72 Mn | 元323,35 Mn | 元271,30 Mn | 元365,88 Mn | 元315,41 Mn | 元237,85 Mn | 元251,30 Mn | 元49,12 Mn | 元46,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,03 | 0,84 | 0,78 | 0,72 | 0,47 | 0,41 | 0,40 | 0,36 | 0,34 | 0,33 | 0,20 | 0,19 | 0,12 | 0,10 | 0,14 | 0,14 | — | 0,11 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,96 Mr | 元1,09 Mr | 元981,17 Mn | -元427,46 Mn | -元378,21 Mn | 元987,32 Mn | 元1,09 Mr | 元433,34 Mn | 元96,51 Mn | 元1,13 Mr | 元491,73 Mn | 元183,33 Mn | -元213,66 Mn | -元301,39 Mn | -元37,08 Mn | 元97,08 Mn | 元166,97 Mn | 元21,83 Mn | 元36,95 Mn | 元7,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,3% | 23,5% | 23,3% | 33,7% | 34,2% | 22,1% | 21,6% | 22,0% | 19,3% | 19,5% | 25,9% | 33,1% | 32,5% | 24,8% | 25,5% | 26,3% | 26,0% | 27,7% | 25,5% | 21,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,76 | 0,77 | 0,76 | 0,67 | 0,70 | 0,76 | 0,77 | 0,77 | 0,80 | 0,76 | 0,83 | 0,80 | 0,77 | 0,86 | 0,70 | 0,81 | 1,01 | 0,94 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,87 | 0,76 | 0,66 | 0,50 | 0,38 | 0,35 | 0,34 | 0,30 | 0,24 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,06 | 0,07 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,9% | 26,4% | 26,7% | 25,1% | 24,3% | 26,3% | 28,0% | 27,1% | 30,1% | 28,5% | 27,0% | 26,1% | 23,4% | 23,7% | 22,8% | 24,7% | 27,6% | 23,2% | 18,9% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,6% | 16,5% | 16,8% | 14,9% | 15,0% | 16,1% | 16,8% | 16,1% | 18,8% | 16,2% | 15,7% | 15,9% | 14,2% | 11,8% | 14,9% | 16,8% | 19,9% | 17,1% | 13,4% | 15,3% |
| Net Kâr Marjı | 13,1% | 11,1% | 11,9% | 12,1% | 10,6% | 12,2% | 12,7% | 12,0% | 13,0% | 13,0% | 9,9% | 8,4% | 6,2% | 7,1% | 8,8% | 10,1% | 12,1% | 10,9% | 6,2% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 3,9% | 4,0% | -2,0% | -2,4% | 8,2% | 9,7% | 4,0% | 1,0% | 14,9% | 8,0% | 3,2% | -4,1% | -7,9% | -0,9% | 3,1% | 8,5% | 0,9% | 4,7% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 291,24 | -%2,39 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 696,07 | -%3,92 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,90 | -%0,83 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,05 | +%0,66 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 333,37 | -%4,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 574,55 | -%2,28 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,72 | -%3,45 |