002103Guangbo Group Stock Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $508,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,37 Mr | 元2,26 Mr | 元2,15 Mr | 元2,02 Mr | 元1,79 Mr | 元1,70 Mr | 元1,91 Mr | 元2,06 Mr | 元2,65 Mr | 元2,62 Mr | 元2,15 Mr | 元1,17 Mr | 元1,17 Mr | 元1,18 Mr | 元1,21 Mr | 元1,27 Mr | 元1,05 Mr | 元1,13 Mr | 元871,38 Mn | 元881,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元176,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元378,90 Mn | 元354,80 Mn | 元395,57 Mn | 元543,20 Mn | 元568,81 Mn | 元474,54 Mn | 元458,62 Mn | 元591,05 Mn | 元528,06 Mn | 元382,39 Mn | 元263,68 Mn | 元241,88 Mn | 元242,79 Mn | 元255,10 Mn | 元291,03 Mn | 元338,06 Mn | 元143,74 Mn | 元302,58 Mn | 元79,30 Mn | 元147,45 Mn |
| Net Borç† | -元534,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,74 Mr | 元2,77 Mr | 元2,68 Mr | 元2,48 Mr | 元2,84 Mr | 元2,59 Mr | 元2,16 Mr | 元2,04 Mr | 元2,37 Mr | 元1,64 Mr | 元1,45 Mr | 元902,73 Mn | 元843,51 Mn | 元1,03 Mr | 元1,05 Mr | 元1,09 Mr | 元849,53 Mn | 元864,95 Mn | 元827,48 Mn | 元660,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元448,46 Mn | 元425,77 Mn | 元374,75 Mn | 元328,28 Mn | 元326,32 Mn | 元316,00 Mn | 元338,69 Mn | 元379,43 Mn | 元436,78 Mn | 元330,37 Mn | 元283,48 Mn | 元162,42 Mn | 元163,26 Mn | 元215,68 Mn | 元194,20 Mn | 元206,07 Mn | 元193,07 Mn | 元173,73 Mn | 元183,90 Mn | 元152,38 Mn |
| FAVÖK | 元215,02 Mn | 元201,99 Mn | 元207,32 Mn | 元2,92 Mn | 元70,39 Mn | -元41,14 Mn | 元41,77 Mn | 元109,96 Mn | 元194,50 Mn | 元123,61 Mn | 元120,83 Mn | 元43,70 Mn | 元65,80 Mn | 元94,82 Mn | 元90,03 Mn | 元107,91 Mn | 元120,79 Mn | 元106,52 Mn | 元119,16 Mn | 元100,72 Mn |
| Net Kâr | 元164,56 Mn | 元152,19 Mn | 元169,25 Mn | -元36,22 Mn | 元18,41 Mn | -元236,50 Mn | 元12,84 Mn | -元677,47 Mn | 元111,81 Mn | 元119,50 Mn | 元82,37 Mn | 元9,29 Mn | 元16,80 Mn | 元36,61 Mn | 元43,61 Mn | 元60,16 Mn | 元68,83 Mn | 元66,86 Mn | 元76,99 Mn | 元62,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,29 | 0,32 | -0,07 | 0,03 | -0,44 | 0,02 | -1,25 | 0,20 | 0,22 | 0,17 | 0,02 | 0,04 | 0,09 | 0,11 | 0,16 | 0,18 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元26,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元9,06 Mn | 元202,28 Mn | 元449,38 Mn | 元223,31 Mn | -元409.920 | -元52,82 Mn | 元59,83 Mn | 元150,96 Mn | 元33,14 Mn | 元185,24 Mn | -元45,90 Mn | -元31,53 Mn | 元43,79 Mn | 元29,84 Mn | 元44,86 Mn | -元14,29 Mn | -元37,04 Mn | -元149,84 Mn | 元365.000 | -元43,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元187,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,0% | 15,7% | 18,4% | 26,9% | 31,7% | 27,9% | 24,0% | 28,7% | 19,9% | 14,6% | 12,3% | 20,7% | 20,7% | 21,7% | 24,1% | 26,6% | 13,6% | 26,8% | 9,1% | 16,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 1,23 | 1,25 | 1,23 | 1,58 | 1,52 | 1,13 | 0,99 | 0,89 | 0,62 | 0,67 | 0,77 | 0,72 | 0,88 | 0,87 | 0,86 | 0,81 | 0,77 | 0,95 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,21 | 2,24 | 2,17 | 2,00 | 2,29 | 2,09 | 1,75 | 1,65 | 1,92 | 1,32 | 1,17 | 0,73 | 0,68 | 0,84 | 0,85 | 0,88 | 0,69 | 0,70 | 0,67 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 15,4% | 14,0% | 13,2% | 11,5% | 12,2% | 15,7% | 18,6% | 18,4% | 20,2% | 19,5% | 18,0% | 19,4% | 20,8% | 18,6% | 18,9% | 22,7% | 20,1% | 22,2% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 7,3% | 7,7% | 0,1% | 2,5% | -1,6% | 1,9% | 5,4% | 8,2% | 7,6% | 8,3% | 4,8% | 7,8% | 9,2% | 8,6% | 9,9% | 14,2% | 12,3% | 14,4% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 5,5% | 6,3% | -1,5% | 0,6% | -9,1% | 0,6% | -33,2% | 4,7% | 7,3% | 5,7% | 1,0% | 2,0% | 3,5% | 4,2% | 5,5% | 8,1% | 7,7% | 9,3% | 9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,3% | 7,3% | 16,8% | 9,0% | -0,0% | -2,0% | 2,8% | 7,4% | 1,4% | 11,3% | -3,2% | -3,5% | 5,2% | 2,9% | 4,3% | -1,3% | -4,4% | -17,3% | 0,0% | -6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |