002051China CAMC Engineering Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,62 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元24,56 Mr | 元24,08 Mr | 元22,62 Mr | 元21,85 Mr | 元22,05 Mr | 元21,68 Mr | 元22,00 Mr | 元22,33 Mr | 元18,56 Mr | 元18,79 Mr | 元20,00 Mr | 元18,12 Mr | 元16,59 Mr | 元17,21 Mr | 元12,00 Mr | 元5,14 Mr | 元3,15 Mr | 元3,11 Mr | 元2,19 Mr | 元1,57 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元12,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,82 Mr | 元2,15 Mr | 元1,58 Mr | 元1,32 Mr | 元1,28 Mr | 元970,82 Mn | 元342,87 Mn | 元484,51 Mn | 元592,85 Mn | 元483,13 Mn | 元475,01 Mn | 元1,51 Mr | 元620,34 Mn | 元1,19 Mr | 元396,71 Mn | 元78,76 Mn | 元39,88 Mn | 元7,22 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元4,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元11,56 Mr | 元12,20 Mr | 元12,35 Mr | 元9,70 Mr | 元8,62 Mr | 元7,95 Mr | 元10,63 Mr | 元13,48 Mr | 元10,91 Mr | 元8,06 Mr | 元8,11 Mr | 元9,53 Mr | 元9,23 Mr | 元10,15 Mr | 元7,16 Mr | 元5,05 Mr | 元3,14 Mr | 元1,86 Mr | 元1,12 Mr | 元1,12 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,90 Mr | 元2,02 Mr | 元1,84 Mr | 元1,22 Mr | 元1,22 Mr | 元1,36 Mr | 元2,25 Mr | 元2,48 Mr | 元2,78 Mr | 元1,68 Mr | 元1,64 Mr | 元1,60 Mr | 元1,57 Mr | 元1,42 Mr | 元880,08 Mn | 元721,64 Mn | 元311,59 Mn | 元213,41 Mn | 元121,58 Mn | 元192,71 Mn |
| FAVÖK | 元694,28 Mn | 元662,74 Mn | 元784,06 Mn | 元248,08 Mn | 元440,22 Mn | 元450,09 Mn | 元1,14 Mr | 元1,62 Mr | 元2,24 Mr | 元1,31 Mr | 元905,21 Mn | 元1,02 Mr | 元1,10 Mr | 元872,89 Mn | 元573,80 Mn | 元459,45 Mn | 元206,38 Mn | 元114,59 Mn | 元67,30 Mn | 元127,68 Mn |
| Net Kâr | 元314,22 Mn | 元361,31 Mn | 元360,52 Mn | 元334,51 Mn | 元282,44 Mn | -元83,83 Mn | 元1,05 Mr | 元1,35 Mr | 元1,48 Mr | 元1,28 Mr | 元1,05 Mr | 元866,77 Mn | 元718,48 Mn | 元634,97 Mn | 元463,13 Mn | 元363,57 Mn | 元210,12 Mn | 元143,62 Mn | 元111,45 Mn | 元87,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,29 | 0,29 | 0,27 | 0,23 | -0,07 | 0,85 | 1,21 | 1,33 | 1,15 | 0,94 | 0,78 | 0,65 | 0,64 | 0,47 | 0,37 | 0,25 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元476,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元486,94 Mn | -元1,49 Mr | 元172,31 Mn | 元15,76 Mn | -元557,73 Mn | 元267,98 Mn | -元437,97 Mn | 元3,04 Mr | -元2,55 Mr | -元879,55 Mn | 元1,32 Mr | 元279,19 Mn | 元846,19 Mn | 元769,43 Mn | 元5,11 Mr | 元76,52 Mn | 元89,47 Mn | 元513,21 Mn | 元632,64 Mn | 元62,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元363,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,4% | 8,9% | 7,0% | 6,0% | 5,8% | 4,5% | 1,6% | 2,2% | 3,2% | 2,6% | 2,4% | 8,3% | 3,7% | 6,9% | 3,3% | 1,5% | 1,3% | 0,2% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,51 | 0,55 | 0,44 | 0,39 | 0,37 | 0,48 | 0,60 | 0,59 | 0,43 | 0,41 | 0,53 | 0,56 | 0,59 | 0,60 | 0,98 | 1,00 | 0,60 | 0,51 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 1,03 | 1,05 | 0,82 | 0,73 | 0,67 | 0,90 | 1,14 | 0,93 | 0,68 | 0,69 | 0,81 | 0,78 | 0,86 | 0,61 | 0,43 | 0,27 | 0,16 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 16,5% | 14,9% | 12,6% | 14,1% | 17,1% | 21,2% | 18,4% | 25,5% | 20,9% | 20,2% | 16,8% | 17,0% | 14,0% | 12,3% | 14,3% | 9,9% | 11,5% | 10,8% | 17,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 5,4% | 6,3% | 2,6% | 5,1% | 5,7% | 10,7% | 12,0% | 20,5% | 16,3% | 11,2% | 10,7% | 11,9% | 8,6% | 8,0% | 9,1% | 6,6% | 6,2% | 6,0% | 11,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 3,0% | 2,9% | 3,4% | 3,3% | -1,1% | 9,9% | 10,0% | 13,6% | 15,9% | 13,0% | 9,1% | 7,8% | 6,3% | 6,5% | 7,2% | 6,7% | 7,7% | 9,9% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | -12,2% | 1,4% | 0,2% | -6,5% | 3,4% | -4,1% | 22,5% | -23,4% | -10,9% | 16,2% | 2,9% | 9,2% | 7,6% | 71,3% | 1,5% | 2,9% | 27,6% | 56,3% | 5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 286,52 | -%0,89 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 722,38 | -%1,72 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,21 | -%1,18 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,32 | +%1,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 347,39 | -%1,11 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,68 | -%0,56 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,05 | -%0,22 |