002099Zhejiang Hisoar Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,40 Mr | 元7,46 Mr | 元7,52 Mr | 元8,39 Mr | 元8,02 Mr | 元7,20 Mr | 元6,75 Mr | 元7,04 Mr | 元7,47 Mr | 元6,91 Mr | 元4,83 Mr | 元4,17 Mr | 元2,11 Mr | 元1,92 Mr | 元1,44 Mr | 元1,14 Mr | 元996,27 Mn | 元1,01 Mr | 元949,75 Mn | 元921,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,50 Mr | 元1,51 Mr | 元1,09 Mr | 元1,35 Mr | 元1,14 Mr | 元698,87 Mn | 元438,92 Mn | 元1,13 Mr | 元1,94 Mr | 元1,72 Mr | 元885,49 Mn | 元528,82 Mn | 元1,11 Mr | 元923,59 Mn | 元539,11 Mn | 元332,85 Mn | 元327,69 Mn | 元379,45 Mn | 元306,05 Mn | 元301,66 Mn |
| Net Borç† | 元111,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,85 Mr | 元1,93 Mr | 元2,14 Mr | 元2,70 Mr | 元2,47 Mr | 元2,46 Mr | 元2,91 Mr | 元2,70 Mr | 元2,29 Mr | 元2,43 Mr | 元2,44 Mr | 元1,31 Mr | 元1,16 Mr | 元1,14 Mr | 元1,29 Mr | 元1,07 Mr | 元860,79 Mn | 元1,00 Mr | 元985,88 Mn | 元770,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元377,80 Mn | 元445,29 Mn | 元191,74 Mn | 元632,82 Mn | 元802,28 Mn | 元978,22 Mn | 元1,35 Mr | 元1,10 Mr | 元897,87 Mn | 元973,42 Mn | 元1,05 Mr | 元356,74 Mn | 元183,87 Mn | 元195,47 Mn | 元287,44 Mn | 元264,56 Mn | 元167,28 Mn | 元138,11 Mn | 元141,72 Mn | 元138,66 Mn |
| FAVÖK | 元228,14 Mn | 元202,25 Mn | 元88,87 Mn | 元424,68 Mn | 元410,54 Mn | 元678,85 Mn | 元1,07 Mr | 元854,75 Mn | 元681,90 Mn | 元664,81 Mn | 元780,50 Mn | 元240,81 Mn | 元63,85 Mn | 元96,78 Mn | 元192,51 Mn | 元164,17 Mn | 元60,38 Mn | 元91,92 Mn | 元97,72 Mn | 元112,53 Mn |
| Net Kâr | -元91,08 Mn | -元330,27 Mn | -元420,06 Mn | 元88,01 Mn | 元95,23 Mn | 元319,72 Mn | 元770,78 Mn | 元605,00 Mn | 元342,22 Mn | 元225,02 Mn | 元516,59 Mn | 元53,52 Mn | -元82,11 Mn | 元22,78 Mn | 元105,06 Mn | 元85,63 Mn | 元30,30 Mn | 元25,60 Mn | 元31,05 Mn | 元50,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,21 | -0,26 | 0,05 | 0,06 | 0,20 | 0,48 | 0,37 | 0,21 | 0,14 | 0,36 | 0,07 | -0,13 | 0,04 | 0,16 | 0,13 | 0,05 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元116,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元88,76 Mn | 元53,17 Mn | 元87,46 Mn | -元63,19 Mn | -元127,20 Mn | 元459,69 Mn | 元463,98 Mn | 元545,07 Mn | -元19,32 Mn | 元505,10 Mn | 元165,81 Mn | 元22,50 Mn | -元220,94 Mn | -元246,06 Mn | -元124,91 Mn | 元34,37 Mn | 元44,78 Mn | -元59,80 Mn | -元61,47 Mn | -元40,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元74,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,3% | 20,3% | 14,5% | 16,1% | 14,2% | 9,7% | 6,5% | 16,1% | 26,0% | 25,0% | 18,3% | 12,7% | 52,6% | 48,2% | 37,5% | 29,2% | 32,9% | 37,5% | 32,2% | 32,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,26 | 0,29 | 0,32 | 0,31 | 0,34 | 0,43 | 0,38 | 0,31 | 0,35 | 0,51 | 0,32 | 0,55 | 0,59 | 0,90 | 0,94 | 0,86 | 0,99 | 1,04 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,38 | 0,43 | 0,54 | 0,49 | 0,49 | 0,58 | 0,54 | 0,46 | 0,48 | 0,49 | 0,26 | 0,23 | 0,23 | 0,26 | 0,21 | 0,17 | 0,20 | 0,20 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 23,0% | 8,9% | 23,4% | 32,4% | 39,8% | 46,4% | 40,7% | 39,1% | 40,0% | 43,0% | 27,2% | 15,9% | 17,1% | 22,2% | 24,6% | 19,4% | 13,8% | 14,4% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,3% | 10,5% | 4,1% | 15,7% | 16,6% | 27,6% | 36,8% | 31,7% | 29,7% | 27,3% | 31,9% | 18,3% | 5,5% | 8,5% | 14,9% | 15,3% | 7,0% | 9,2% | 9,9% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | -4,9% | -17,1% | -19,6% | 3,3% | 3,8% | 13,0% | 26,4% | 22,4% | 14,9% | 9,2% | 21,1% | 4,1% | -7,1% | 2,0% | 8,1% | 8,0% | 3,5% | 2,6% | 3,1% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,8% | 2,7% | 4,1% | -2,3% | -5,1% | 18,7% | 15,9% | 20,2% | -0,8% | 20,8% | 6,8% | 1,7% | -19,1% | -21,6% | -9,7% | 3,2% | 5,2% | -6,0% | -6,2% | -5,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |