002063YGsoft Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,53 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,88 Mr | 元4,44 Mr | 元4,26 Mr | 元3,92 Mr | 元3,49 Mr | 元3,15 Mr | 元2,91 Mr | 元2,69 Mr | 元2,49 Mr | 元2,33 Mr | 元2,04 Mr | 元1,92 Mr | 元1,82 Mr | 元1,39 Mr | 元1,10 Mr | 元915,94 Mn | 元609,16 Mn | 元437,41 Mn | 元397,61 Mn | 元362,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元748,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元82,40 Mn | 元58,63 Mn | 元68,41 Mn | 元20,46 Mn | 元15,37 Mn | 元8,24 Mn | 元10,45 Mn | 元75,40 Mn | 元113,77 Mn | 元175,53 Mn | 元93,08 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元18,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,58 Mr | 元2,38 Mr | 元2,37 Mr | 元2,11 Mr | 元1,90 Mr | 元1,68 Mr | 元1,55 Mr | 元1,27 Mr | 元1,17 Mr | 元1,09 Mr | 元906,05 Mn | 元809,91 Mn | 元921,40 Mn | 元756,99 Mn | 元631,69 Mn | 元473,02 Mn | 元305,71 Mn | 元213,91 Mn | 元155,47 Mn | 元124,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,15 Mr | 元1,13 Mr | 元1,24 Mr | 元1,11 Mr | 元1,06 Mr | 元983,19 Mn | 元968,45 Mn | 元805,02 Mn | 元770,99 Mn | 元655,75 Mn | 元548,11 Mn | 元577,78 Mn | 元718,73 Mn | 元573,12 Mn | 元479,60 Mn | 元348,05 Mn | 元246,28 Mn | 元168,00 Mn | 元122,56 Mn | 元93,83 Mn |
| FAVÖK | 元498,23 Mn | 元519,46 Mn | 元481,90 Mn | 元392,87 Mn | 元373,51 Mn | 元289,88 Mn | 元214,88 Mn | 元181,75 Mn | 元170,30 Mn | 元161,14 Mn | 元89,53 Mn | 元152,26 Mn | 元318,54 Mn | 元258,63 Mn | 元210,46 Mn | 元150,55 Mn | 元115,75 Mn | 元71,67 Mn | 元44,91 Mn | 元40,06 Mn |
| Net Kâr | 元300,06 Mn | 元292,92 Mn | 元344,19 Mn | 元322,63 Mn | 元305,39 Mn | 元262,89 Mn | 元226,71 Mn | 元194,70 Mn | 元172,27 Mn | 元131,37 Mn | 元121,23 Mn | 元190,57 Mn | 元340,95 Mn | 元288,00 Mn | 元211,76 Mn | 元191,30 Mn | 元115,57 Mn | 元74,00 Mn | 元55,51 Mn | 元38,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,15 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,10 | 0,18 | 0,16 | 0,12 | 0,11 | 0,06 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元343,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元248,40 Mn | 元187,40 Mn | -元129,75 Mn | -元32,05 Mn | -元14,65 Mn | 元69,93 Mn | 元138,30 Mn | 元118,23 Mn | 元59,28 Mn | 元70,37 Mn | 元8,03 Mn | 元70,32 Mn | 元195,77 Mn | 元258,43 Mn | 元90,16 Mn | 元213,87 Mn | 元125,59 Mn | 元47,80 Mn | 元54,77 Mn | 元33,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元33,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 1,3% | 1,6% | 0,5% | 0,4% | 0,3% | 0,4% | 2,8% | 4,6% | 7,5% | 4,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,54 | 0,56 | 0,54 | 0,55 | 0,53 | 0,53 | 0,47 | 0,47 | 0,47 | 0,45 | 0,42 | 0,50 | 0,54 | 0,57 | 0,52 | 0,50 | 0,49 | 0,39 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,58 | 0,57 | 0,51 | 0,46 | 0,41 | 0,38 | 0,31 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,20 | 0,22 | 0,18 | 0,15 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,5% | 47,3% | 52,1% | 52,4% | 55,5% | 58,5% | 62,5% | 63,4% | 65,8% | 60,4% | 60,5% | 71,3% | 78,0% | 75,7% | 75,9% | 73,6% | 80,6% | 78,5% | 78,8% | 75,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 21,8% | 20,3% | 18,6% | 19,6% | 17,2% | 13,9% | 14,3% | 14,5% | 14,8% | 9,9% | 18,8% | 34,6% | 34,2% | 33,3% | 31,8% | 37,9% | 33,5% | 28,9% | 32,1% |
| Net Kâr Marjı | 11,6% | 12,3% | 14,5% | 15,3% | 16,0% | 15,6% | 14,6% | 15,3% | 14,7% | 12,1% | 13,4% | 23,5% | 37,0% | 38,0% | 33,5% | 40,4% | 37,8% | 34,6% | 35,7% | 31,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,6% | 7,9% | -5,5% | -1,5% | -0,8% | 4,2% | 8,9% | 9,3% | 5,1% | 6,5% | 0,9% | 8,7% | 21,2% | 34,1% | 14,3% | 45,2% | 41,1% | 22,3% | 35,2% | 26,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |