002114Yunnan Luoping Zinc & Electricity Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $349,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,22 Mr | 元2,35 Mr | 元2,42 Mr | 元2,49 Mr | 元2,36 Mr | 元2,36 Mr | 元2,23 Mr | 元2,19 Mr | 元2,36 Mr | 元1,89 Mr | 元1,79 Mr | 元1,56 Mr | 元1,77 Mr | 元839,39 Mn | 元1,10 Mr | 元1,36 Mr | 元1,15 Mr | 元944,90 Mn | 元1,15 Mr | 元740,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元168,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元759,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元835,52 Mn | 元817,93 Mn | 元787,03 Mn | 元715,44 Mn | 元517,32 Mn | 元529,77 Mn | 元371,78 Mn | 元256,50 Mn | 元325,42 Mn | 元659,32 Mn | 元682,46 Mn | 元506,65 Mn | 元781,14 Mn | 元493,25 Mn | 元756,70 Mn | 元799,46 Mn | 元540,99 Mn | 元402,75 Mn | 元478,52 Mn | 元315,23 Mn |
| Net Borç† | 元667,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,44 Mr | 元1,26 Mr | 元1,52 Mr | 元1,95 Mr | 元1,82 Mr | 元1,72 Mr | 元1,86 Mr | 元1,06 Mr | 元1,60 Mr | 元995,39 Mn | 元931,37 Mn | 元657,12 Mn | 元852,44 Mn | 元1,26 Mr | 元1,26 Mr | 元1,21 Mr | 元1,14 Mr | 元822,32 Mn | 元1,15 Mr | 元936,87 Mn |
| Brüt Kâr | 元7,41 Mn | 元93,63 Mn | -元95,12 Mn | -元94,36 Mn | 元230,40 Mn | 元56,32 Mn | 元177,41 Mn | 元16,69 Mn | 元201,37 Mn | 元198,05 Mn | 元175,16 Mn | 元169,22 Mn | 元76,09 Mn | 元140,14 Mn | -元41,68 Mn | 元116,83 Mn | 元125,29 Mn | -元7,87 Mn | 元96,10 Mn | 元115,60 Mn |
| FAVÖK | 元44,83 Mn | 元132,22 Mn | -元33,22 Mn | -元101,21 Mn | 元203,51 Mn | 元27,79 Mn | 元125,86 Mn | -元116,94 Mn | 元159,10 Mn | 元167,42 Mn | 元130,76 Mn | 元138,67 Mn | 元20,72 Mn | 元89,43 Mn | -元156,87 Mn | 元57,51 Mn | 元80,39 Mn | -元27,91 Mn | 元149,19 Mn | 元116,28 Mn |
| Net Kâr | -元178,02 Mn | -元78,86 Mn | -元209,13 Mn | -元236,47 Mn | 元30,57 Mn | -元127,34 Mn | 元25,57 Mn | -元257,77 Mn | 元55,29 Mn | 元82,91 Mn | 元17,73 Mn | 元26,35 Mn | -元51,06 Mn | 元20,86 Mn | -元282,69 Mn | -元16,45 Mn | 元7,94 Mn | -元52,60 Mn | 元100,38 Mn | 元87,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,55 | -0,24 | -0,65 | -0,73 | 0,09 | -0,39 | 0,08 | -0,80 | 0,17 | 0,31 | 0,07 | 0,10 | -0,26 | 0,11 | -1,54 | -0,09 | 0,04 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元97,64 Mn | -元61,22 Mn | 元107,51 Mn | -元195,52 Mn | -元1,10 Mn | -元52,40 Mn | 元257,67 Mn | 元124,16 Mn | -元110,23 Mn | 元29,96 Mn | -元83,69 Mn | 元5,26 Mn | 元95,57 Mn | 元282,99 Mn | -元94,44 Mn | -元208,82 Mn | -元93,80 Mn | 元58,10 Mn | -元167,75 Mn | 元7,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元69,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,7% | 34,8% | 32,6% | 28,7% | 21,9% | 22,4% | 16,7% | 11,7% | 13,8% | 34,8% | 38,1% | 32,5% | 44,1% | 58,8% | 69,0% | 58,7% | 47,2% | 42,6% | 41,4% | 42,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,53 | 0,63 | 0,78 | 0,77 | 0,73 | 0,84 | 0,48 | 0,68 | 0,53 | 0,52 | 0,42 | 0,48 | 1,50 | 1,15 | 0,89 | 0,99 | 0,87 | 0,99 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,90 | 1,65 | 2,00 | 2,57 | 2,40 | 2,26 | 2,46 | 1,39 | 2,10 | 1,31 | 1,23 | 0,87 | 1,12 | 1,66 | 1,66 | 1,59 | 1,50 | 1,08 | 1,51 | 1,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,5% | 7,5% | -6,3% | -4,8% | 12,7% | 3,3% | 9,5% | 1,6% | 12,6% | 19,9% | 18,8% | 25,8% | 8,9% | 11,1% | -3,3% | 9,7% | 11,0% | -1,0% | 8,4% | 12,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 10,5% | -2,2% | -5,2% | 11,2% | 1,6% | 6,8% | -11,1% | 10,0% | 16,8% | 14,0% | 21,1% | 2,4% | 7,1% | -12,5% | 4,8% | 7,1% | -3,4% | 13,0% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | -12,3% | -6,3% | -13,7% | -12,1% | 1,7% | -7,4% | 1,4% | -24,4% | 3,5% | 8,3% | 1,9% | 4,0% | -6,0% | 1,7% | -22,5% | -1,4% | 0,7% | -6,4% | 8,8% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,8% | -4,9% | 7,1% | -10,0% | -0,1% | -3,0% | 13,8% | 11,8% | -6,9% | 3,0% | -9,0% | 0,8% | 11,2% | 22,5% | -7,5% | -17,3% | -8,2% | 7,1% | -14,6% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |