002075Jiangsu Shagang Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,38 Mr | 元24,36 Mr | 元23,98 Mr | 元16,86 Mr | 元15,39 Mr | 元13,19 Mr | 元11,51 Mr | 元11,56 Mr | 元9,66 Mr | 元7,84 Mr | 元6,55 Mr | 元7,14 Mr | 元8,38 Mr | 元8,15 Mr | 元10,19 Mr | 元11,65 Mr | 元787,70 Mn | 元905,27 Mn | 元2,31 Mr | 元1,98 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元11,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,91 Mr | 元11,12 Mr | 元10,81 Mr | 元3,55 Mr | 元2,48 Mr | 元1,86 Mr | 元1,22 Mr | 元1,11 Mr | 元631,06 Mn | 元414,25 Mn | 元638,81 Mn | 元1,03 Mr | 元2,11 Mr | 元1,92 Mr | 元3,64 Mr | 元4,73 Mr | 元697,54 Mn | 元744,77 Mn | 元1,60 Mr | 元1,05 Mr |
| Net Borç† | -元2,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,11 Mr | 元14,46 Mr | 元15,60 Mr | 元18,15 Mr | 元18,45 Mr | 元14,39 Mr | 元13,45 Mr | 元14,65 Mr | 元12,34 Mr | 元7,56 Mr | 元7,33 Mr | 元10,27 Mr | 元10,76 Mr | 元12,11 Mr | 元14,95 Mr | 元12,53 Mr | 元32,91 Mn | 元1,37 Mr | 元2,81 Mr | 元2,88 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,12 Mr | 元683,05 Mn | 元938,56 Mn | 元1,48 Mr | 元3,21 Mr | 元1,79 Mr | 元1,32 Mr | 元3,19 Mr | 元2,14 Mr | 元833,11 Mn | 元264,93 Mn | 元579,44 Mn | 元479,80 Mn | 元496,28 Mn | 元1,26 Mr | 元1,38 Mr | -元7,23 Mn | -元56,89 Mn | -元31,69 Mn | 元161,63 Mn |
| FAVÖK | 元1,16 Mr | 元592,98 Mn | 元728,23 Mn | 元1,13 Mr | 元2,83 Mr | 元1,86 Mr | 元1,33 Mr | 元3,17 Mr | 元2,31 Mr | 元1,03 Mr | 元409,75 Mn | 元780,47 Mn | 元666,10 Mn | 元691,81 Mn | 元1,44 Mr | 元1,57 Mr | -元44,17 Mn | -元84,83 Mn | -元33,02 Mn | 元152,24 Mn |
| Net Kâr | 元267,42 Mn | 元162,58 Mn | 元225,03 Mn | 元453,10 Mn | 元1,11 Mr | 元649,52 Mn | 元528,86 Mn | 元1,18 Mr | 元704,80 Mn | 元220,00 Mn | -元80,62 Mn | 元35,22 Mn | 元28,24 Mn | 元22,70 Mn | 元277,66 Mn | 元357,89 Mn | -元163,23 Mn | -元512,01 Mn | -元178,75 Mn | 元50,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,07 | 0,10 | 0,21 | 0,51 | 0,30 | 0,24 | 0,53 | 0,32 | 0,10 | -0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,13 | 0,21 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元512,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,15 Mr | 元218,34 Mn | -元635,06 Mn | 元387,48 Mn | 元2,34 Mr | 元1,67 Mr | 元260,42 Mn | 元2,57 Mr | 元1,69 Mr | 元190,10 Mn | 元542,04 Mn | 元1,49 Mr | -元51,18 Mn | 元996,69 Mn | -元101,83 Mn | 元2,26 Mr | 元66,56 Mn | 元14,29 Mn | -元398,52 Mn | -元133,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元448,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,8% | 45,7% | 45,1% | 21,0% | 16,1% | 14,1% | 10,6% | 9,6% | 6,5% | 5,3% | 9,8% | 14,5% | 25,2% | 23,5% | 35,7% | 40,6% | 88,6% | 82,3% | 69,1% | 52,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,59 | 0,65 | 1,08 | 1,20 | 1,09 | 1,17 | 1,27 | 1,28 | 0,96 | 1,12 | 1,44 | 1,28 | 1,49 | 1,47 | 1,08 | 0,04 | 1,51 | 1,22 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 1,40 | 1,51 | 1,76 | 1,79 | 1,40 | 1,30 | 1,42 | 1,20 | 0,73 | 0,71 | 1,00 | 1,04 | 1,17 | 1,45 | 1,22 | 0,00 | 0,13 | 0,27 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,5% | 4,7% | 6,0% | 8,2% | 17,4% | 12,4% | 9,8% | 21,8% | 17,3% | 11,0% | 3,6% | 5,6% | 4,5% | 4,1% | 8,4% | 11,0% | -22,0% | -4,2% | -1,1% | 5,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 4,1% | 4,7% | 6,2% | 15,3% | 12,9% | 9,9% | 21,7% | 18,7% | 13,6% | 5,6% | 7,6% | 6,2% | 5,7% | 9,6% | 12,5% | -134,2% | -6,2% | -1,2% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 1,1% | 1,4% | 2,5% | 6,0% | 4,5% | 3,9% | 8,0% | 5,7% | 2,9% | -1,1% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 1,9% | 2,9% | -496,0% | -37,5% | -6,4% | 1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,8% | 1,5% | -4,1% | 2,1% | 12,7% | 11,6% | 1,9% | 17,6% | 13,7% | 2,5% | 7,4% | 14,5% | -0,5% | 8,2% | -0,7% | 18,0% | 202,3% | 1,0% | -14,2% | -4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,98 | -%1,83 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,19 | -%4,58 | |
| BYD Company Limited Class A | 80,63 | -%0,99 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,60 | -%0,12 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 314,98 | -%4,78 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 576,30 | -%1,79 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,68 | -%2,80 |