002077Jiangsu Dagang Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,17 Mr | 元4,17 Mr | 元4,28 Mr | 元4,43 Mr | 元4,46 Mr | 元4,50 Mr | 元5,62 Mr | 元7,21 Mr | 元7,31 Mr | 元6,92 Mr | 元5,27 Mr | 元5,53 Mr | 元5,89 Mr | 元4,98 Mr | 元4,50 Mr | 元3,13 Mr | 元2,30 Mr | 元1,86 Mr | 元1,59 Mr | 元1,17 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元280,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元684,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元446,23 Mn | 元523,00 Mn | 元626,02 Mn | 元560,12 Mn | 元655,98 Mn | 元984,83 Mn | 元2,26 Mr | 元2,90 Mr | 元2,49 Mr | 元2,40 Mr | 元2,76 Mr | 元3,23 Mr | 元3,73 Mr | 元2,99 Mr | 元2,68 Mr | 元1,58 Mr | 元1,11 Mr | 元736,69 Mn | 元470,98 Mn | 元303,95 Mn |
| Net Borç† | 元165,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元354,48 Mn | 元335,86 Mn | 元420,37 Mn | 元567,14 Mn | 元672,05 Mn | 元819,52 Mn | 元927,57 Mn | 元1,66 Mr | 元1,31 Mr | 元1,36 Mr | 元1,03 Mr | 元1,51 Mr | 元2,53 Mr | 元2,14 Mr | 元2,46 Mr | 元1,93 Mr | 元1,09 Mr | 元1,05 Mr | 元1,23 Mr | 元910,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元57,03 Mn | 元33,84 Mn | 元47,05 Mn | 元120,23 Mn | 元167,55 Mn | 元301,21 Mn | -元66,62 Mn | -元13,31 Mn | 元308,79 Mn | 元278,69 Mn | 元156,00 Mn | 元369,56 Mn | 元424,50 Mn | 元369,80 Mn | 元309,30 Mn | 元198,21 Mn | -元15,78 Mn | 元113,53 Mn | 元167,16 Mn | 元137,01 Mn |
| FAVÖK | 元109,09 Mn | 元147,41 Mn | 元96,78 Mn | 元170,83 Mn | 元192,04 Mn | 元297,72 Mn | -元232,82 Mn | -元79,37 Mn | 元295,89 Mn | 元224,34 Mn | 元142,92 Mn | 元397,90 Mn | 元396,70 Mn | 元359,62 Mn | 元278,93 Mn | 元166,55 Mn | -元78,51 Mn | 元81,47 Mn | 元129,53 Mn | 元99,35 Mn |
| Net Kâr | 元53,14 Mn | 元23,63 Mn | 元88,39 Mn | 元49,33 Mn | 元136,14 Mn | 元97,87 Mn | -元475,33 Mn | -元570,42 Mn | 元33,63 Mn | 元41,59 Mn | -元18,43 Mn | 元38,53 Mn | 元54,10 Mn | 元65,87 Mn | 元64,92 Mn | 元62,52 Mn | 元2,71 Mn | 元2,25 Mn | 元73,90 Mn | 元55,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,04 | 0,15 | 0,09 | 0,23 | 0,17 | -0,82 | -0,98 | 0,06 | 0,08 | -0,05 | 0,15 | 0,21 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元14,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元94,72 Mn | 元123,65 Mn | 元65,89 Mn | -元71,26 Mn | 元184,18 Mn | 元247,74 Mn | 元240,78 Mn | 元15,17 Mn | -元413,74 Mn | -元432,51 Mn | 元293,79 Mn | -元15,70 Mn | -元491,10 Mn | -元499,38 Mn | -元815,14 Mn | -元474,26 Mn | 元49,84 Mn | -元189,78 Mn | -元208,28 Mn | -元17,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元31,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,7% | 12,5% | 14,6% | 12,6% | 14,7% | 21,9% | 40,2% | 40,2% | 34,1% | 34,7% | 52,5% | 58,3% | 63,4% | 59,9% | 59,6% | 50,4% | 48,5% | 39,7% | 29,6% | 25,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,08 | 0,10 | 0,13 | 0,15 | 0,18 | 0,16 | 0,23 | 0,18 | 0,20 | 0,20 | 0,27 | 0,43 | 0,43 | 0,55 | 0,62 | 0,47 | 0,56 | 0,77 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,10 | 0,12 | 0,16 | 0,19 | 0,24 | 0,27 | 0,48 | 0,38 | 0,39 | 0,30 | 0,44 | 0,73 | 0,62 | 0,71 | 0,56 | 0,31 | 0,30 | 0,35 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 10,1% | 11,2% | 21,2% | 24,9% | 36,8% | -7,2% | -0,8% | 23,6% | 20,5% | 15,1% | 24,4% | 16,8% | 17,3% | 12,6% | 10,3% | -1,4% | 10,8% | 13,6% | 15,0% |
| FAVÖK Marjı | 30,8% | 43,9% | 23,0% | 30,1% | 28,6% | 36,3% | -25,1% | -4,8% | 22,6% | 16,5% | 13,9% | 26,3% | 15,7% | 16,8% | 11,3% | 8,6% | -7,2% | 7,8% | 10,6% | 10,9% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | 7,0% | 21,0% | 8,7% | 20,3% | 11,9% | -51,2% | -34,3% | 2,6% | 3,1% | -1,8% | 2,5% | 2,1% | 3,1% | 2,6% | 3,2% | 0,2% | 0,2% | 6,0% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,7% | 36,8% | 15,7% | -12,6% | 27,4% | 30,2% | 26,0% | 0,9% | -31,6% | -31,8% | 28,5% | -1,0% | -19,4% | -23,4% | -33,1% | -24,6% | 4,6% | -18,1% | -17,0% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |