002055Shenzhen Deren Electronic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $614,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,06 Mr | 元5,19 Mr | 元7,87 Mr | 元9,39 Mr | 元9,97 Mr | 元9,72 Mr | 元10,26 Mr | 元10,15 Mr | 元9,59 Mr | 元7,04 Mr | 元5,42 Mr | 元3,38 Mr | 元2,94 Mr | 元2,37 Mr | 元2,08 Mr | 元1,41 Mr | 元995,34 Mn | 元832,78 Mn | 元772,75 Mn | 元615,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元173,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,96 Mr | 元2,09 Mr | 元2,61 Mr | 元3,22 Mr | 元3,71 Mr | 元4,68 Mr | 元4,78 Mr | 元4,61 Mr | 元4,12 Mr | 元3,30 Mr | 元2,15 Mr | 元1,34 Mr | 元1,02 Mr | 元664,98 Mn | 元594,19 Mn | 元641,03 Mn | 元401,11 Mn | 元329,89 Mn | 元264,62 Mn | 元155,95 Mn |
| Net Borç† | 元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,49 Mr | 元5,15 Mr | 元5,96 Mr | 元7,72 Mr | 元7,57 Mr | 元7,25 Mr | 元7,45 Mr | 元7,41 Mr | -元14,74 Mr | 元4,57 Mr | 元3,02 Mr | 元2,62 Mr | 元2,06 Mr | 元1,55 Mr | 元1,50 Mr | 元973,14 Mn | 元653,65 Mn | 元724,63 Mn | 元719,65 Mn | 元673,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元887,12 Mn | 元474,60 Mn | 元882,38 Mn | 元920,95 Mn | 元857,90 Mn | 元901,22 Mn | 元1,01 Mr | 元896,32 Mn | -元19,80 Mr | 元628,88 Mn | 元505,51 Mn | 元473,01 Mn | 元393,52 Mn | 元268,89 Mn | 元276,88 Mn | 元176,47 Mn | 元115,66 Mn | 元104,23 Mn | 元105,40 Mn | 元70,13 Mn |
| FAVÖK | 元504,48 Mn | -元995,42 Mn | 元397,09 Mn | 元302,30 Mn | 元258,08 Mn | 元448,73 Mn | -元161,41 Mn | 元380,56 Mn | 元384,19 Mn | 元282,84 Mn | 元297,99 Mn | 元282,95 Mn | 元254,63 Mn | 元192,33 Mn | 元214,58 Mn | 元134,42 Mn | 元76,22 Mn | 元66,20 Mn | 元72,16 Mn | 元44,48 Mn |
| Net Kâr | -元33,85 Mn | -元1,22 Mr | -元203,08 Mn | -元255,58 Mn | -元592,44 Mn | 元117,83 Mn | -元585,48 Mn | 元261,02 Mn | 元174,76 Mn | 元38,68 Mn | 元85,18 Mn | 元98,61 Mn | 元122,73 Mn | 元102,08 Mn | 元116,48 Mn | 元60,51 Mn | 元31,60 Mn | 元26,48 Mn | 元36,02 Mn | 元29,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -2,03 | -0,34 | -0,42 | -1,26 | 0,25 | -1,24 | 0,55 | 0,38 | 0,09 | 0,19 | 0,24 | 0,30 | 0,25 | 0,29 | 0,17 | 0,09 | 0,08 | 0,10 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元171,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元530,73 Mn | -元694,27 Mn | -元672,45 Mn | -元409,12 Mn | 元13,10 Mn | -元977,69 Mn | -元110,11 Mn | -元864,78 Mn | -元682,83 Mn | -元271,91 Mn | -元252,46 Mn | -元70,65 Mn | -元132,92 Mn | 元12,48 Mn | -元224,73 Mn | -元197,46 Mn | -元18,95 Mn | -元214,23 Mn | -元74,28 Mn | -元15,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元121,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,8% | 40,3% | 33,2% | 34,3% | 37,2% | 48,2% | 46,6% | 45,4% | 43,0% | 46,8% | 39,7% | 39,5% | 34,6% | 28,1% | 28,6% | 45,5% | 40,3% | 39,6% | 34,2% | 25,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,99 | 0,76 | 0,82 | 0,76 | 0,75 | 0,73 | 0,73 | -1,54 | 0,65 | 0,56 | 0,78 | 0,70 | 0,65 | 0,72 | 0,69 | 0,66 | 0,87 | 0,93 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,40 | 3,90 | 4,51 | 5,85 | 5,73 | 5,49 | 5,64 | 5,62 | -11,16 | 3,46 | 2,29 | 1,99 | 1,56 | 1,17 | 1,14 | 0,74 | 0,50 | 0,55 | 0,55 | 0,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,8% | 9,2% | 14,8% | 11,9% | 11,3% | 12,4% | 13,5% | 12,1% | 134,3% | 13,8% | 16,7% | 18,0% | 19,1% | 17,4% | 18,4% | 18,1% | 17,7% | 14,4% | 14,6% | 10,4% |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | -19,3% | 6,7% | 3,9% | 3,4% | 6,2% | -2,2% | 5,1% | -2,6% | 6,2% | 9,9% | 10,8% | 12,4% | 12,4% | 14,3% | 13,8% | 11,7% | 9,1% | 10,0% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | -0,8% | -23,8% | -3,4% | -3,3% | -7,8% | 1,6% | -7,9% | 3,5% | -1,2% | 0,8% | 2,8% | 3,8% | 6,0% | 6,6% | 7,7% | 6,2% | 4,8% | 3,7% | 5,0% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,8% | -13,5% | -11,3% | -5,3% | 0,2% | -13,5% | -1,5% | -11,7% | 4,6% | -6,0% | -8,4% | -2,7% | -6,5% | 0,8% | -14,9% | -20,3% | -2,9% | -29,6% | -10,3% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |