002086Shandong Oriental Ocean Sci-Tech Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $587,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,62 Mr | 元1,82 Mr | 元2,71 Mr | 元2,00 Mr | 元2,65 Mr | 元3,38 Mr | 元3,75 Mr | 元4,16 Mr | 元4,05 Mr | 元3,85 Mr | 元3,78 Mr | 元2,65 Mr | 元2,52 Mr | 元2,34 Mr | 元2,13 Mr | 元1,89 Mr | 元1,63 Mr | 元1,59 Mr | 元844,63 Mn | 元671,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元234,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元240,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元67,60 Mn | 元116,28 Mn | 元758,37 Mn | 元565,42 Mn | 元646,27 Mn | 元815,38 Mn | 元990,44 Mn | 元967,75 Mn | 元841,74 Mn | 元785,81 Mn | 元761,50 Mn | 元981,15 Mn | 元891,00 Mn | 元698,00 Mn | 元493,90 Mn | 元575,10 Mn | 元410,77 Mn | 元456,22 Mn | 元308,44 Mn | 元155,50 Mn |
| Net Borç† | -元167,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元356,04 Mn | 元340,11 Mn | 元436,50 Mn | 元627,26 Mn | 元388,68 Mn | 元427,76 Mn | 元576,86 Mn | 元724,92 Mn | 元778,04 Mn | 元699,27 Mn | 元674,26 Mn | 元604,19 Mn | 元614,47 Mn | 元674,14 Mn | 元750,28 Mn | 元623,38 Mn | 元473,02 Mn | 元551,63 Mn | 元454,90 Mn | 元265,73 Mn |
| Brüt Kâr | -元21,88 Mn | -元37,38 Mn | 元24,37 Mn | 元113,96 Mn | -元23,60 Mn | -元24,44 Mn | 元9,58 Mn | 元148,06 Mn | 元186,39 Mn | 元154,75 Mn | 元161,05 Mn | 元136,45 Mn | 元148,05 Mn | 元192,29 Mn | 元178,40 Mn | 元141,97 Mn | 元107,06 Mn | 元111,77 Mn | 元75,23 Mn | 元59,50 Mn |
| FAVÖK | -元78,39 Mn | -元85,88 Mn | -元346,33 Mn | -元676,40 Mn | -元626,56 Mn | -元244,59 Mn | -元697,71 Mn | -元180,24 Mn | 元185,82 Mn | 元159,92 Mn | 元185,71 Mn | 元161,60 Mn | 元180,59 Mn | 元216,54 Mn | 元191,49 Mn | 元154,37 Mn | 元98,05 Mn | 元107,20 Mn | 元70,72 Mn | 元53,36 Mn |
| Net Kâr | -元152,68 Mn | -元190,38 Mn | 元1,75 Mr | -元1,58 Mr | -元1,02 Mr | -元299,41 Mn | -元1,02 Mr | -元788,15 Mn | 元124,05 Mn | 元76,62 Mn | 元49,96 Mn | 元41,60 Mn | 元57,01 Mn | 元99,18 Mn | 元95,50 Mn | 元73,36 Mn | 元55,30 Mn | 元45,88 Mn | 元38,33 Mn | 元31,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,10 | 0,89 | -2,10 | -1,35 | -0,40 | -1,35 | -1,08 | 0,18 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,12 | 0,20 | 0,20 | 0,15 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元15,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元129,03 Mn | -元221,05 Mn | -元61,82 Mn | -元72,92 Mn | 元6,99 Mn | 元217,80 Mn | -元16,86 Mn | -元990,17 Mn | -元265,35 Mn | -元36,96 Mn | 元14,86 Mn | -元99,23 Mn | -元80,23 Mn | -元68,64 Mn | -元116,37 Mn | -元143,09 Mn | -元243,22 Mn | -元300,53 Mn | -元262,17 Mn | -元83,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,2% | 6,4% | 28,0% | 28,2% | 24,4% | 24,1% | 26,4% | 23,2% | 20,8% | 20,4% | 20,2% | 37,0% | 35,3% | 29,8% | 23,2% | 30,5% | 25,1% | 28,6% | 36,5% | 23,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,19 | 0,16 | 0,31 | 0,15 | 0,13 | 0,15 | 0,17 | 0,19 | 0,18 | 0,18 | 0,23 | 0,24 | 0,29 | 0,35 | 0,33 | 0,29 | 0,35 | 0,54 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,26 | 0,34 | 0,49 | 0,30 | 0,33 | 0,45 | 0,56 | 0,61 | 0,54 | 0,52 | 0,47 | 0,48 | 0,52 | 0,58 | 0,48 | 0,37 | 0,43 | 0,35 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -6,1% | -11,0% | 5,6% | 18,2% | -6,1% | -5,7% | 1,7% | 20,4% | 24,0% | 22,1% | 23,9% | 22,6% | 24,1% | 28,5% | 23,8% | 22,8% | 22,6% | 20,3% | 16,5% | 22,4% |
| FAVÖK Marjı | -22,0% | -25,2% | -79,3% | -107,8% | -161,2% | -57,2% | -120,9% | -24,9% | 23,9% | 22,9% | 27,5% | 26,7% | 29,4% | 32,1% | 25,5% | 24,8% | 20,7% | 19,4% | 15,5% | 20,1% |
| Net Kâr Marjı | -42,9% | -56,0% | 400,8% | -252,7% | -262,2% | -70,0% | -177,0% | -108,7% | 15,9% | 11,0% | 7,4% | 6,9% | 9,3% | 14,7% | 12,7% | 11,8% | 11,7% | 8,3% | 8,4% | 12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -36,2% | -65,0% | -14,2% | -11,6% | 1,8% | 50,9% | -2,9% | -136,6% | -34,1% | -5,3% | 2,2% | -16,4% | -13,1% | -10,2% | -15,5% | -23,0% | -51,4% | -54,5% | -57,6% | -31,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |