002097Sunward Intelligent Equipment Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,98 Mr | 元20,96 Mr | 元20,89 Mr | 元20,58 Mr | 元19,25 Mr | 元17,36 Mr | 元15,70 Mr | 元14,29 Mr | 元12,30 Mr | 元10,17 Mr | 元6,32 Mr | 元6,43 Mr | 元5,64 Mr | 元5,34 Mr | 元4,81 Mr | 元4,34 Mr | 元2,71 Mr | 元2,12 Mr | 元1,42 Mr | 元990,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元15,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元11,42 Mr | 元11,25 Mr | 元11,37 Mr | 元10,74 Mr | 元9,23 Mr | 元7,83 Mr | 元7,47 Mr | 元6,62 Mr | 元5,50 Mr | 元5,16 Mr | 元2,90 Mr | 元2,79 Mr | 元2,44 Mr | 元2,28 Mr | 元1,87 Mr | 元1,85 Mr | 元839,92 Mn | 元572,56 Mn | 元418,32 Mn | 元293,74 Mn |
| Net Borç† | 元9,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,28 Mr | 元7,10 Mr | 元7,23 Mr | 元7,30 Mr | 元11,39 Mr | 元9,34 Mr | 元7,41 Mr | 元5,74 Mr | 元3,94 Mr | 元1,98 Mr | 元1,45 Mr | 元1,83 Mr | 元2,10 Mr | 元1,93 Mr | 元3,08 Mr | 元2,84 Mr | 元1,44 Mr | 元1,25 Mr | 元1,15 Mr | 元637,30 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,85 Mr | 元1,76 Mr | 元1,70 Mr | 元1,23 Mr | 元2,40 Mr | 元2,36 Mr | 元2,02 Mr | 元1,58 Mr | 元1,12 Mr | 元581,61 Mn | 元361,58 Mn | 元429,62 Mn | 元511,81 Mn | 元500,43 Mn | 元755,35 Mn | 元687,94 Mn | 元384,34 Mn | 元330,36 Mn | 元308,27 Mn | 元176,66 Mn |
| FAVÖK | 元472,48 Mn | 元788,74 Mn | 元780,43 Mn | -元588,21 Mn | 元819,88 Mn | 元1,15 Mr | 元968,66 Mn | 元977,44 Mn | 元609,68 Mn | 元293,12 Mn | 元105,78 Mn | 元187,59 Mn | 元185,00 Mn | 元152,81 Mn | 元315,06 Mn | 元307,51 Mn | 元179,88 Mn | 元123,71 Mn | 元189,98 Mn | 元109,20 Mn |
| Net Kâr | 元84,16 Mn | 元73,00 Mn | 元49,99 Mn | -元1,14 Mr | 元318,49 Mn | 元564,93 Mn | 元502,83 Mn | 元429,27 Mn | 元158,50 Mn | 元66,92 Mn | -元29,24 Mn | 元6,54 Mn | 元27,31 Mn | 元9,08 Mn | 元203,20 Mn | 元202,96 Mn | 元105,61 Mn | 元51,87 Mn | 元147,36 Mn | 元81,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,07 | 0,05 | -1,06 | 0,30 | 0,52 | 0,47 | 0,41 | 0,19 | 0,09 | -0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | 0,32 | 0,33 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元259,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元328,13 Mn | 元89,75 Mn | -元818,26 Mn | -元2,05 Mr | -元899,14 Mn | 元1,29 Mr | 元401,93 Mn | -元249,05 Mn | -元590,01 Mn | -元19,05 Mn | -元112,85 Mn | -元49,41 Mn | -元19,37 Mn | -元247,88 Mn | -元173,92 Mn | -元498,73 Mn | -元259,56 Mn | -元348,08 Mn | -元262,60 Mn | -元16,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元717,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,4% | 53,7% | 54,4% | 52,2% | 48,0% | 45,1% | 47,6% | 46,3% | 44,7% | 50,8% | 45,8% | 43,5% | 43,3% | 42,7% | 38,9% | 42,7% | 31,0% | 27,0% | 29,5% | 29,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,34 | 0,35 | 0,35 | 0,59 | 0,54 | 0,47 | 0,40 | 0,32 | 0,19 | 0,23 | 0,29 | 0,37 | 0,36 | 0,64 | 0,65 | 0,53 | 0,59 | 0,81 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,38 | 1,41 | 1,42 | 2,22 | 1,82 | 1,44 | 1,12 | 0,77 | 0,38 | 0,28 | 0,36 | 0,41 | 0,37 | 0,60 | 0,55 | 0,28 | 0,24 | 0,22 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,4% | 24,9% | 23,6% | 16,9% | 21,1% | 25,2% | 27,2% | 27,5% | 28,3% | 29,4% | 25,0% | 23,4% | 24,3% | 26,0% | 24,5% | 24,2% | 26,7% | 26,4% | 26,8% | 27,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 11,1% | 10,8% | -8,1% | 7,2% | 12,3% | 13,1% | 17,0% | 15,5% | 14,8% | 7,3% | 10,2% | 8,8% | 7,9% | 10,2% | 10,8% | 12,5% | 9,9% | 16,5% | 17,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 1,0% | 0,7% | -15,6% | 2,8% | 6,0% | 6,8% | 7,5% | 4,0% | 3,4% | -2,0% | 0,4% | 1,3% | 0,5% | 6,6% | 7,2% | 7,3% | 4,1% | 12,8% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,5% | 1,3% | -11,3% | -28,1% | -7,9% | 13,8% | 5,4% | -4,3% | -15,0% | -1,0% | -7,8% | -2,7% | -0,9% | -12,9% | -5,6% | -17,6% | -18,0% | -27,8% | -22,8% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |