002093Guomai Technologies, Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,58 Mr | 元4,32 Mr | 元4,43 Mr | 元4,33 Mr | 元4,19 Mr | 元4,06 Mr | 元4,37 Mr | 元4,52 Mr | 元4,68 Mr | 元4,66 Mr | 元2,85 Mr | 元2,41 Mr | 元2,28 Mr | 元2,11 Mr | 元1,86 Mr | 元1,48 Mr | 元860,24 Mn | 元779,20 Mn | 元542,84 Mn | 元385,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元101,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元716,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元81,09 Mn | 元91,13 Mn | 元97,14 Mn | 元99,14 Mn | 元422,49 Mn | 元820,33 Mn | 元888,04 Mn | 元1,17 Mr | 元889,54 Mn | 元832,77 Mn | 元786,00 Mn | 元591,91 Mn | 元454,77 Mn | 元175,63 Mn | 元129,44 Mn | 元130,82 Mn | 元101,63 Mn | 元30,00 Mn |
| Net Borç† | -元918,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元588,10 Mn | 元543,37 Mn | 元532,02 Mn | 元512,82 Mn | 元466,27 Mn | 元429,17 Mn | 元509,02 Mn | 元925,57 Mn | 元1,51 Mr | 元1,23 Mr | 元490,51 Mn | 元455,50 Mn | 元374,40 Mn | 元727,35 Mn | 元841,19 Mn | 元747,42 Mn | 元646,88 Mn | 元505,74 Mn | 元266,66 Mn | 元200,01 Mn |
| Brüt Kâr | 元221,77 Mn | 元197,71 Mn | 元222,32 Mn | 元221,19 Mn | 元272,87 Mn | 元241,90 Mn | 元236,69 Mn | 元276,95 Mn | 元462,66 Mn | 元304,39 Mn | 元248,84 Mn | 元266,12 Mn | 元262,96 Mn | 元315,01 Mn | 元334,65 Mn | 元289,45 Mn | 元293,59 Mn | 元247,15 Mn | 元121,75 Mn | 元85,72 Mn |
| FAVÖK | 元228,04 Mn | 元191,62 Mn | 元150,40 Mn | 元108,19 Mn | 元118,62 Mn | 元108,87 Mn | 元110,55 Mn | 元106,55 Mn | 元169,26 Mn | 元85,30 Mn | 元80,62 Mn | 元78,23 Mn | 元77,37 Mn | 元93,98 Mn | 元144,75 Mn | 元135,75 Mn | 元133,74 Mn | 元125,31 Mn | 元62,87 Mn | 元46,56 Mn |
| Net Kâr | 元176,68 Mn | 元168,61 Mn | 元104,46 Mn | 元71,59 Mn | 元97,81 Mn | 元80,87 Mn | 元106,65 Mn | 元130,24 Mn | 元162,80 Mn | 元77,31 Mn | 元41,99 Mn | 元54,62 Mn | 元108,44 Mn | 元71,12 Mn | 元115,41 Mn | 元103,08 Mn | 元93,13 Mn | 元77,48 Mn | 元55,49 Mn | 元31,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,17 | 0,10 | 0,07 | 0,10 | 0,08 | 0,11 | 0,13 | 0,16 | 0,09 | 0,05 | 0,06 | 0,13 | 0,08 | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元173,31 Mn | 元101,29 Mn | -元225,05 Mn | 元84,43 Mn | -元52,89 Mn | -元169,22 Mn | 元170,27 Mn | 元39,97 Mn | 元200,70 Mn | 元101,47 Mn | -元279,51 Mn | -元211,54 Mn | -元377,42 Mn | -元194,90 Mn | 元34,67 Mn | -元31,82 Mn | 元14,19 Mn | -元8,37 Mn | -元121,41 Mn | 元37,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元117,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 1,8% | 2,1% | 2,3% | 2,4% | 9,7% | 18,2% | 19,0% | 25,1% | 31,2% | 34,5% | 34,5% | 28,0% | 24,4% | 11,9% | 15,0% | 16,8% | 18,7% | 7,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,20 | 0,32 | 0,26 | 0,17 | 0,19 | 0,16 | 0,34 | 0,45 | 0,51 | 0,75 | 0,65 | 0,49 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,13 | 0,24 | 0,39 | 0,32 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,19 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,13 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,7% | 36,4% | 41,8% | 43,1% | 58,5% | 56,4% | 46,5% | 29,9% | 30,6% | 24,8% | 50,7% | 58,4% | 70,2% | 43,3% | 39,8% | 38,7% | 45,4% | 48,9% | 45,7% | 42,9% |
| FAVÖK Marjı | 38,8% | 35,3% | 28,3% | 21,1% | 25,4% | 25,4% | 21,7% | 11,5% | 11,2% | 6,9% | 16,4% | 17,2% | 20,7% | 12,9% | 17,2% | 18,2% | 20,7% | 24,8% | 23,6% | 23,3% |
| Net Kâr Marjı | 30,0% | 31,0% | 19,6% | 14,0% | 21,0% | 18,8% | 21,0% | 14,1% | 10,8% | 6,3% | 8,6% | 12,0% | 29,0% | 9,8% | 13,7% | 13,8% | 14,4% | 15,3% | 20,8% | 15,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,5% | 18,6% | -42,3% | 16,5% | -11,3% | -39,4% | 33,5% | 4,3% | 13,3% | 8,3% | -57,0% | -46,4% | -100,8% | -26,8% | 4,1% | -4,3% | 2,2% | -1,7% | -45,5% | 18,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |