002098Fujian SBS Zipper Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $422,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,28 Mr | 元2,10 Mr | 元1,86 Mr | 元1,85 Mr | 元2,11 Mr | 元2,22 Mr | 元2,04 Mr | 元2,14 Mr | 元3,18 Mr | 元1,46 Mr | 元1,48 Mr | 元1,38 Mr | 元1,32 Mr | 元1,32 Mr | 元1,35 Mr | 元1,33 Mr | 元1,26 Mr | 元1,23 Mr | 元1,20 Mr | 元1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元475,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元756,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元295,31 Mn | 元257,09 Mn | 元243,57 Mn | 元383,54 Mn | 元575,36 Mn | 元926,20 Mn | 元888,25 Mn | 元905,20 Mn | 元986,71 Mn | 元85,00 Mn | 元207,90 Mn | 元489,37 Mn | 元515,34 Mn | 元588,50 Mn | 元529,00 Mn | 元517,35 Mn | 元534,63 Mn | 元530,56 Mn | 元472,00 Mn | 元397,09 Mn |
| Net Borç† | -元190,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,76 Mr | 元2,62 Mr | 元2,04 Mr | 元2,10 Mr | 元2,25 Mr | 元1,58 Mr | 元1,90 Mr | 元2,27 Mr | 元1,85 Mr | 元1,17 Mr | 元1,03 Mr | 元1,04 Mr | 元999,00 Mn | 元926,54 Mn | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元726,96 Mn | 元823,37 Mn | 元819,43 Mn | 元644,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元884,05 Mn | 元836,96 Mn | 元625,93 Mn | 元597,74 Mn | 元712,94 Mn | 元523,40 Mn | 元665,61 Mn | 元749,37 Mn | 元609,36 Mn | 元366,23 Mn | 元293,88 Mn | 元291,89 Mn | 元273,18 Mn | 元230,90 Mn | 元241,99 Mn | 元229,93 Mn | 元187,63 Mn | 元173,66 Mn | 元196,95 Mn | 元153,41 Mn |
| FAVÖK | 元342,50 Mn | 元336,14 Mn | 元238,17 Mn | 元180,32 Mn | 元258,68 Mn | 元194,29 Mn | 元157,91 Mn | 元139,64 Mn | 元263,57 Mn | 元204,26 Mn | 元159,77 Mn | 元180,50 Mn | 元164,82 Mn | 元134,81 Mn | 元154,07 Mn | 元154,30 Mn | 元128,57 Mn | — | 元153,80 Mn | 元125,98 Mn |
| Net Kâr | 元205,84 Mn | 元201,90 Mn | 元120,63 Mn | 元81,85 Mn | 元126,13 Mn | 元200,60 Mn | 元54,50 Mn | -元649,73 Mn | 元118,99 Mn | 元118,50 Mn | 元71,97 Mn | 元78,20 Mn | 元60,61 Mn | 元36,23 Mn | 元64,72 Mn | 元53,29 Mn | 元31,10 Mn | 元20,94 Mn | 元64,82 Mn | 元50,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,58 | 0,56 | 0,34 | 0,23 | 0,35 | 0,56 | 0,15 | -1,81 | 0,33 | 0,33 | 0,23 | 0,25 | 0,20 | 0,12 | 0,21 | 0,17 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元91,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元173,32 Mn | 元109,63 Mn | 元131,88 Mn | 元221,83 Mn | 元36,50 Mn | 元221,83 Mn | 元223,38 Mn | 元256,17 Mn | -元42,21 Mn | 元51,47 Mn | 元46,96 Mn | 元14,66 Mn | 元108,47 Mn | 元120,33 Mn | -元25,81 Mn | 元69,35 Mn | 元41,65 Mn | -元38,38 Mn | -元174,80 Mn | -元7,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元189,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,0% | 12,2% | 13,1% | 20,8% | 27,2% | 41,7% | 43,5% | 42,2% | 31,0% | 5,8% | 14,1% | 35,5% | 39,1% | 44,4% | 39,2% | 38,9% | 42,3% | 43,0% | 39,2% | 39,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,21 | 1,24 | 1,10 | 1,14 | 1,07 | 0,71 | 0,93 | 1,06 | 0,58 | 0,80 | 0,70 | 0,76 | 0,76 | 0,70 | 0,76 | 0,76 | 0,58 | 0,67 | 0,68 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,84 | 1,75 | 1,36 | 1,40 | 1,50 | 1,06 | 1,27 | 1,52 | 1,24 | 0,78 | 0,69 | 0,70 | 0,67 | 0,62 | 0,69 | 0,67 | 0,49 | 0,55 | 0,55 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,0% | 32,0% | 30,7% | 28,5% | 31,6% | 33,1% | 35,0% | 33,0% | 32,9% | 31,3% | 28,4% | 28,0% | 27,3% | 24,9% | 23,5% | 22,7% | 25,8% | 21,1% | 24,0% | 23,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 12,8% | 11,7% | 8,6% | 11,5% | 12,3% | 8,3% | 6,1% | 14,2% | 17,4% | 15,5% | 17,3% | 16,5% | 14,5% | 14,9% | 15,3% | 17,7% | — | 18,8% | 19,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,5% | 7,7% | 5,9% | 3,9% | 5,6% | 12,7% | 2,9% | -28,6% | 6,4% | 10,1% | 7,0% | 7,5% | 6,1% | 3,9% | 6,3% | 5,3% | 4,3% | 2,5% | 7,9% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 4,2% | 6,5% | 10,6% | 1,6% | 14,0% | 11,7% | 11,3% | -2,3% | 4,4% | 4,5% | 1,4% | 10,9% | 13,0% | -2,5% | 6,9% | 5,7% | -4,7% | -21,3% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |