002104Hengbao Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,39 Mr | 元2,42 Mr | 元2,40 Mr | 元2,27 Mr | 元2,18 Mr | 元2,37 Mr | 元2,35 Mr | 元2,25 Mr | 元2,15 Mr | 元2,11 Mr | 元1,92 Mr | 元1,58 Mr | 元1,23 Mr | 元1,08 Mr | 元855,14 Mn | 元735,54 Mn | 元590,90 Mn | 元563,30 Mn | 元575,95 Mn | 元543,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元430,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元225,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元53,58 Mn | 元19,91 Mn | 元48,53 Mn | 元63,84 Mn | 元44,90 Mn | 元67,52 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元83,81 Mn | 元12,58 Mn | 元41,72 Mn | 元31,83 Mn | 元1,20 Mn | 元1,01 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元9,18 Mn | 元38,02 Mn | 元49,48 Mn | 元83,31 Mn |
| Net Borç† | -元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元861,93 Mn | 元894,04 Mn | 元1,25 Mr | 元1,03 Mr | 元956,06 Mn | 元1,05 Mr | 元1,53 Mr | 元1,68 Mr | 元1,20 Mr | 元1,34 Mr | 元1,82 Mr | 元1,55 Mr | 元1,26 Mr | 元923,27 Mn | 元774,95 Mn | 元662,63 Mn | 元423,83 Mn | 元374,22 Mn | 元351,85 Mn | 元249,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元225,83 Mn | 元264,74 Mn | 元360,15 Mn | 元258,78 Mn | 元207,95 Mn | 元273,67 Mn | 元325,98 Mn | 元308,42 Mn | 元325,76 Mn | 元429,41 Mn | 元644,02 Mn | 元510,62 Mn | 元399,60 Mn | 元283,69 Mn | 元252,81 Mn | 元194,99 Mn | 元153,12 Mn | 元147,03 Mn | 元120,81 Mn | 元91,87 Mn |
| FAVÖK | 元80,51 Mn | 元85,89 Mn | 元190,49 Mn | 元111,69 Mn | 元38,37 Mn | 元83,97 Mn | 元129,36 Mn | 元152,29 Mn | 元157,00 Mn | 元184,07 Mn | 元420,74 Mn | 元332,12 Mn | 元256,66 Mn | 元159,39 Mn | 元156,79 Mn | 元129,11 Mn | 元111,68 Mn | 元96,40 Mn | 元89,82 Mn | 元71,40 Mn |
| Net Kâr | 元58,74 Mn | 元95,02 Mn | 元157,58 Mn | 元81,91 Mn | 元53,08 Mn | 元1,72 Mn | 元86,77 Mn | 元145,49 Mn | 元162,65 Mn | 元146,41 Mn | 元370,93 Mn | 元292,19 Mn | 元200,79 Mn | 元127,34 Mn | 元115,20 Mn | 元104,20 Mn | 元93,82 Mn | 元81,16 Mn | 元61,39 Mn | 元42,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,14 | 0,22 | 0,12 | 0,08 | 0,00 | 0,12 | 0,21 | 0,23 | 0,21 | 0,52 | 0,41 | 0,29 | 0,18 | 0,16 | 0,15 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元75,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元169,67 Mn | 元207,04 Mn | 元164,41 Mn | -元172,34 Mn | 元70,16 Mn | 元370,03 Mn | -元75,57 Mn | 元583,93 Mn | 元125,24 Mn | 元273,97 Mn | 元166,73 Mn | 元408,00 Mn | 元71,48 Mn | 元211,60 Mn | 元34,07 Mn | 元68,01 Mn | 元60,42 Mn | -元63,76 Mn | 元14,23 Mn | 元8,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元41,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,2% | 0,8% | 2,0% | 2,8% | 2,1% | 2,9% | 0,0% | 0,0% | 3,9% | 0,6% | 2,2% | 2,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 1,6% | 6,7% | 8,6% | 15,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,37 | 0,52 | 0,45 | 0,44 | 0,44 | 0,65 | 0,75 | 0,56 | 0,63 | 0,95 | 0,98 | 1,03 | 0,86 | 0,91 | 0,90 | 0,72 | 0,66 | 0,61 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,40 | 0,41 | 0,58 | 0,48 | 0,44 | 0,49 | 0,71 | 0,78 | 0,55 | 0,62 | 0,84 | 0,72 | 0,58 | 0,43 | 0,36 | 0,31 | 0,20 | 0,17 | 0,16 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,2% | 29,6% | 28,8% | 25,2% | 21,8% | 26,1% | 21,4% | 18,3% | 27,2% | 32,1% | 35,4% | 33,0% | 31,7% | 30,7% | 32,6% | 29,4% | 36,1% | 39,3% | 34,3% | 36,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,3% | 9,6% | 15,2% | 10,9% | 4,0% | 8,0% | 8,5% | 9,1% | 13,1% | 13,8% | 23,1% | 21,4% | 20,4% | 17,3% | 20,2% | 19,5% | 26,3% | 25,8% | 25,5% | 28,6% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 10,6% | 12,6% | 8,0% | 5,6% | 0,2% | 5,7% | 8,6% | 13,6% | 10,9% | 20,4% | 18,9% | 15,9% | 13,8% | 14,9% | 15,7% | 22,1% | 21,7% | 17,4% | 17,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,7% | 23,2% | 13,1% | -16,8% | 7,3% | 35,3% | -4,9% | 34,7% | 10,5% | 20,5% | 9,2% | 26,3% | 5,7% | 22,9% | 4,4% | 10,3% | 14,3% | -17,0% | 4,0% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |