002059Yunnan Tourism Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $687,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,95 Mr | 元3,26 Mr | 元4,00 Mr | 元5,01 Mr | 元4,79 Mr | 元5,74 Mr | 元6,20 Mr | 元5,93 Mr | 元4,80 Mr | 元4,00 Mr | 元4,06 Mr | 元3,87 Mr | 元2,11 Mr | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元1,13 Mr | 元1,28 Mr | 元1,24 Mr | 元1,26 Mr | 元1,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元112,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元560,34 Mn | 元531,03 Mn | 元577,21 Mn | 元1,00 Mr | 元1,20 Mr | 元1,91 Mr | 元1,33 Mr | 元1,15 Mr | 元1,45 Mr | 元927,95 Mn | 元766,19 Mn | 元638,58 Mn | 元352,28 Mn | 元83,90 Mn | 元40,00 Mn | 元50,00 Mn | 元90,00 Mn | 元125,00 Mn | 元115,09 Mn | 元280,38 Mn |
| Net Borç† | 元448,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元350,40 Mn | 元556,38 Mn | 元718,33 Mn | 元532,46 Mn | 元1,41 Mr | 元1,80 Mr | 元2,87 Mr | 元2,89 Mr | 元2,02 Mr | 元1,45 Mr | 元1,35 Mr | 元868,97 Mn | 元675,50 Mn | 元428,85 Mn | 元232,85 Mn | 元252,46 Mn | 元380,73 Mn | 元493,03 Mn | 元446,66 Mn | 元348,37 Mn |
| Brüt Kâr | -元32,36 Mn | -元51,26 Mn | 元1,53 Mn | -元32,63 Mn | 元258,92 Mn | 元420,41 Mn | 元471,48 Mn | 元628,38 Mn | 元470,05 Mn | 元365,03 Mn | 元376,66 Mn | 元236,59 Mn | 元227,96 Mn | 元103,30 Mn | 元86,59 Mn | 元78,34 Mn | 元107,48 Mn | 元171,35 Mn | 元165,76 Mn | 元131,86 Mn |
| FAVÖK | -元74,55 Mn | -元106,13 Mn | -元192,05 Mn | -元192,02 Mn | -元177,70 Mn | 元282,52 Mn | 元205,22 Mn | 元372,31 Mn | 元321,07 Mn | 元253,84 Mn | 元278,58 Mn | 元186,38 Mn | 元174,23 Mn | 元67,88 Mn | 元55,67 Mn | 元29,53 Mn | 元56,00 Mn | 元95,09 Mn | 元103,11 Mn | 元77,16 Mn |
| Net Kâr | -元329,64 Mn | -元28,10 Mn | -元426,70 Mn | -元281,16 Mn | -元325,65 Mn | 元159,33 Mn | 元94,70 Mn | 元596,68 Mn | 元71,62 Mn | 元64,49 Mn | 元81,73 Mn | 元65,02 Mn | 元63,23 Mn | 元24,36 Mn | 元16,78 Mn | -元9,08 Mn | 元11,38 Mn | 元27,00 Mn | 元34,66 Mn | 元17,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,33 | -0,03 | -0,42 | -0,28 | -0,32 | 0,16 | 0,09 | 0,82 | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | -0,02 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元9,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元35,42 Mn | -元223,98 Mn | -元230,35 Mn | 元49,03 Mn | -元418,90 Mn | -元136,02 Mn | -元9,58 Mn | -元447,72 Mn | 元56,46 Mn | -元143,56 Mn | -元9,48 Mn | -元301,40 Mn | -元134,47 Mn | 元88,84 Mn | -元51,73 Mn | 元28,77 Mn | -元14,30 Mn | -元16,64 Mn | 元197,38 Mn | 元86,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元66,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,0% | 16,3% | 14,4% | 20,0% | 25,0% | 33,3% | 21,5% | 19,4% | 30,3% | 23,2% | 18,9% | 16,5% | 16,7% | 7,2% | 3,8% | 4,4% | 7,1% | 10,1% | 9,2% | 23,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,17 | 0,18 | 0,11 | 0,30 | 0,31 | 0,46 | 0,49 | 0,42 | 0,36 | 0,33 | 0,22 | 0,32 | 0,37 | 0,22 | 0,22 | 0,30 | 0,40 | 0,36 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,51 | 0,66 | 0,49 | 1,30 | 1,66 | 2,64 | 2,67 | 1,86 | 1,34 | 1,24 | 0,80 | 0,62 | 0,40 | 0,21 | 0,23 | 0,35 | 0,45 | 0,41 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -9,2% | -9,2% | 0,2% | -6,1% | 18,3% | 23,4% | 16,5% | 21,7% | 23,3% | 25,2% | 28,0% | 27,2% | 33,7% | 24,1% | 37,2% | 31,0% | 28,2% | 34,8% | 37,1% | 37,9% |
| FAVÖK Marjı | -21,3% | -19,1% | -26,7% | -36,1% | -12,6% | 15,7% | 7,2% | 12,9% | 15,9% | 17,5% | 20,7% | 21,4% | 25,8% | 15,8% | 23,9% | 11,7% | 14,7% | 19,3% | 23,1% | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | -94,1% | -5,1% | -59,4% | -52,8% | -23,0% | 8,9% | 3,3% | 20,6% | 3,5% | 4,4% | 6,1% | 7,5% | 9,4% | 5,7% | 7,2% | -3,6% | 3,0% | 5,5% | 7,8% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,1% | -40,3% | -32,1% | 9,2% | -29,6% | -7,6% | -0,3% | -15,5% | 2,8% | -9,9% | -0,7% | -34,7% | -19,9% | 20,7% | -22,2% | 11,4% | -3,8% | -3,4% | 44,2% | 24,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |