002091Jiangsu Guotai International Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,85 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元46,96 Mr | 元45,34 Mr | 元43,14 Mr | 元39,60 Mr | 元34,57 Mr | 元25,90 Mr | 元23,52 Mr | 元21,61 Mr | 元18,77 Mr | 元14,20 Mr | 元12,93 Mr | 元2,87 Mr | 元2,19 Mr | 元2,01 Mr | 元1,85 Mr | 元1,68 Mr | 元1,34 Mr | 元1,29 Mr | 元1,08 Mr | 元1,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元14,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元24,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元22,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,96 Mr | 元12,60 Mr | 元12,37 Mr | 元10,98 Mr | 元11,19 Mr | 元6,23 Mr | 元5,61 Mr | 元4,78 Mr | 元4,06 Mr | 元3,44 Mr | 元3,55 Mr | 元277,37 Mn | 元40,10 Mn | 元28,92 Mn | 元79,38 Mn | 元28,54 Mn | 元72,95 Mn | 元88,70 Mn | 元104,04 Mn | 元161,85 Mn |
| Net Borç† | -元10,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元39,42 Mr | 元38,93 Mr | 元37,15 Mr | 元42,69 Mr | 元39,33 Mr | 元30,12 Mr | 元39,30 Mr | 元36,83 Mr | 元34,52 Mr | 元29,72 Mr | 元27,73 Mr | 元6,05 Mr | 元5,60 Mr | 元4,82 Mr | 元4,50 Mr | 元3,96 Mr | 元2,64 Mr | 元3,12 Mr | 元3,02 Mr | 元3,14 Mr |
| Brüt Kâr | 元6,16 Mr | 元5,61 Mr | 元6,07 Mr | 元5,91 Mr | 元4,61 Mr | 元4,47 Mr | 元4,51 Mr | 元4,51 Mr | 元3,85 Mr | 元3,42 Mr | 元2,74 Mr | 元784,08 Mn | 元642,13 Mn | 元573,43 Mn | 元530,91 Mn | 元466,37 Mn | 元374,45 Mn | 元322,33 Mn | 元291,53 Mn | 元284,30 Mn |
| FAVÖK | 元3,39 Mr | 元2,81 Mr | 元3,49 Mr | 元3,47 Mr | 元2,65 Mr | 元2,15 Mr | 元1,96 Mr | 元1,98 Mr | 元1,58 Mr | 元1,40 Mr | 元965,47 Mn | 元321,53 Mn | 元260,41 Mn | 元279,06 Mn | 元283,43 Mn | 元232,07 Mn | 元212,65 Mn | 元153,13 Mn | 元151,61 Mn | 元146,73 Mn |
| Net Kâr | 元1,29 Mr | 元1,11 Mr | 元1,60 Mr | 元1,72 Mr | 元1,24 Mr | 元977,67 Mn | 元945,06 Mn | 元1,02 Mr | 元774,30 Mn | 元540,74 Mn | 元422,42 Mn | 元204,42 Mn | 元169,18 Mn | 元191,38 Mn | 元196,52 Mn | 元177,28 Mn | 元147,53 Mn | 元127,56 Mn | 元80,54 Mn | 元73,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,67 | 0,59 | 0,83 | 0,97 | 0,73 | 0,63 | 0,60 | 0,65 | 0,50 | 0,57 | 0,35 | 0,29 | 0,24 | 0,27 | 0,28 | 0,25 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元59,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,52 Mr | 元471,50 Mn | 元1,41 Mr | 元2,70 Mr | -元992,13 Mn | 元3,07 Mr | 元1,64 Mr | 元1,42 Mr | -元409,34 Mn | 元891,39 Mn | 元361,03 Mn | -元27,61 Mn | 元87,59 Mn | 元242,17 Mn | 元150,03 Mn | -元65,04 Mn | 元23,37 Mn | 元149,36 Mn | -元15,48 Mn | 元78,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,6% | 27,8% | 28,7% | 27,7% | 32,4% | 24,1% | 23,9% | 22,1% | 21,6% | 24,2% | 27,5% | 9,7% | 1,8% | 1,4% | 4,3% | 1,7% | 5,4% | 6,9% | 9,6% | 15,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,86 | 0,86 | 1,08 | 1,14 | 1,16 | 1,67 | 1,70 | 1,84 | 2,09 | 2,14 | 2,11 | 2,56 | 2,40 | 2,43 | 2,35 | 1,96 | 2,42 | 2,80 | 2,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,73 | 1,71 | 1,63 | 1,88 | 1,73 | 1,32 | 1,73 | 1,62 | 1,52 | 1,31 | 1,22 | 0,27 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,17 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,6% | 14,4% | 16,3% | 13,8% | 11,7% | 14,8% | 11,5% | 12,2% | 11,1% | 11,5% | 9,9% | 13,0% | 11,5% | 11,9% | 11,8% | 11,8% | 14,2% | 10,3% | 9,6% | 9,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 7,2% | 9,4% | 8,1% | 6,7% | 7,1% | 5,0% | 5,4% | 4,6% | 4,7% | 3,5% | 5,3% | 4,7% | 5,8% | 6,3% | 5,9% | 8,1% | 4,9% | 5,0% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 2,8% | 4,3% | 4,0% | 3,1% | 3,2% | 2,4% | 2,8% | 2,2% | 1,8% | 1,5% | 3,4% | 3,0% | 4,0% | 4,4% | 4,5% | 5,6% | 4,1% | 2,7% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,9% | 1,2% | 3,8% | 6,3% | -2,5% | 10,2% | 4,2% | 3,9% | -1,2% | 3,0% | 1,3% | -0,5% | 1,6% | 5,0% | 3,3% | -1,6% | 0,9% | 4,8% | -0,5% | 2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |