002084Guangzhou Seagull Kitchen and Bath Products Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $510,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,07 Mr | 元3,50 Mr | 元3,70 Mr | 元4,19 Mr | 元4,62 Mr | 元4,11 Mr | 元3,02 Mr | 元2,87 Mr | 元2,44 Mr | 元1,87 Mr | 元1,84 Mr | 元1,69 Mr | 元1,67 Mr | 元1,68 Mr | 元1,63 Mr | 元1,62 Mr | 元1,53 Mr | 元1,50 Mr | 元1,39 Mr | 元1,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元699,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元998,97 Mn | 元1,13 Mr | 元1,22 Mr | 元1,34 Mr | 元1,41 Mr | 元1,04 Mr | 元678,38 Mn | 元808,86 Mn | 元372,52 Mn | 元297,84 Mn | 元364,36 Mn | 元562,89 Mn | 元491,74 Mn | 元558,83 Mn | 元538,14 Mn | 元477,02 Mn | 元425,13 Mn | 元382,22 Mn | 元400,97 Mn | 元206,67 Mn |
| Net Borç† | 元246,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,61 Mr | 元2,85 Mr | 元2,89 Mr | 元3,28 Mr | 元4,11 Mr | 元3,32 Mr | 元2,55 Mr | 元2,21 Mr | 元2,06 Mr | 元1,77 Mr | 元1,70 Mr | 元1,64 Mr | 元1,67 Mr | 元1,64 Mr | 元1,48 Mr | 元1,67 Mr | 元1,20 Mr | 元1,65 Mr | 元1,71 Mr | 元1,55 Mr |
| Brüt Kâr | 元300,02 Mn | 元349,41 Mn | 元408,63 Mn | 元453,08 Mn | 元682,91 Mn | 元744,67 Mn | 元565,50 Mn | 元388,45 Mn | 元416,03 Mn | 元368,87 Mn | 元332,63 Mn | 元398,05 Mn | 元366,59 Mn | 元347,93 Mn | 元306,88 Mn | 元369,02 Mn | 元256,32 Mn | 元254,59 Mn | 元273,11 Mn | 元311,71 Mn |
| FAVÖK | 元55,66 Mn | 元22,38 Mn | -元102,60 Mn | 元172,27 Mn | 元180,39 Mn | 元340,66 Mn | 元266,59 Mn | 元157,34 Mn | 元204,72 Mn | 元133,99 Mn | 元133,91 Mn | 元160,67 Mn | 元146,32 Mn | 元122,36 Mn | 元109,70 Mn | 元171,62 Mn | 元128,70 Mn | 元152,52 Mn | 元180,02 Mn | 元208,69 Mn |
| Net Kâr | -元118,10 Mn | -元123,81 Mn | -元232,53 Mn | 元47,41 Mn | 元85,62 Mn | 元152,20 Mn | 元130,89 Mn | 元41,95 Mn | 元91,96 Mn | 元84,98 Mn | 元46,14 Mn | 元41,15 Mn | 元40,35 Mn | 元35,36 Mn | 元8,57 Mn | 元74,09 Mn | 元17,62 Mn | 元47,98 Mn | 元94,86 Mn | 元116,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | -0,19 | -0,36 | 0,07 | 0,13 | 0,23 | 0,20 | 0,06 | 0,14 | 0,14 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,02 | 0,13 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元151,97 Mn | 元48,87 Mn | 元259,85 Mn | 元157,04 Mn | -元210,13 Mn | -元13,94 Mn | 元8,82 Mn | -元97,38 Mn | 元72,36 Mn | 元137,12 Mn | 元122,37 Mn | 元94,84 Mn | 元61,32 Mn | 元31,54 Mn | 元44,03 Mn | -元23,88 Mn | 元58,80 Mn | -元80,32 Mn | -元167,40 Mn | -元8,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元95,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,6% | 32,2% | 32,9% | 31,9% | 30,4% | 25,4% | 22,4% | 28,2% | 15,3% | 15,9% | 19,8% | 33,4% | 29,5% | 33,2% | 33,0% | 29,5% | 27,7% | 25,5% | 28,9% | 17,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,81 | 0,78 | 0,78 | 0,89 | 0,81 | 0,84 | 0,77 | 0,84 | 0,95 | 0,93 | 0,97 | 1,00 | 0,98 | 0,91 | 1,03 | 0,78 | 1,10 | 1,24 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,72 | 1,88 | 1,90 | 2,16 | 2,71 | 2,19 | 1,68 | 1,46 | 1,36 | 1,17 | 1,12 | 1,08 | 1,10 | 1,08 | 0,98 | 1,10 | 0,79 | 1,09 | 1,13 | 1,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,5% | 12,3% | 14,2% | 13,8% | 16,6% | 22,4% | 22,2% | 17,6% | 20,2% | 20,9% | 19,5% | 24,3% | 22,0% | 21,2% | 20,7% | 22,2% | 21,4% | 15,4% | 16,0% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,1% | 0,8% | -3,6% | 5,3% | 4,4% | 10,3% | 10,5% | 7,1% | 10,0% | 7,6% | 7,9% | 9,8% | 8,8% | 7,4% | 7,4% | 10,3% | 10,7% | 9,2% | 10,5% | 13,5% |
| Net Kâr Marjı | -4,5% | -4,4% | -8,1% | 1,4% | 2,1% | 4,6% | 5,1% | 1,9% | 4,5% | 4,8% | 2,7% | 2,5% | 2,4% | 2,2% | 0,6% | 4,4% | 1,5% | 2,9% | 5,5% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 1,7% | 9,0% | 4,8% | -5,1% | -0,4% | 0,3% | -4,4% | 3,5% | 7,8% | 7,2% | 5,8% | 3,7% | 1,9% | 3,0% | -1,4% | 4,9% | -4,9% | -9,8% | -0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |